Adam Hofman i "nieopatrzna" obietnica złożona dziecku. W TAKIM stroju oglądał w kinie "Star Wars"

26.12.2015 17:09
Adam Hofman w przebraniu

Adam Hofman w przebraniu (Fot. Agencja Gazeta / Twitter.com)

"Uważajcie, jak coś obiecujecie dzieciom", napisał na Twitterze Adam Hofman publikując zdjęcie, którego byśmy się po byłym polityku nie spodziewali.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Były rzecznik PiS Adam Hofman kiedyś regularnie gościł w mediach i aktywnie udzielał się na Twitterze. Dziś, ponad rok po głośnej "aferze madryckiej", Hofman prowadzi własną agencję PR i znacznie rzadziej wypowiada się publicznie czy przypomina o sobie w portalach społecznościowych.

W Drugi Dzień Świąt były polityk zaskoczył jednak, publikując na Twitterze kilka zdjęć - nie związanych jednak ani z polityką, ani z public relations.

"Uważajcie, jak coś obiecujecie dzieciom" - pisze Hofman pod serią zdjęć z premiery filmu "Gwiezdne wojny. Przebudzenie Mocy", na którą wybrał się w... bardzo "gwiezdnowojennym" przebraniu. "Trzeba dotrzymać słowa" - dopisał pozując w kinie w stroju żołnierza-klona znanym fanom z II i III części gwiezdnej sagi.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (190)
Zaloguj się
 • opcja_niemiecka

  Oceniono 111 razy 95

  ..i chciałbym pozostać w błogiej nieświadomości istnienia Hofmana, jednak wy dziennikarze nie dacie mi o tym żałosnym człowieczku zapomnieć.

 • dreamdre

  Oceniono 96 razy 88

  Ocieplanie wizerunku przed planowanym powrotem syna marnotrawnego na łono Prezesa?

 • 1627cd1410

  Oceniono 62 razy 56

  symptomatyczne! pisior jako klon! szturmowiec.. to raczej ciemna strona mocy; nawet oni wiedzą po której stronie stoją... ciekawe gdzie zatem stało ZOMO..

 • porannakawa01

  Oceniono 56 razy 52

  Dlaczego lansujecie tego złodzieja?
  Poszedł do kina, zrobił kupę, kupił mleko.
  A kogo co obchodzi co ten złodziej robi?

 • 1627cd1410

  Oceniono 49 razy 43

  a swoją drogą: skoro i tak ustawa mówi, że urzędnikiem może zostać przestępca, więc dla hofmana - jedynie drobnego naciągacza - jakiś urząd wojewody z pewnością się znajdzie.
  no pluje sobie chłopak w brodę, że łasząc się na 5000zł pozbawił się teki ministerialnej. z pewnością dostałby najtłuściejszą kość po wyborach! ale głupie to! pazerne! jak wszystkie pisiory!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje