"wSieci" znów szokuje. Piotr Kraśko w mundurze jako prezenter z czasów stanu wojennego

26.12.2015 19:11
Okładka

Okładka "wSieci" (Fot. "wSieci")

"wSieci" na swojej najnowszej okładce uderza w TVP i Piotra Kraśkę. "W Wiadomościach i TVP Info walą na oślep, kłamią i manipulują na skalę zdaniem wielu obserwatorów niespotykaną od czasów stanu wojennego" - pisze tygodnik.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tygodnik braci Karnowskich słynie ze wzbudzających kontrowersje okładek. Z ich powodu z "wSieci" procesowała się m.in. Monika Olejnik (przegrała) czy Tomasz Lis (wygrał), a także Ewa Kopacz (wyrok jeszcze nie zapadł).

Tym razem tygodnik mocno uderza w TVP oraz personalnie - w Piotra Kraśkę, przedstawiając go jako ubranego w mundur redaktora telewizyjnego z czasów stanu wojennego (warto zwrócić uwagę, że przed Kraśką leży kartka z symbolem Komitetu Obrony Demokracji). O co chodzi? O rzekomy "medialny zamach stanu". "Na łamach tygodnika odsłaniamy kulisy ataku TVP na rząd i prezydenta" - czytamy.

W noworocznym wydaniu tygodnika „wSieci” Marcin Wikło i Marek Pyza odsłaniają skalę manipulacji w mediach publicznych. ...

Posted by W Sieci on Saturday, December 26, 2015


Zapowiadając najnowszy numer, twórcy tygodnika chwalą się, że "Marcin Wikło i Marek Pyza odsłaniają skalę manipulacji w mediach publicznych".

"Zarówno w "Wiadomościach" Piotra Kraśki, jak i w TVP Info walą na oślep, kłamią i manipulują na skalę zdaniem wielu obserwatorów niespotykaną od czasów stanu wojennego. Celem jest zrewoltowanie kraju, swego rodzaju pucz medialny" - czytamy. Czyżby redaktorzy "wSieci" zaczęli już przygotowywać grunt pod "uzdrowienie" przez rząd sytuacji w mediach publicznych?Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (640)
Zaloguj się
 • opcja_niemiecka

  Oceniono 229 razy 181

  a co? PiS liczy że Kraśko będzie legitymizował PiS-owską dyktaturę, wystarczy że poproszą syna Tumanowicza który organizuje rozróby z okazji 11 listopada, na pewno da swoją gębę do reżimowej telewizji , tak jak reżim Jaruzelskiego popierał jego ojczulek.

 • bryt.bryt

  Oceniono 199 razy 171

  Nuda. Gdyby Karnowscy napisali cos prawdziwego, nikogo nie opluwajac, to bylby szok. :-)

 • sekanx

  Oceniono 169 razy 147

  "Wsieci" zamachnęło się na rozum. Skala absurdu przekroczyła nawet skalę ich podłości.

 • mrybinski68

  Oceniono 172 razy 144

  wSieci to dzisiejsza Trybuna Ludu albo nawet Żołnierz Wolności

 • czarek1

  Oceniono 142 razy 126

  Bracia K. nawet nie uszanują Świąt i czasu "pokoju i dobrej woli do wszystkich", pomimo obnoszenia się z swoim katolicyzmem i „patriotyzmem”. Muszą epatować swoją nienawiścią. Dobrze, że większość Polaków wie, co o nich myśleć. Przyjdzie czas, że zaśpiewają bardzo cieniutko…

 • 1627cd1410

  Oceniono 132 razy 112

  on tylko rzetelnie informuje o poczynaniach rządu, ale wg smoleńskich to oczywiście atak...
  ale dobrze, że się go boją i dziennikarze TVP nie boją się nowych władz!!
  pewnie wielu z nich przypłaci to utratą pracy, ale takie mamy czasy!

 • Grzegorz Kurpanik

  Oceniono 120 razy 104

  Za kilka miesięcy hołota z mediów "niepokornych" dostanie zapłatę w posatci stołków w "Telewizji Narodowej'. Wynagordzenie tym rzeczywsitym hienom, które nawet żerują w Święta Bożego Narodzenia, zapłaci podatnik, czyli MY, po wprowadzeniu nowej daniny na Media Narodowe.

 • van_norden

  Oceniono 113 razy 97

  Najzabawniejsze, że Karnowscy wzorują się na sowieckiej "poetyce: pisma z tamtego okresu były pełne karykaturalnych podżegaczy wojennych, kułaków, psów łańcuchowych imperializmu itp. Ot, wiesiołyje rebiata

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje