To niewiarygodne. Kobieta wypadła z 10. piętra bloku w Lublinie. I przeżyła

06.01.2016 22:50
Wieżowiec przy ul. Chęcińskiego w Lublinie

Wieżowiec przy ul. Chęcińskiego w Lublinie (Mapy Google)

O niewiarygodnym szczęściu może mówić 36-letnia mieszkanka Lublina, która przeżyła upadek z 10. piętra.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wszystko wydarzyło się we wtorek po południu. Wtedy policjanci otrzymali zgłoszenie z jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Chęcińskiego w Lublinie z 10. piętra wypadła kobieta - podaje lubelska "Gazeta Wyborcza".

Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, 36-latkę właśnie zabierało pogotowie. Kobieta nie tylko przeżyła upadek z tak dużej wysokości, ale jak się okazuje, nic poważnego jej się nie stało. Ma tylko niewielkie stłuczenia i zadrapania.

Według świadków 36-latka spadła na krzaki koło bloku, co skutecznie zamortyzowało upadek

Policjanci weszli do mieszkania, z którego wypadła lublinianka, ale nikogo tam nie było.

Kobieta dopiero w szpitalu przyznała, że leczy się na depresję.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (124)
Zaloguj się
 • zalogopeda

  Oceniono 57 razy 45

  "pracujesz jako redaktor, i w którym redagujesz stronę główną i wymyślasz klikalne tytuły. Żeby junik-juzer kliknął, żeby zażarło, żeby klikalność (łac. clicalitas) była. Są, dajmy na to, NATO-wskie manewry polsko-niemieckie pod Szczecinem, i ćwiczą żołnierze przechodzenie przez rzekę, a wy w redakcji wymyślacie tytuł: Niemiecka armia na mostach pontonowych przekroczyła Odrę. I na jedyneczkę. I żre. Albo schodzi news o tym, że jakiś totalnie nieznany poseł ledwie zipiącej partii po pijaku odlał się pod pomnik Mickiewicza, a wy tylko ręce zacieracie i dajecie, że Znany polityk obsikał wielkiego Polaka. I jak żre! Ile kliknięć! Clicalitas pęka!
  ...
  Albo jest, dajmy na to, w Czechach święto narodowe i parada wojskowa, i weź to, człowieku, opchnij jako niusa. „Czechy: parada wojskowa w święto narodowe”? No litości, ze dwa kliknięcia by były, dwa jakieś żebrokliki, ale wy – hyc – i tytuł: Uzbrojeni żołnierze na ulicach Pragi. I hula, żre, chłepce jak podupcone. Przy czym rzecz też w tym, że nie wiadomo, czy chodzi o Pragę czeską, czy może jednak tę bliższą ciału, bo warszawską, więc tym chętniej junik-juzer kliknie sprawdzić. Jeśli na Słowacji rząd upadnie, to nie piszecie, że na Słowacji upadł rząd, tylko piszecie, że „sąsiad Polski na krawędzi”, bo jeślibyście napisali, że ten sąsiad Polski to Słowacja, toby się pies z kulawą nogą nie zainteresował, bo to, co się dzieje na Słowacji, interesuje wyłącznie studentów słowacystyki i niektórych czechofilów, którzy w swoim czechofilstwie mają słowackie rozszerzenie. A tak: „sąsiad Polski”, proszę bardzo – może to Niemcy? – zastanowi się taki junik-juzer – o proszę, wypierniczyli się Szkopiska, a taki ładny kraj, hehe, równe ulice, ładnie pomalowany, szkoda. – A może Rosja? – myśli junik-juzer – a to proszę, doigrali się Kacapy, nosił wilk razy kilka. – A może Czechy? – znowuż juzer kombinuje – też by nie było źle, zarozumiałe Pepiki, oddajcie Zaolzie, a nie piwo pijecie po hospodach z peną na dwa palce.
  O, to bardzo delikatna i zniuansowana robota takie wymyślanie tytułów."
  (Ziemowit Szczerek, Siodemka)

 • yosemitesam

  Oceniono 11 razy 9

  To w Lublinie czy w Lubinie? Bo w treści adresu strony wyraźnie jest Lubin.

 • alpepe

  Oceniono 17 razy 5

  Brawo dla krzaków! Dzielne zuchy! Pewnie same się nieco połamały.
  A tej pani trochę mi szkoda, taki pech.

 • blue-sky-0

  Oceniono 8 razy 4

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19436403,kolonia-sa-pierwsi-zatrzymani-po-serii-napasci-na-kobiety.html

  gazeta dalej nie dopuszcza komentarzy pod artykułem, chociaż ten jest o przestępcach a nie o imigrantach
  dziwne, ciekawe, dlaczego

  Swojego czasu panowie dziennikarze przebrali siew sukienki, żeby zaprotestować przeciwko jakiejś formie seksizmu czy czegoś tam. Teraz analogicznie, wszystkie panie dziennikarki z gazety, chciałbym namówić ,żeby w ramach konsekwentnej walki z rasizmem wobec uchodźców, (bo zwracanie uwagi na prawdopodobną (!) przemoc wobec nie muzułmanek było uznane przez gazetę jako objaw rasizmu) poszły na ten plac i udostępniły świętującym nowy rok mężczyznom swoje …atrybuty kobiecości, skoro popierają bezrefleksyjne przyjmowanie kogo popadnie.

  Mam nadzieję, że będą zawsze tam gdzie przypadkowej osobie mogła by się przydarzyć taka historia i że będą na miejscu przekierowywały Uwagę bawiących się, na siebie.

 • jan.go

  Oceniono 3 razy 3

  Niewiarygodne to było jak przeżyła stewardessa jugosłowiańskiego samolotu w latach 70 (10 tyś m ) U nas to się parę razy zdarzyło

 • sloviensis

  Oceniono 11 razy 3

  Jakby rządziła PO z PSL to spadłaby na chodnik.

 • boo-boo

  Oceniono 2 razy 2

  Powinna teraz usiąść i przemyśleć kilka spraw- drugie życie dane.

 • pascvale

  Oceniono 2 razy 2

  Pech.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje