Reporterzy bez Granic alarmują KE: Nowa ustawa medialna w Polsce narusza podstawowe wartości UE

06.01.2016 19:30
Beata Szydło i Jarosław Kaczyński

Beata Szydło i Jarosław Kaczyński (Fot. Przemek Wierzchowski / AG)

Organizacja chce, by Komisja Europejska zajęła zdecydowane stanowisko wobec Polski, jeśli rząd Prawa i Sprawiedliwości nie zrezygnuje z tzw. ustawy medialnej, która została przyjęta w ubiegłym tygodniu.
Zobacz także
Komentarze (378)
Reporterzy bez Granic alarmują KE: Nowa ustawa medialna w Polsce narusza podstawowe wartości UE
Zaloguj się
 • Wojtek Bochnak

  0

  Rozbiór Polski nastąpił wtedy, gdy zadłużono Nas na pięciokrotny budżet. Dziś, jeśli budżet Polski to ok. 300 mld i to weźmiemy razy 5 = 1,5 mld. To ile jeszcze zostało Nam to tej powtórki, skoro obecne zadłużenie, to ponad 1 mld /co już wykazał Balcerowicz/ ? Celowo zadłuża się Kraje, by stały się bankrutami. Po to waśnie został powołany MFW /Międzynarodowy Fundusz Walutowy/, by to właśnie u nich brać kredyty. Syria była samowystarczalna, nie chciała żadnych kredytów. I co zrobiła masoneria chazarska? Rozwaliła nie tylko Syrię, ale i cały świat arabski. I tu przynajmniej Rosja ma rację, że broni Asada. A całą tą bandę ISIS i innych wywrotowców stworzyli ci z USA. Od lat zaś szkoleni są w południowej Turcji. Aby naprawić obecne zło, trzeba zacząć od USA.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 2 razy -2

  PISOWSKIE TREPY TROLLOWE-WAS TEŻ ROZLICZYMY!

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 2 razy -2

  WYMEMŁANY I WYPLUTY PRZEZ JARKA KACZYŃSKIEGO ZŁODZIEJ DIET ANDRZEJ DUDA ZACHOWUJE SIĘ JAK SZCZUN, NIE PREZYDENT!

 • leonleonidas

  Oceniono 3 razy 3

  Moze byloby dobrze gdyby reporterzy bez Granic czy tez ta cala KE dowiedziala sie jakie mechanizmy dzialaja w Niemczech w odniesieniu do powolywania osob na kluczowych stanowiskach w mediach publicznych.

  Te qoooorwy jeszcze sie nie pogodzily z tym ze PO przesralo w wyborach prezydenckich jak i parlamentarnych.

 • fryz5

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka to straszna rzecz się z mediami w Polsce dzieje? Wzorem przecież dla ustawy o polskich mediach publicznych jest "niezależna" niemiecka telewizja publiczna ZDF.

 • Michal Xinski

  Oceniono 2 razy 2

  Pomyślmy jak to było za Tuska. Cała prawica i PiS (partia narodowo-socjalistyczna) były tak dobrze reprezentowane w mediach publicznych, że musiały migrować do Internetu. Inaczej słuch by po nich zaginął. To oczywiście było bardzo demokratyczne i koszer. Teraz jak tą dziennikarską darmozjadną hołotę, wreszcie ktoś za ryj bierze i uczy pluralizmu, to kwiczą pod niebiosa.
  A przypomnijmy co tak na prawdę oznacza sformułowanie: zagrożenie demokracji w Polsce. Otóż w tłumaczeniu na ludzki: nałożenie podatków na korporacje. Podatku bankowego i od wielkopowierzchniowego handlu. Oczywiście nie jest to żadna nowość. Obowiązuje we wszystkich krajach poważnych. Ale jak w polskim bantustanie ktoś próbuje wprowadzać standardy krajów rozwiniętych, to korpoludki wychodzą na ulicę z tablicami KOD i krzyczą o mordowaniu demokracji.

  PS. Słucham z rozrzewnieniem TOK Fm, niestety teraz już tylko we wtorki i piątki. Jedynie Mr. Sparrow jest jeszcze zjadliwy, a Pana Jacquouille (Les Visiteurs, tak mi się kojarzy) i trzódki chlewnej słucham jako kabaretu. Podoba mi się też zmiana koncepcji na koncesjonowaną opozycję w postaci Pana Sparrowa. Stare dobre standardy socjalistyczne zawsze na czasie.

 • sraczezwersacze

  Oceniono 5 razy 3

  Lepiej niech się zajmą stanem niemieckich mediów :-D

 • panzerfaust39

  Oceniono 8 razy -4

  Gwałty i rabunki dokonywane przez bydlęta z Afryki/Azji są w ramach unijnych wartości i dlatego niemieckie media początkowo nałożyły cenzurę na te informacje BUUUUUUHAHAHAHA

 • fajkat

  Oceniono 7 razy -1

  Są dwie rzeczy dla których Polska mi zbrzydła:
  Za dużo Dudy i za dużo Szydła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje