Poseł PO: Ilu dziennikarzy mediów publicznych zwolnicie? Minister Kempa odpowiada. Co dokładnie?

31.12.2015 16:39
Minister Beata Kempa i Stanisław Piotrowicz na posiedzeniu Sejmu

Minister Beata Kempa i Stanisław Piotrowicz na posiedzeniu Sejmu (Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta | vine.co/Łukasz Brzezicki)

Choć nie sposób usłyszeć tego dokładnie, internauci nie mają wątpliwości: gdy poseł Tomasz Nowak pytał, ilu dziennikarzy mediów publicznych zostanie zwolnionych, minister Beata Kempa odpowiedziała... "wszyscy". Zobaczcie nagranie i oceńcie sami.
Zobacz także
Komentarze (444)
Poseł PO: Ilu dziennikarzy mediów publicznych zwolnicie? Minister Kempa odpowiada. Co dokładnie?
Zaloguj się
 • bilobilwroc

  0

  Minister Kempa, zero intelektu, zero kultury, zero kompetencji, brzydka i obleśna, po prostu rzygać się chce. Tak to jest, jak ktoś z koła gospodyń wiejskich spod Sycowa trafia do parlamentu.

 • alextade

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem magistrem prawa administracyjnego i za takiego się uważam. Pojęcie prawnik jest to sprawa, którą powinien wyjaśnić ekspert – odpowiedziała Kempa. Spowodowało to dalsze pytania o to czy posłanka skończyła jakąś aplikacje prawniczą. Po Sekule do sprawy wykształcenia Kępy wrócił Jarosław Urbaniak, który znalazł w Internecie informację o wykształceniu Kępy. Jak ustalił skończyła ona administracje na Uniwersytecie Wrocławskim, a nie prawo administracyjne. Uzyskała w ten sposób tytuł magistra administracji, a nie prawa. Temat jej pracy magisterskiej brzmiał: Naczelne i centralne organy administracji w organizacji ochrony środowiska w Polsce. Takie wykształcenie predestynuje absolwenta raczej do pracy w organach administracyjnych niż wymiarze sprawiedliwości. Warto zauważyć, że posłanka Kempa, jako wiceminister sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, a także jako poseł na sali sejmowej, przedstawiała się wielokrotnie jako prawnik. Co prawda studiowała prawo podyplomowo i pracowała, jako kurator, ale tytuł jej się nie należy.

  - To, czy ja skończyłam prawo administracyjne czy podyplomowe studia z zakresu prawa, czy miałam inne doświadczenia, nie ma żadnego znaczenia dla wyjaśnienia afery hazardowej – ucięła posłanka. I trudno się z nią nie zgodzić. Ale niewątpliwie posłom PO udało się dać koleżance z PiS pstryczka w nos.

 • bolszewikagongongon

  Oceniono 2 razy 0

  Peowcy i peofile, nie szlochajcie tak żałośnie nad losem gonionych nahajem z TVP i PR -waszych propagandzistów udających dziennikarzy. Jak to zwykł mawiać wasz przegrany i skompromitowany idol, niejaki Bul: - niech zwalniani zmienią pracę i wezmą kredyt ! Wasz kolejny, świeżo nadmuchany mendialnie idol, niejaki POetru, dorzuciłby: kredyt, owszem, ale tylko we frankach ! Pani Bulowa zaś dorzuciłaby od siebie zupełnie inne rozwiązanie:
  emigracja to nie tragedia, to wasza szansa ! :)))

 • kichchi

  Oceniono 2 razy 2

  propagandyści po to nie są dziennikarze

 • candid13

  Oceniono 7 razy 5

  Powiedzcie mi jak jak to jest ze taki katolicki kraj religijnych ludzi a u wladzy:

  kryptopedał z kotem,
  prawnik, ktory olewa prawo
  jego bratanica nie wie z kim ma dzieci,
  czlowiek po wyroku,
  prokurator komuch z PRLu
  matka ksiedza
  antysemici tozsami z katolikami, chociaż jezus byl żydem,
  szaleniec od brzozy,
  kupka trawy nibyprawnik,
  profesor pawlowicz.nibykobieta,
  dwa zera minister sprawiedliwosci
  narodowcy bezmozgowcy oraz muzycy alko i sexo holicy itd..,

  Cud!
  Ze to jeszcze jakos hula... to jest dopiero moralny wzorzec powinni ich beatyfikumikować lub katoonanizowac, w vatirikistanie

 • takito.ataki

  Oceniono 3 razy -1

  Ja to widzę tak: do wyborów media publiczne były krytykowane przezopozycję za to,że są tubą propagandową rządzącej koalicji. Po wyborach media postawiły się zmienić, zaczęły krytykować rządzących.

 • plautilla

  Oceniono 3 razy -3

  m.se.pl/wiadomosci/polityka/doradca-kopacz-wydzwoni-116-tys-z_754207.html

  demotywatory.pl/4523157/%E2%80%93-Premier-Ewa-Kopacz-przyznala-sobie-400-tys-premii-z-powodu-uszczerbku-na-zdrowiu-spowodowanego-trudna-sytuacja-w-polskim-gornictwie-%E2%80%93-poinformowala-Kancelaria-Premiera-na-oficjalnym-profilu-na-Twitterze

  wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/508208,se-michal-kaminski-w-9-miesiecy-dookola-swiata.html
  250 tysięcy kancelaria premiera wydała na 8 wyjazdów krajowych E.Kopacz na kampanię przedwyborczą POpaprańców.

 • losiu4

  Oceniono 9 razy -7

  towarzycho wzajemnej adoracji wpompowane do mediów przez pełownie i lewactwo broni sie łapiąc sie nawet brzydko.. Pisiory, pogońcie tę podejrzaną sitwę, może w końcu będzie normalniej.

  Pozdrawiam

  Losiu

 • arguitar

  Oceniono 10 razy 8

  Kempa ze swoimi kwalifikacjami i chamskim zachowaniem nadaje się do pralni szpitalnej lub do magla

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje