"wSieci" znów szokuje. Piotr Kraśko w mundurze jako prezenter z czasów stanu wojennego

"wSieci" na swojej najnowszej okładce uderza w TVP i Piotra Kraśkę. "W Wiadomościach i TVP Info walą na oślep, kłamią i manipulują na skalę zdaniem wielu obserwatorów niespotykaną od czasów stanu wojennego" - pisze tygodnik.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tygodnik braci Karnowskich słynie ze wzbudzających kontrowersje okładek. Z ich powodu z "wSieci" procesowała się m.in. Monika Olejnik (przegrała) czy Tomasz Lis (wygrał), a także Ewa Kopacz (wyrok jeszcze nie zapadł).

Tym razem tygodnik mocno uderza w TVP oraz personalnie - w Piotra Kraśkę, przedstawiając go jako ubranego w mundur redaktora telewizyjnego z czasów stanu wojennego (warto zwrócić uwagę, że przed Kraśką leży kartka z symbolem Komitetu Obrony Demokracji). O co chodzi? O rzekomy "medialny zamach stanu". "Na łamach tygodnika odsłaniamy kulisy ataku TVP na rząd i prezydenta" - czytamy.

W noworocznym wydaniu tygodnika ?wSieci? Marcin Wikło i Marek Pyza odsłaniają skalę manipulacji w mediach publicznych. ...

Posted by W Sieci on  Saturday, December 26, 2015


Zapowiadając najnowszy numer, twórcy tygodnika chwalą się, że "Marcin Wikło i Marek Pyza odsłaniają skalę manipulacji w mediach publicznych".

"Zarówno w "Wiadomościach" Piotra Kraśki, jak i w TVP Info walą na oślep, kłamią i manipulują na skalę zdaniem wielu obserwatorów niespotykaną od czasów stanu wojennego. Celem jest zrewoltowanie kraju, swego rodzaju pucz medialny" - czytamy. Czyżby redaktorzy "wSieci" zaczęli już przygotowywać grunt pod "uzdrowienie" przez rząd sytuacji w mediach publicznych?Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (640)
"wSieci" znów szokuje. Piotr Kraśko w mundurze jako prezenter z czasów stanu wojennego
Zaloguj się
 • signal

  0

  Panie Kraśko Pan się nie przejmuje tym szambem pis sekty. normalność powróci i to szybciej niż im się zdaje.

 • zielony_wesolek

  0

  Redakcjo "W sieci" dziekujemy że nas ostrzegliście co nas będzie czekać w ramach dobrej zmiany prezesa, Naród

 • soldadura104

  0

  Jeżeli PIS nie zrealizuje odsunięcia PO od władzy która zniszczyła armię to wojskowi zaczną odszczeliwać polityków i obrzezanych Rosjan.

 • anna451

  0

  teraz w sieci już piszą pod kierownictwem prokuratora reżimowego?

 • bsc1

  0

  Ta "sieć" to poplątani na umyśle katoliccy indoktrynerzy. Na białe mówią czarne, a na czarne białe - podobnie jak ich pryncypał i "Przewodnia siła narodu" ! Istna schizofrenia !

 • zbigniew broda

  0

  DZIECI RESORTU BOJĄ SIĘ PIS JAKIE BIDULE 25 LAT RAJU A TU NAGLE KONIEC KORYTA NIECH ŻYJE KACZYŃSKI

 • darkow

  0

  Oj tam, Oj tam. Przecie ładnie się prezentuje.

 • Oceniono 1 raz 1

  ludzie klakierzy kaczyńskiego chcą i wprowadzają dyktaturę nie pozwólmy na to jako zwykli obywatele chociaż nazwanie gorszym sortem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX