Posłanka PiS nie obroniła pracy magisterskiej, ale myślała, że ma wykształcenie wyższe

08.01.2016 12:58
Mirosława Stachowiak-Różecka

Mirosława Stachowiak-Różecka (KORNELIA GŁOWACKA-WOLF)

1. Mirosława Stachowiak-Różecka twierdziła, że "ukończyła studia wyższe"
2. Posłanka nigdy nie obroniła pracy magisterskiej
3. Teraz przekonuje, że nie chciała nikogo oszukać
Zobacz także
Komentarze (851)
Posłanka PiS nie obroniła pracy magisterskiej, ale myślała, że ma wykształcenie wyższe
Zaloguj się
 • Matthew Wan

  0

  Teraz już zda egzamin magisterski. W trybie specjalnym tak jak specjalnej troski jest obecna kamaryla podległa bezpośrednio Kaczyńskiemu (który jak zwykle urządził się w ten sposób, że za nic nie ponosi odpowiedzialności a może funkcjonować bez karty kredytowej, konta w banku, bez robienia zakupów w sklepie, siedząc na tyłku z kotem na kolanach)

 • plautilla

  Oceniono 2 razy 2

  Widać naśladuje A.Kwaśniewskiego, który też nie wiedział, że nie ma wyższego wykształcenia.
  Wtedy GóWna tłumaczyła tygodniami, że mamy prezydenta z wyższym wykształceniem, tylko bez mgra, a prezydent nie kłamał tylko zapomniał o czymś tak nieistotnym..

 • wal-de-mar

  Oceniono 1 raz 1

  Kwaśniewski też się mylił bo myslał......

 • qudaq

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawe. Przez wiele lt uważano i nie kwestionowano podawania wykształcenia z zaliczonym absolutorium, jako niepelne wyższe. A tu autorytety uznają, że to tylko średnie. Te całe pięć lat to mniej, niż licencjat? A może trzeba te dyplomy i tytuły profesorskie z PRL-u też odnowić i zacząć przyswajać prawdziwą, zgodnie z obecnym trendem wiedzę? Co na to doktor prezes?

 • kochambolka

  Oceniono 2 razy 2

  Zrobiono z 6 latków geniuszy i kazano iść do szkoły!!!
  I prawie by się udało - wystarczyło tylko wprowadzić tzw. komisje psychologów na wzór tzw. komisji lekarskich ...czyli uzdrowicielskich ZUS (KRUS)..czy analfabetów medycznych jako biegłych -przebiegłych Sądowych!
  .....
  Nie tak dawno chcąc dziecko z IQ powyżej 140...umiejętnością czytania pisania..etc..chciałam...(i dziecko chciało) posłać rok wcześniej do szkoły...w tym celu zrobiłam badania psychologiczne...pedagogiczne... zakupiliśmy książki etc..
  I co??
  Pani dyrektor...pani pedagog...chciały łapówke???robiły wszystko, by dziecko nie przyjąć do szkoły...
  W końcu, gdy pani pedagog -wielbicielka narkobiznesu stwierdziła, że należy dziecko cofnąć do zerówki tak...bez podania powodu- bo według tej pani dziecko 6 letnie nie wymaga tłumaczenia dlaczego ma iść z powrotem do zerówki...!
  Tak było stosunkowo niedawno w KRAKOWIE, a teraz słyszę że jest odwrotnie...
  Popieram Elbanowskich, bo mało które 6 letnie dziecko nadaje się do polskiej szkoły....a chodzi tu nie tylko o wiedzę...ale tzw...przystosowanie społeczne do niewychowanego barachła...itd..nie mówiąc o wieku dojrzewania!
  Ja nie żałuję swojej decyzji...ale była ona przemyślana i konsultowana...
  Nikt nie lituje się później nad dzieckiem...i nikt nie pyta..czy jest młodsze!

 • hhesse

  Oceniono 3 razy 3

  Są studia, po których nie pisze się żadnej pracy dyplomowej, a absolwenci mają wyższe wykształcenie. Są to wszystkie studia, po których otrzymuje się tytuł lekarza (lekarz, lekarz dentysta, lekarz weterynarii). Wydaje mi się, że podobnie jest ze studiami artystycznymi. To tak w ramach ciekawostki.

 • kochambolka

  Oceniono 3 razy 3

  Proszę zauważyć jaką paranoję wyprodukowaliśmy z UNIĄ:
  Pielęgniarki po 2 ..lub 3 letnich szkołach..i z 25 letnim stażem pracy w Klinice (i nie tylko)..obciążone dziećmi..domem..starymi rodzicami..mają zapłacić sobie grubą kasiore za prywatne studia (np. u Majchrowskiego) ze swoich nędznych zarobków..i po pracy oprócz domowych...rodzinnych obowiązków dorabiać papierek...
  ...................
  W PRL były we wszystkich zawodach kursy doszkalające...ale nie płacił za nie pracownik!!!
  ..................
  Żeby ktoś nie bluzgnął na mnie pianą...informuję, że tak jest w Rosji...ale tak jest też w Niemczech...! przy zarobkach...kredytach preferencyjnych...bezterminowym bezrobociu...itp..

 • kochambolka

  Oceniono 2 razy 2

  Poważny problem z edukacją...i tak np. studia bez matury!!!

  ......Tak o studentów walczy Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie. Chętnych szuka wśród tych, którym nie poszła matura. "Nie zdałeś? Nie załamuj się!" - czytamy na jej stronie. Bez egzaminu dojrzałości można tam zacząć tzw. rok zerowy w statusie wolnego słuchacza. Pełnoprawnym studentem zostaje się dopiero po dostarczeniu świadectwa maturalnego.

  - Taką możliwość dajemy nie pierwszy raz. Co roku mamy kilka takich osób - informuje Marta Grzanka z Lingwistycznej Szkoły Wyższej. - Ci, którym powinęła się noga na egzaminie dojrzałości, po roku muszą dostarczyć nam świadectwo. Nie ma możliwości, że ktoś skończy studia bez matury - zapewnia.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje