Ta okładka dobitnie pokazuje, że głos Cosby'ego był silniejszy niż oskarżenia 55 kobiet [ZOBACZ]

01.01.2016 14:43
Bill Cosby oskarżony o molestowanie seksualne

Bill Cosby oskarżony o molestowanie seksualne (David Swanson, AP / The Independent, Twitter)

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

1. Okładka "Daily News" dobitnie podsumowuje sprawę Billa Cosby'ego
2. Komik został formalnie postawiony w stan oskarżenia
3. Jest podejrzewany o wykorzystanie seksualne ponad 50 kobiet


Nowojorski dziennik "Daily News" opisał skandal dotyczący Billa Cosby'ego, amerykańskiego komika formalnie oskarżonego w środę o gwałt i molestowanie seksualne wielu kobiet.

Jednak dziennik nie skupia się na samej sprawie. Na okładce zadaje ważne pytanie: Ile ofiar musi oskarżyć sławnego gwałciciela, by zainteresował się tym wymiar sprawiedliwości?- Po ponad 55 oskarżeniach, Cosby w końcu trafi za kratki - piszę na okładce "Daily News".

Komik oskarżony o molestowanie seksualne

Bill Cosby został w środę formalnie postawiony w stan oskarżenia. Cosby stawił się przed sądem w mieście Elkins Park w Pensylwanii. Cosby nie ustosunkował się do postawionych mu zarzutów. Sędzia zwolnił go za kaucją w wysokości 1 miliona dolarów. Komik nie wygłosił żadnego publicznego oświadczenia po opuszczeniu gmachu sądu.

Oskarżenie dotyczy wydarzeń z 2004 roku. Prokuratura zarzuca Cosby'emu, że w swoim domu dopuścił się napaści seksualnej. Kobietę, która była jego ofiarą, miał odurzyć winem i środkami farmakologicznymi tak, że nie była w stanie stawiać oporu, kiedy molestował ją seksualnie.

W ostatnich latach ponad 40 kobiet oskarżyło Cosby'ego, że podawał im środki usypiające i molestował. Żadna jednak nie wystąpiła formalnie na drogę sądową. Jeśli 78-letni Cosby zostanie uznany za winnego, będzie mu grozić do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Złamana kariera telewizyjnej gwiazdy

Cosby znany jest głównie z roli dr. Cliffa Huxtable'a, którego kreował w serialu "The Cosby Show" w latach 80. i 90. Jednak w ubiegłym roku jego kariera, częściowo z powodu tych oskarżeń, załamała się. Stacje telewizyjne wycofały się z projektów widowisk i seriali z jego udziałem.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (90)
Zaloguj się
 • panzerfaust39

  Oceniono 52 razy 6

  W Ameryce jak się jest czarną gwiazdą to z dużym prawdopodobieństwem można uniknąć kary nie tylko za gwałt a nawet za zabójstwo zwłaszcza jeśli chodzi o białych O.J Simpsona po podwójnym morderstwie dopadli dopiero długich latach gdy w Vegas dopuścił się napadu z bronią w ręku i porwania Tak wygląda politpoprawność Made in USA

 • shago

  Oceniono 7 razy 5

  akura crosby trafi za kratki. stawiam stówe przeciwko funtowi kłaków mojego psa że cosby co najwyżej zapłaci ze 3-4 miliony baksów dla zgwałconych adeptek szoł biznesu i sprawa się rozejdzie po kościach.
  kto wchodzi w zakład?

 • e50504

  Oceniono 4 razy 4

  Straszne rzeczy, ale dlaczego ofiary przypomniały sobie o tym po 20 latach? Ciekawa sprawa :D

 • dziadekjam

  Oceniono 28 razy 4

  "Oskarżenie dotyczy wydarzeń z 2004 roku. Prokuratura zarzuca Cosby'emu, że w swoim domu dopuścił się napaści seksualnej. Kobietę, która była jego ofiarą, miał odurzyć winem i środkami farmakologicznymi tak, że nie była w stanie stawiać oporu, kiedy molestował ją seksualnie."
  ==============================================================
  I dopiero po wielu latach doszła do siebie po tym "odurzeniu"? Zastanawiające.

 • Arnold Buzdygan

  Oceniono 20 razy 4

  > Żadna jednak nie wystąpiła formalnie na drogę sądową.

  Po co więc zadajecie (jako pismaki) głupie pytanie: "ile ofiar musi oskarżyć celebrytę, by zainteresował się tym wymiar sprawiedliwości?" skoro wiadomo, że wystarczy jedna i facet (bez względu na to jak jest znany) miał przechlapane?

 • rosencoff

  Oceniono 13 razy 1

  e tam. cosby po prostu wpisuje się w amerykańskie trendy. biel jest jak najbardziej beee

 • readme.txt

  0

  Ludzie, bogaci nie trafiają za kratki w USA.

 • Abe Ce

  Oceniono 2 razy 0

  Cosby zabawial za swoich czasow caly swiat swoim humorem, wychowalem sie na jego i na steave urkla serialach i nic lepszego w zyciu nie moglo mnie spotkac.

  A teraz jak jest stary chca go zniszczyc, tego nawet nie mozna nazwac podloscia bo jest to cios ponizej pasa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje