Strzelanina w centrum Tel Awiwu. Są ofiary, napastnik uciekł. Jest nagranie z chwili ataku

01.01.2016 16:25
W sieci pojawiło się nagranie z ataku

W sieci pojawiło się nagranie z ataku (fot. ODED BALILTY/ Twitter @tycoonewsEARTH)

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

1. Nieznany mężczyzna otworzył ogień w barze w centrum Tel Awiwu
2. Dwie osoby nie żyją, trwa obława na sprawcę


Dwie osoby zginęły, a co najmniej siedem jest rannych w wyniku strzelaniny, do jakiej doszło w piątek w barze w centrum Tel Awiwu. - Policja poszukuje w centrum Tel Awiwu podejrzanego, który otworzył ogień w pubie. Trwa śledztwo mające ustalić, czy chodzi o terroryzm czy o sprawę kryminalną - powiedział Micky Rosenfeld z policji Tel Awiwu. Mężczyzna prawdopodobnie nadal posiada przy sobie broń. Polska ambasada podała, że w związku z obławą część ulic w Tel Awiwie została zamknięta.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać moment ataku:

Właściciel baru "Simta" Nati Szakked powiedział mediom, że napastnik strzelał we wszystkich kierunkach z broni maszynowej. Jego zdaniem, bez wątpienia chodzi o atak terrorystyczny.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (160)
Zaloguj się
 • emeni

  Oceniono 58 razy 24

  Izrael graniczy z Egiptem, Jordanią, Syrią, Libanem, Palestyną i ze strefą Gazy. Jest oazą normalności otoczoną przez islamskich sku...eli, ze wszystkich stron. Należy tylko współczuć usytuowania geograficznego i zauważyć, że mimo uzbrojenia po zęby,niewpuszczania "uchodźców", doskonałych służb i wieloletniego wyczulenia na terrorystyczną dzicz - nie są w stanie zapobiec islamskim zamachom.

  W UE przywódcy największych państw uciekają ze stadionów, w Paryżu regularna egzekucja, Nowy Rok pod znakiem tropienia tu i tam terrorystów, totalny chaos, przestępczość zbratana z terroryzmem wlewa się milionami i mówi się nam, że wszystko jest ok.

 • dawaj_czasy

  Oceniono 42 razy 14

  W kwietniu jedziemy do Izraela , dac wyraz poparcia dla niezmordowanych Izreaelitow w walce z terroryzmem
  Wyrazy uznania dla ich rzadu , zolniezy i zwyklych mieszkancow : Zydow , Arabow , Palestynczykow , chrzescijan i ateistow

 • muledet.3

  Oceniono 31 razy 9

  Arab byl Izraelczykiem nie Palestynczykiem.Zabijal tak jak zabijali Arabowie urodzeni w Belgii i Francji.Laczy ich wspolna religia i nienawisc do kultury zachodniej.

 • pokrecony_oliver

  Oceniono 5 razy 5

  Polska - polscy pracodawcy cwaniacy wykorzystują Polaków, głodowe pensje, poniżenie, frustracja, ale winny Żyd. Politycy Polacy, cwaniaczki którzy nie potrafili sobie życia ułożyć więc poszli do polityki wprowadzać ład w państwie, brać diety, puszyć się, pluć żółcią, winny Żyd.
  Ludzie wstydu nie macie, wstydzę się za taki naród.

 • jw0022

  Oceniono 28 razy 4

  Lektura dla antyżydowskich faziolkuf:
  www.listyznaszegosadu.pl/dysydenci/noze-fatahu-i-noze-isispalestynskie-skladanie-ofiar-z-dzieci

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 37 razy 3

  Wcześniej czy póżniej Araby ich wykurzą z bliskiego wschodu. Wystarczy, że w Arabii Saudyjskiej nastąpi przewrót, że prezydentem USA zostanie ktoś mniej przychylny Izraelowi, czy chociażby wreszcie dojdzie głos rozsądku wśród samych Żydów, że koszty ponoszone na obronę są nieadekwatne do znaczenia tych ziem. zajmowanych przez część diaspory. Propaganda ma swoją granicę i np w Polsce tą granicę znacznie przekroczono, a jak się tą granicę przekroczy to się nie jest wiarygodnym,
  Kto wie, czy źródłem buntowania społeczeństwa przeciwko programowi 500 żł na dziecko pomimo katastrofalnej sytuacji demograficznej, a także konflikt na Ukrainie, nie jest chęć wykrojenia sobie nowego terytorium. Wpływy w Polsce są olbrzymie, skoro podpisano po cichu jakiś bardzo niekorzystny układ i polskie F16 broniły izraelskiego nieba parę lat temu, jak było gorąco. Co ciekawe rydzykowe radio tego nie rozbuchało, co też jest dosyć dziwne.

 • Wiktor Nowak

  Oceniono 6 razy 2

  Jedyny powód dla którego należy potępić terroryzm to że ofiarami są zwykli ludzie. Dlaczego nie zabijają polityków? Oni rządzą krajem, oni powinni ponosić odpowiedzialność. A tak Izrael bombarduje szpitale, Palestyna strzela w knajpach... Za czyjeś wojenki jak zawsze płacą niewinni.

 • clr

  Oceniono 6 razy 2

  Dlaczego nie kasujecie tego gamonia ktory robi nedzny free business wszedzie gdzie nie powinien .Taki lub tacy nawet Polski Pilsudskiego malego Pana K . nie zbuduje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje