Komentarze (226)
Dżihadyści zabili syryjską dziennikarkę. Opisywała, jak wygląda życie pod rządami IS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Adam Duński

  Oceniono 13 razy 11

  Tera misie, to se możecie te informacje wetknąć wiecie gdzie. Już się nie podlizujcie. Przecież wszyscy wiedzą jak było. To gołe feministki podjudzały tych bogu ducha winnych chłopców, no i jeden nie wytrzymał i dał małego klapsa. A mogły chodzić grupkami w towarzystwie mężczyzn, tak jak w Arabii jest przykazane i wszystko byłoby elegancko. A tak wywołały falę islamofobii.

 • malgosiazb

  Oceniono 19 razy 15

  Nie powinniście pisać "piękna". A jakby była brzydka to co? można ją zabić?

 • kacap_z_moskvy

  Oceniono 7 razy -1

  Przeciez ISIS to wasze bracia, tak duzo placzecie ze ich my bombardujemy... Tyle lez...

  Z Bozenarodzeniem, prawdziwych chszescian!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 17 razy -7

  A może jednak zabili ją siepacze Assada? Sprawdżcie to jeszcze.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 2

  Gdyby była brzydka, świat by nie rozpaczał? Tak mam rozumieć tytuł?

 • medycynaradziecka

  Oceniono 18 razy -4

  FAZ wreszcie zaczyna pisać, że są w Niemczech miejsca, w których niemieckie prawo nie sięga.

 • alieniak

  Oceniono 10 razy 6

  "Piekna Hassan"... gdyby byla brzydka to nie byloby niusu?

 • hasenberg

  Oceniono 10 razy -6

  Ale wy macie zorane czerepy! Ile jeszcze razy i w jakiej konfiguracji pokażecie tego trupa na głównej?

 • elq_1

  Oceniono 8 razy 0

  Orszak Trzech Króli w Wawie!
  Widok śpiewającej kolędę Żydówki - bezcenny!

 • wojciechewa

  Oceniono 19 razy 7

  Francuski Charlie niezwykle trafnie określił problem. Zawsze z karabinem występuje jakiś bóg. Czy to kler zawłaszczający władzę w Polsce, czy kler kierujący państwami islamskimi - zawsze to czarni dla kasy ogłupiają swoich wyznawców. Zacznij my od własnego podwórka, wywalmy sługusów kleru z polityki, kler niech nie wychyla się ze swoich świątyń, wypowiedzmy konkordat. I zarządajmy tego samego od każdego wyznanawcy dowolnej wiary w Polsce i Europie.

 • alina-kabajewa

  Oceniono 12 razy 4

  Siergiej Nowikow, Siergiej Iwanow, Igor Domnikow, Anna Politkowska, i setki innych, w Rossiji. Teraz Ruqii Hassan w Siriji. Podobieństwa tych wydarzeń niezamierzone?

 • eneasz7

  Oceniono 12 razy 0

  Ludzie z ubogich krajów będą przybywać masowo do Europy. Przyjadą również do Skandynawii oraz Norwegii. Będzie ich tak dużo, że ludzie zaczną źle o nich myśleć i traktować z wrogością – podobnie jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów
  (...)
  To będzie krótka wojna. Wszystko, co dotychczas widziałam w czasie wojny, będzie zwykłą zabawą w porównaniu do tego. Ta trzecia wojna zakończy się spuszczeniem bomb atomowych. Powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać. Działania wojenne przetoczą się przez kilka kontynentów i dotkną Amerykę, Japonię, Australię i inne bogate kraje. Woda będzie skażona, a uprawa ziemi stanie się niemożliwa. W rezultacie pozostanie tylko garstka ludzi. Pozostali przy życiu obywatele bogatych krajów uciekną do biednych krajów, ale tam będą tak samo źle traktowani, jak my traktowaliśmy ich, gdy byli u nas.(Valdres 1968)

 • cholonek

  Oceniono 21 razy -3

  gdzie wy tam widzicie byków w wieku poborowym? przecież to same matki z dziećmi są!

 • eneasz7

  Oceniono 9 razy 1

  Grupa śledcza Bellingcat zajmująca się badaniem okoliczności zestrzelenia malezyjskiego Boeinga pasażerskiego nad Donbasem zidentyfikowała 20 rosyjskich wojskowych mających związek z tą zbrodnią i przekazała swój raport prowadzącej śledztwo holenderskiej prokuraturze.

  W raporcie Bellingcat są zdjęcia i dane personalne 20 oficerów i żołnierzy 53 Brygady Artylerii Przeciwlotniczej z Kurska, wśród których – zdaniem dziennikarzy śledczych – są zarówno osoby bezpośrednio odpowiedzialne za strącenie samolotu, jak i dokładnie znające sprawców i okoliczności tego zdarzenia – poinformował szef Bellingcat Eliot Higgins.

 • eneasz7

  Oceniono 16 razy 10

  JAK GENERAŁ JACK PERSHING PORADZIŁ SOBIE Z TERRORYSTAMI

  Tuż przed I Wojną Światową, siły amerykańskie na Filipinach padały ofiarą ataków ze strony muzułmańskich ekstremistów. Generał Jack „Black Jack” Pershing wpadł na iście szatański pomysł zwalczania terroryzmu.

  Na jego rozkaz 50 złapanych terrorystów przyprowadzono na plac celem rozstrzelania. Jednak cóż znaczy śmierć dla mudżahedina? Jako święty męczennik trafi do raju, a tam wiadomo - balangi i dziewice. Należało więc ukarać przeciwnika czymś gorszym niż śmierć... Na oczach skazańców zarżnięto dwie świnie (według muzułmanów zwierzęta te są nieczyste i należy unikać jakiegokolwiek kontaktu z nimi, gdyż grozi to wiecznym potępieniem), a następnie w ich krwi umoczono naboje, które potem trafiły do karabinów. Ciała 49 rozstrzelanych w ten sposób terrorystów wrzucono do dołów i przykryto świńskimi bebechami. Na wszelki wypadek wszystko obficie polano świńską krwią. 50. skazańca puszczono wolno, by opowiedział kumplom, co widział. Przez następne 42 lata na świecie nie zanotowano żadnego przypadku aktu terrorystycznego.
  ...

 • pankracywpracy

  Oceniono 12 razy -10

  za dużo się malowała to przelało czarę goryczy , u nas zakonnice tak się nie malują , lub przynajmniej się tym nie obnoszą .

 • spock2

  Oceniono 54 razy -4

  Kawałek z zablokowanego artykułu:

  "Już latem wielu obserwatorów wskazywało na to, że kobiety w schroniskach azylanckich padają ofiarą przemocy seksualnej. Nikt się nie przejmował tymi ostrzeżeniami, nawet uparcie milczały wrażliwe na to działaczki na rzecz praw kobiet"

  Te milczenie feministek na ten temat to jakiś defekt mózgu :)

 • kirgar

  Oceniono 134 razy -4

  Pod naszymi tekstami o muzułmańskich gwałcicielach i złodziejach pojawiła się zatrważająca liczba komentarzy wzywających do ukarania gwałcicieli złodzieii.Stoimy na straży konstytucji i wolnośći słowa , dlatego nie pozwolimy szargać dobrego imienia islamskich gwałcicieli i złodzieii.

 • true_lysander

  Oceniono 49 razy 39

  Władze Niemiec nawołują by nie łączyć wydarzeń w Kolonii z falą imigrantów ( w większości młodych, w pełni sprawnych mężczyzn, czyli inaczej niż można to zobaczyć na łzawych obrazkach z mediów). Tyle tylko iż w tej chwili na apel Policji niemieckiej, proszącej o zgłaszanie się ludzi mogących rozpoznać na taśmach monitoringu sprawców przestępstw w Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie w ciągu ostatnich 48 godzin nie zgłosił się żaden (słownie, zero) imigrant, który mieszka w tym samym ośrodku/budynku/pokoju, co przestępca. Taśmy są wyraźne, imigranci znają się między sobą z widzenia mieszkając ze sobą, lecz żaden nie wsypie swojego "kolegi", nawet jeżeli nie "bawili się" wspólnie w Sylwestra. Jak tu nie wrzucać owych 20-35 letnich śniadych byczków do jednej kategorii pt: zagrożenie -> deportować?

 • alina-kabajewa

  Oceniono 8 razy -2

  Śmierć dziennikarki. Obecność putinowskiej bandyterii w Sirii zaczyna przynosić owoce.

 • rosencoff

  Oceniono 14 razy 6

  A kultura zbiorowych gwałtów już za naszą zachodnią granicą... a niebawem niestety i do nas przyjedzie. Mam nadzieję że Pisiory się wywiążą i maksymalnie rozproszą to bydło wzdłuż niemieckiej granicy...

 • wiktormarzena

  Oceniono 72 razy -4

  ...po co ten język nienawiści? Nie lepiej napisać "zneutralizowały" dziennikarkę? Po co dążyć takim judzeniem do konfrontacji z wyznawcami pokoju i Islamu?

 • alina-kabajewa

  Oceniono 11 razy 1

  Przyboczni putlera obalili dziś na Kremlu... kolejnego szampana.

 • alina-kabajewa

  Oceniono 9 razy -3

  Czy kogoś dziwi, że wraz z obecnością putinowskiej armii w Siriji pojawiły się zabójstwa dziennikarzy?

 • cillian1

  Oceniono 6 razy 0

  U nas tacy dziennikarze, zostają zatrudnieni na stołkach urzędowych. Jako wartościowi "niepokorni"
  ROTFL

 • alina-kabajewa

  Oceniono 12 razy 0

  Dotychczas w zabijaniu dziennikarzy specjalizował się reżim putina. Teraz jego specsłużby rozpychają się w Syrii. Zbieg okoliczności?

 • letalin

  Oceniono 26 razy 20

  Przeczytałem "Uległość" Houellebeqca. Opisał tam dokładnie ten sam mechanizm cenzury w mediach publicznych. Ludzie o zamachach w sąsiedniej dzielnicy dowiadują się z internetu, z YT, a nie z oficjalnych wiadomości.

 • szlachcic

  Oceniono 16 razy -2

  pytanie do nigdy.wiecej.jeszcze.troche
  chcesz powiedzieć ze nie uważasz aby multikulturowosc była zla?
  Chcesz powiedzieć ze imigranci się wspaniale asymilują i nawet murzyn staje się po roku tak bialy ze trudno go odroznic od białego?
  Mulitikulturowosc z definicji nie jest zla, ale tylko z definicji
  Problemem jest to ze imigranci spoza Europy SIE NIE ASYMILUJA, a to w polaczeniu z fanatyzmem religijnym jest wspolproporcjonalne do ilości zagrozen i zamachow
  Multikulturowosc sprawia tylko problemy i to wie każdy. Sytuacja zas sprawia ze te problemy wg mnie nie znikna nigdy. Będziemy bombardowani non stop informacjami o zamachach, będą ginac tez Polacy - to jest pewne i doskonale o tym wiesz
  Może to jest niepolityczne ale multikulturowosc trzeba ograniczać i zaczynają to rozumieć wszyscy. Multikulturowosc wg mnie będzie przyczyna pernamentnego stałego zagrozenia w Europie
  Czy jestem aby nie przyjmować imigrantow i im nie pomagać?
  Nie, trzeba im pomoc wygrac z ISIS ale oni musza wygrac z nimi sami, a przyjmować tylko nielicznych - potrzebnych
  I w d.... mam to czy to dobrze brzmi czy nie
  Europa sciaga problemy bo przyjmuje niewykształconych obiboków których najłatwiej jest manipulować - a jak wierzy w allacha to problemy pewne
  A jak nie widzisz problemu miedzy cywilizacja europejska a muzulmanska czy wspaniałym zwycięstwem nad Apardchaidem to jestem skłonny ci zasponsorować miesięczne wakacje w odpowiednich miejscach w RPA czy na muzułmańskich enklawach na wschodzie czy w Afryce
  Tym bys udowodnil ze nie widzisz roznicy pomiedzy Muzulmaninem, Czarnym a cywilizacja europejska
  A to co gadasz to brednie
  Tak, jestem rasista!!!! Widze roznice mentalne polaczone z kolorem skory czy wiara

 • t-i-g-e-r

  Oceniono 31 razy 15

  Protesty w Niemczech po molestowaniu i gwałtach na kobietach.

  Gazeta wprowadziła cenzurę.
  Niemcy cenzurują.

  Kto za to płaci?

  Dziennikarstwo się skończyło?

 • ateofi

  Oceniono 17 razy -5

  A propos tematu mediów i demokracji zakładamy na twitterze "Komitet Obrony Niemieckiej Demokracji oraz Mediów" w skrócie "KONDOM" :) Kto jest za?
  twitter.com/zaorany?lang=pl

  A to odpowiedź niemieckiego hutnictwa na zajścia w Kolonii :))
  twitter.com/zaorany/status/684684006634422272?lang=pl

  A swoją drogą jak Meksykańscy marynarze "zaczepiali" Polki, to szybko ich rozjechali "kibice" Ruchu.

 • t-i-g-e-r

  Oceniono 36 razy 18

  Adolf Hitler "ściągnął" na niemieckie kobiety rosyjskich żołnierzy, mszczących się za bestialstwo na terenach ZSRR.

  Angela Merkel "ściągnęła" na niemieckie kobiety inwazję "emigrantów", traktujących je jak niewierne, czyli mogą zrobić im wszystko.

  Gdzie byli niemieccy mężczyźni w trakcie tych wydarzeń. Gdyby to miało miejsce w Polsce całe miasto by się zbiegło aby ratować kobiety....

  Niemcy powinni odsunąć Merkel od władzy, inaczej skończą jak III Rzesza, znajdą się pod okupacją "imigrantów".
  1mln rocznie. Niech każdy ściągnie swoje rodziny, to z tego zrobi się 6-10mln.

 • alina-kabajewa

  Oceniono 8 razy -2

  Czy ktoś widzi tu zbieżność z rosnącym zaangażowaniem Putina na Bliskim Wschodzie?

 • herbalworld

  Oceniono 52 razy -2

  Kilkanaście lat mieszkałem w Kolonii.Nie dziwię się napaściom uchodźców na niemieckie kobiety.Dla tych ludzi jest szokiem obyczajowość niemiecka.Mieszkający w Kolonii Turcy żyją swoim życiem, nie asymilują się, ale nie ingerują w życie Niemców.Pogardzają Niemcami i ich zachowaniem, ale nie zachowują się, jak obecni tzw. uchodźcy, a naprawdę najeźdźcy.Niemcy w przeciwieństwie do Francji mieli szczęście, że większość muzułmanów stanowili Turcy, a to inna bajka w przeciwieństwie do Arabów.Często pracowałem z Turkami i nigdy nie było problemów.

 • alina-kabajewa

  Oceniono 18 razy 0

  Morderstwa dziennikarzy to codzienność w Rosji putina. Zaczynąją eksport know-how?

 • ateofi

  Oceniono 41 razy -1

  A tymczasem Niemiecka stacja ZDF przyznaję, że wiedziała o atakach na kobiety w Kolonii i innych miastach i celowo nie podała tej informacji w wiadomościach o 19:00. Trudno o piękniejsze samo-zaoranie Szwabów, którzy zamiast pisać o gwałtach w Kolonii straszyli "faszyzmem w Polsce" i jeszcze śmią pouczać Polaków na temat wolności mediów. Mam nadzieję, że nasi Europosłowie zmiażdżą tych niemieckich gnojków Schultza czy Ottingera w 13 stycznia
  wpolityce.pl/swiat/277261-redaktor-naczelny-telewizji-zdf-przyznaje-wiedzielismy-o-napasciach-na-kobiety-ale-wstrzymalismy-te-informacje-niemcy-podejrzewaja-ze-za-proba-cenzury-stoi-rzad-federalny
  ---

  W niemieckim internecie zawrzało, gdy redaktor naczelny drugiego programu telewizji niemieckiej – ZDF złożył ubolewania, że w poniedziałek - a więc już czwartego dnia po masowych napaściach muzułmanów na kobiety bawiące się w Sylwestra na ulicach kilku miast - nie „puścił” tej informacji w głównym wydaniu „Heute” o godz. 19.
  Elmar Theveßen wyjaśniał, że materiał dziennikarski był gotowy, ale chciano jeszcze zebrać komentarze w tej sprawie. To była błędna ocena
  — napisał na swoim profilu facebookowym red. Theveßen.
  Nie przekonało to chyba jego rodaków.
  Od dłuższego czasu zauważam, że ZDF coś „zamilcza na śmierć”
  — napisała w odpowiedzi szefowi ZDF Birgit Drouvé.
  Pojawiły się też sugestie, że na szefostwo ZDF wywierał naciski „ktoś z góry”, bo chciano albo przeczekać do czasu, „aż sprawa przyschnie”, albo rząd Angeli Merkel opracuje spójną politykę informacyjną w tej sprawie.
  Wolność informowania umarła. Będzie tylko to publikowane, czemu rząd federalny przytaknie. Demokracja jest martwa
  — ocenił Stephan Sauk.
  No i czytamy w końcu coś, co powinno dać do myślenia Polakom. Joseph Bukley napisał red. Theveßenowi
  W Polsce trwają prace nad nową ustawą medialną i to ma szokować. A w przypadku kryzysu wokół uchodźców w Niemczech widać, że media podają wszystko poza negatywnymi informacjami, chcąc wywierać wypływ na naszą opinię. To jest państwowe sterowanie, tyle mogę powiedzieć. Ale ludzie nie są głupi.
  I jeszcze fragment wpisu Thomasa Weise:
  W sprawie Polski i jej ustawy medialnej szczujecie ponad wszelkie reguły. A przemilczacie kwestie dotyczące bezpieczeństwa wewnętrznego Niemiec!

 • rayan222

  Oceniono 17 razy 3

  A GDZIE SĄ ORGANIZACJE BRONIĄCE PRAW KOBIET....GDZIE POLSKIE FEMINISTKI DLACZEGO NIE BRONIA NIE JADĄ TAM DO KRAJÓW MUZLI BRONIC PRAW KOBIET; SZCZUKA SENYSZYN PUSSY R.....chej odważne w pysku baby , co ???gdzie jestesie CIENIASTE BABY.....NBOICIE SIĘ ....PRZECIEZ W ISLAMIE KOBNIETA TO KOMPLETNE ZERO.....czytajcie Koran w przekładzie mahometa sury; 43, 47 i inne - KOBIETA JEST POLEM....MOZESZ JE BIĆ......A WIEC FEMINISTKI.....BO JA JUŻ NIE JESTEM CZARLI........jak większość PARYZAN......

 • kst666

  Oceniono 28 razy 16

  No a gdzie są te europejskie i światowe feministki ???!!!
  Przecież po takiej zbrodni feministki całego świata powinny roznieść IS w pył !

 • wiesscar

  Oceniono 16 razy 2

  Niemcy - jesli chca jako narod przetrwac to powinni sie rozmnazac a nie sciagac sunnitow do Niemiec.

 • plorg

  Oceniono 42 razy -2

  Lewacy - zwolennicy masowego importu islamistów do Europy - to samo czeka was.
  Nie myślcie ani przez sekundę, że mohamedy was oszczędzą, bo pozwoliliście im tu przyjechać, daliście darmowe mieszkania oraz kasę na wódkę i papierosy. Dla nich jesteście tylko zwierzętami, które trzeba zarżnąć. Jak tylko urosną w liczbę, natychmiast skończą się wasze "prawa człowieka" i cały wasz lewacki bełkot. Poczujecie miecz islamskiej sprawiedliwości na waszych spasionych karkach.

 • Michal Xinski

  Oceniono 36 razy 22

  Miłujący pokój wyznawcy Mahometa, zgodnie z obowiązującym na terenie prawem, ukarali kobietę, która nie przestrzegała koranicznego Glamour. Tak powinna brzmieć ta informacja. Zupełnie jak informacja o molestowaniu kobiet w RFN przez "wyglądających na arabów" mężczyzn. Relatywizm moralny lewackich mediów i lewackich Jewro-politruków poraża.

 • 0sts0

  Oceniono 12 razy 0

  komentarze po artykulami gwaltow w niemczech wylaczaone?
  dlaczego? przeciez to nie uchodZcy

 • 0sts0

  Oceniono 12 razy -4

  WOW komentarze wlaczone??
  zalosni

 • kontest_two

  Oceniono 32 razy -4

  Żałuję, że Sylwester w Słupsku, u p. Biedronia, nie był tak nowoczesny i postępowy jak w Kolonii albo w Hamburgu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX