Komentarze (529)
Waszczykowski tłumaczy słowa o cyklistach i wegetarianach. To trzeba przeczytać samemu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 5 razy 5

  Pan Minister to kolejny historyk ze świata polityki, który nie do końca orientuje się we własnej historii. Naród polityczny RON to w gruncie rzeczy trochę taki pierwowzór multi-kulti. Obok USA i UK chyba jedyny udany. Ale na szczęście nie tworzyli go odgórnie lewaccy eurokraci, bo ci to na bank schrzanili by całą sprawę.

 • deeppurple70

  Oceniono 19 razy 1

  Przestańmy pastwić się nad kretynem. On doskonale robi to sam. Im , znaczy się pisiorom żadna pomoc w robieniu z siebie idiotów nie jest potrzebna. Oni są samowystarczalni.

 • rum222

  Oceniono 12 razy -2

  Taki ubezwłasnowolniony człowiek jak nie dostanie jasnych wytycznych od szefa to gada bzdury .

 • Mario CsGo

  Oceniono 4 razy -2

  No niestety wybitny PiSowski dyplomata, kształtujący teraz polską politykę zagraniczną, poziomem umysłowym dorównuje elektrykowi Wałęsie. Też trzeba objaśniać co artysta miał na myśli.

 • Lucas Wojtowicz

  Oceniono 5 razy 1

  dlaczego nikt juz nie jeżdzi rowerem do pracy, ludzie nie bójcie sie waszcza i zimna. ograniczajmy emisje CO2, cała Polska na rowery. jemy tylko warzywa, bedzie mniej zwięrząt potrzebnych i to znowu zredukuje emisje CO2!!

 • eldorado.pl

  Oceniono 28 razy -8

  Zbyt głupi do nauki, za śmieszny do kabaretu, za gadatliwy do służb, za slaby do sportu, co tu z takim zrobić... Ministrem MSZ...

 • zd46

  Oceniono 14 razy -2

  Moze PiS zmieni ustawy medialne we wszystkich panstwach swiata na takie w ktorych WSZYSCY beda mysleli jak PiS, beda sikali jak PiS, beda fajdali we wlasny kraj jak PiS i beda „pieprzyli” jak Waszczykowski !!!!

 • curious2003

  Oceniono 18 razy -2

  język pisowski jest jedyny w swoim rodzaju. nie da się tej nienawiści przetłumaczyć na żaden inny język.

 • gast7

  Oceniono 10 razy -6

  Lepiej o cyklistach niż miec na głowie problem z 1000 mężczyzn pochodzenia arabskiego atakujących bezbronne kobiety w noc sylwestrową.
  Zakłamujecie rzeczywistość w tej GW, ocknijcie się trochę.

 • pyffello114

  Oceniono 18 razy -2

  Pan Waszczykowski sprzedał, moim zdaniem, za tanio naszych rodaków w Welkiej Brytanii.
  To jest "nagroda" PiS-u dla tych naszych rodaków na Wyspach, którzy w wyborach prezydenckich
  głosowali na Andrzeja Dudę, a w wyborach parlamentarnych - na PiS.

 • domatorka41

  Oceniono 9 razy 7

  Polsko- czym sobie zasłużyłaś na taką miernotę?.

 • zielony_wesolek

  Oceniono 9 razy 7

  jeżdżenie autobusem i prywatnym samochodem tez jest anty systemowe, można chodzić tylko pieszo i też tylko w ramach narodowych dogamtów

 • zielony_wesolek

  Oceniono 9 razy 7

  od dzsiaj każdy kto na rowerze, albo ma solara jest przeciw PIS

 • Zdzisław Wojtaś

  Oceniono 7 razy 5

  Ten pan, który niestety jest, chciał nie chciał naszym ministrem od reprezentowania przebywa w stanie permanentnego szoku bo bredzi tzn. nie wie co mówi i sam chyba nie rozumie tego co mówi. To jakiś groteskowy obraz niekompetencji jest ! Korwo

 • bilobilwroc

  Oceniono 8 razy 8

  Czytajac te brednie, pożal sie boże ministra spraw zagranicznych, trzeba przyznac , ze sikorski miał i dalej ma rację: "dorżnąć watachę"

 • syberia.art

  Oceniono 3 razy 3

  cytat " każda zmiana na stanowisku ministra spraw zagranicznych będzie zmianą na lepsze , podkreślam ,KAŻDA zmiana "

 • nie.jestem

  Oceniono 26 razy 26

  A ja myślałem, że Fotyga to najgorsze, co może spotkać naszą dyplomację...

 • bigmaciek

  Oceniono 5 razy 5

  "nie zabijajcie nas" właśnie powiedział, że z zawodu jest dyrektorem (szefem, prezesem, ministrem czy jak kto zwał) czyli nikim.

 • magdolot

  Oceniono 4 razy 4

  Seria groteskowych wybuchów pisiackiej histerii naprawdę porażająca jest. Trudno uwierzyć że rowerzyści i wegetarianie mogli go wywołać... Zabrakło JPII i jego "Nie lękajcie się!" rowerzyści i wegetarianie nie są aż tak straszni?

 • realistas

  Oceniono 16 razy -2

  Cykliści stanowili zagrożenie dla wszystkich totalitaryzmów. Ciekawe czy pisuary dalej będą budować ścieżki rowerowe, czy je likwidować. Może postawią przy nich kamery i będą śledzić cyklistów. Wiadomo będzie kto jest ich wrogiem.

 • tbal

  Oceniono 8 razy 8

  "Jak rozpętałem IV RP" cz II "Za władzą"
  - Nazwisko!
  - Waszczykowski.

 • archieil

  Oceniono 3 razy 3

  tiaa...

  ja bym to zrozumiał po chłopsku...

  głosy zdobyli waląc tekstami o tym jak to będą antykacapscy, antyupowcy i antynaziolscy, a walczyć będą z wegetarianami bo Ci z badań naukowych udowodniono mało agresywni i nie odadzą więc ich katolska konkurencja i z tymi cyklistami co robią to dla zdrowia i dobrego samopoczucia bo jak wiadomo nie ma nic zdrowszego od bycia zdrowo wydymanym przez obcego okupanta...

  aa... no oczywiście z muzlimami też wielce w gębie walczyli, a zaraz powiedzą, że ich europa za bycie antymuzlimowymi chciała zgwałcić i wcale nikomu nie chodziło o olewanie nietypowego fragmentu utopijnego pseudo państwa...

  jakoś gdy olewa się inne fragmenty tej utopii to nie bywają ruchy żeby powybijać złodziei, bandytów i innych śmieci w dupie mających konstytucję na codzień, a nie tylko od święta.

 • rock73

  Oceniono 4 razy 4

  No ale ma przecież gość rację: tradycyjny polski chłop nie jest wegetarianinem (codziennie przecież wciąga schabowego z kapustą), nie używa OZE (tylko pali w piecu plastikowymi butelkami), ani nie jeździ na rowerze. Wait, na rowerze to akurat bardzo chętnie, zwłaszcza po pijaku!

 • paulinalipiec

  Oceniono 2 razy 2

  Polecam Ambasadę Polski w Kairze (Polish Embassy in Cairo). Tam zachowują się bardzo nie dyplomatycznie, nie rzetelnie i nie empatycznie. Może szef dyplomacji mógłby się nad tym zastanowić zamiast wciskać naszemu społeczeństwu, że zamiłowanie do tradycji to umysłowa ciasnota, którą teraz obserwujemy.

 • keram2225

  Oceniono 5 razy 5

  " Nie jestem dyplomatą, jestem szefem dyplomacji" - nagroda złote usta we wszystkich kategoriach!!!
  Zaraz padnę ze śmiechu

 • kukunapniu

  Oceniono 12 razy 0

  A co debilu z dziećmi głodującymi w Polsce, ile już dostały od PiSu?
  Gdzie pieniądze dla emerytów potrzebujących na leki, gdzie rozwiązania dla frankowiczów?
  Swoja kulturę wsadź sobie głęboko w dupę i zacznij się wywiązywać ze zobowiązań które zrobiłeś.

 • baw3

  Oceniono 12 razy 0

  Waszczykowski - głupota forever

 • matitalolo

  Oceniono 14 razy -2

  Nie będziesz mi matole mówił, jak mam żyć, w co wierzyć, jak postępować. Nie uda ci się szmaciarzu, wrzucić mnie do jednego wora jednakowo wierzących w "twoje", tzw. wartości
  ( zalatuje to smrodem komunizmu i hitleryzmu). Nie zmusisz mnie do chodzenia na postronku umysłowo chorych koncepcji twojego wodza, geniusza genetyki (on to odkrył gen zdrady narodowej u Polaków gorszego sortu), widzącego z Żoliborza. Koncepcji eksperymentowanych na Polakach, wprowadzanych w życie przez przybocznych lizusów , przydupasów, sługusów z pisu. Nie byłem , nie jestem i nigdy nie będę waszym poddanym. Mam w doopie waszą władzę. Wiem , że skończycie w szambie historii. Razem z waszym wodzem , który pociągnie was ze sobą na dno szamba.Jemu niewiele zostało , ale chce dokończyć żywota z wielką , w rozumieniu jego chorej łepetyny, pompą.

 • bsc1

  Oceniono 8 razy 0

  Teraz będą indoktrynować społeczeństwo dyplomatołki z radia, telewizji, prasy, z rządu i z ambony. Trzeba mieć nadzieję, że naród wreszcie przejrzy na oczy i się ocknie!

 • jak.sie.macie

  Oceniono 4 razy 4

  ich glupota przekroczyla narazie polskie Tatry, na alpach powylamywuja sobie zeby

 • realistas

  Oceniono 14 razy 0

  Groteskowy to jest rząd i jego ministrowie.

 • junkamm

  Oceniono 4 razy 4

  kiedy 500 zł na nasze dzieci? kiedy emeryci rencisci przestaną klepac biede nedze ubustwo mdlac z głodu p. szydło . co jeszcze musi stac siew w polsce by ci ludzie chociaż troche ulzyły w tej biedzie holokausciew . może lepiej dać rozkaz wystrzelać ich i bedzie spokój panie prezydencie . a obiecał pan . nie wierzymy juz rządowi prezydentowi .

 • junkamm

  Oceniono 2 razy 2

  nowy rok sie zaczoł a dzieci emewryci rencisci kalecy dalej pedzą głód nedze ubustwo głodują i mdleją z głodu . to jest panstwo? w d. mamy takie panstwo.

 • dejtrejder

  Oceniono 5 razy 5

  Gdzie była duża część społeczeństwa jak plebs wybierał tą pisowską, zacofaną hołotę do władz?

 • london13

  Oceniono 10 razy 8

  "Wilcza natura imperializmu niemieckiego nie zmieniła się od czasów Ulricha von Jungingena do czasów Konrada Adenauera. "

  "W ciągu ubiegłych lat nagromadziło się w życiu Polski wiele zła, wiele nieprawości i bolesnych rozczarowań. Idee socjalizmu, przeniknięte duchem wolności człowieka i poszanowania praw obywatela, w praktyce ulegały głębokim wypaczeniom. Słowa nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Ciężki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał nam oczekiwanych owoców. Wierzę, towarzysze i obywatele głęboko, że te lata minęły bezpowrotnie w przeszłość. "

  Władysław Gomułka

 • drzejms-buond

  Oceniono 3 razy 1

  a propos

  wiecie ze jest już dostępny rower, dzięki któremu, pedałując przez godzinę jesteście w stanie dostarczyć energię do całego domu na 24 godziny?
  Można pedałować oglądając "tradycyjną" TV TRWAM, nie widzę przeszkód...

  jak dla mnie TO powinno być tematem dnia

  Pozdrawiam bijących pianę.

 • ht

  Oceniono 16 razy 0

  A czy widział ktoś jakiegoś polityka z PISu, który byłby poważany na świecie?

 • fpawel007.de

  Oceniono 5 razy 5

  Nie dziwota , ze go Sikorski wywalil z MSZ.

 • baw3

  Oceniono 14 razy 0

  Gdy zobaczyłem te wytrzeszczone z przerażenia oczy od razu apeluję Nie zabijajcie Go!!!
  On ten "dowcip" dla niemieckiego szmatławca cyzelował już od kilku lat, a wyszło jak zawsze.
  Naprawdę się starał, dlatego jeszcze apeluję Nie zabijajcie Go!!! On już to sam zrobił.

 • xsawer

  Oceniono 18 razy -2

  Pisbolszewia w natarciu na forum potrafi tylko minusy stawiać zamiast meritum.

 • jacaja

  Oceniono 5 razy 5

  Bełkot.
  Ja tylko zapalam zapałkę, siedząc na beczce prochu - bom szef, a co nie wolno? Nawet trzeba, niech widzą, żeśmy u władzy! A moi chłopcy mają dbać o to, żeby nic nie spłonęło, to w końcu oni 'som' fachowcy, nie ja.
  Kaczor, jedno ci muszę przyznać - nikt prócz ciebie nie potrafi zebrać i zintegrować tylu idiotów wokół siebie. Chapeau bas...

 • Damian Skrzypek

  Oceniono 23 razy 13

  Na pierw z premedytacja manipulować. Wycinać zdania i atakować. A potem udawać, że jest się ofiarą manipulacji. Jakie to typowe dla gazetki.

 • makmast

  Oceniono 14 razy 0

  Nie, panie ministrze. Kompletnie nie trafiona diagnoza. Sprzeciwiam się wam i zaciekle krytykuje ponieważ jestem obywatelem a was uważam za skończonych gamoni.

 • darek.1306

  Oceniono 4 razy -4

  czytam przede wszystkim całe wywiady i wypowiedzi ludzi na temat ktory pozniej sie wypowiadam a nie polegam na manipulacjach i wszelakiego pozniej rodzaju sprostowania ALE NIE Uwas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • betka36

  Oceniono 22 razy -2

  ten kretyn nie nadaje się na to stanowisko.To tępy buc,który nie ma za grosz obycia,wiedzy,prezencji,słowem- żenada. Sikorskiemu to on może czyścić buty.Niestety, nie ma ta Polska teraz szczęścia do normalnych ludzi.Dno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX