Wybuchy, słupy ognia i dymu: Rosjanie zbombardowali konwój z ropą z tzw. "państwa islamskiego" [WIDEO]

Rosyjskie ministerstwo obrony opublikowało film, na którym - jak twierdzi - ukazano bombardowanie należącego do tzw. "państwa islamskiego" konwoju z ropą. Uderzenie rosyjskich bombowców jest precyzyjne - widać, jak trafione ciężarówki eksplodują.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tak - według rosyjskich mediów - wyglądało bombardowanie konwoju. Zaczęło się od namierzenia karawany ciężarówek:A potem w ruch poszły bomby:Uderzenie było skuteczne. Gdy pociski sięgnęły celów, doszło do potężnych eksplozji:Film opublikowała prokremlowska telewizja Russia Today:Rosjanie prowadzą naloty na pozycje tzw. "państwa islamskiego" - oraz, jak twierdzą krytycy tych działań, także na pozycje syryjskich rebeliantów-przeciwników sprzymierzonego z Moskwą Baszara al-Asada - od końca września 2015 r.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (297)
Wybuchy, słupy ognia i dymu: Rosjanie zbombardowali konwój z ropą z tzw. "państwa islamskiego" [WIDEO]
Zaloguj się
 • burmiszcz

  0

  Zanim ich zbombardowali widać jak jadą 7 rzędów w 1 kierunku bez podziału na pasy, ciężarówki z osobowymi... jak oni się w tym łapią te Abdule?

 • jan_sobczak1

  0

  Piękne. Każda bomba zrzucona na wyznawców proroka kozojeb*a to wspaniała wiadomość. Trzeba jeszcze tylko wyłapać tych morderców i terrorystów w europie i odesłać na bliski wschód.

 • vidi12

  Oceniono 4 razy 2

  Rosjanie twierdzą, że zbombardowali konwój... Ale Radziwinowicz twierdzi, że nie zbombardowali tylko obrzucili pustymi butelkami po wychlanym bimbrze i nie konwój z ropą... tylko karetki pogotowia przewożące ranne dzieci :(

 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 4

  I bardzo dobrze- niech ten cały IS szlag trafi, zaraz potem Erdogana barana co do UE chce przystąpić- może w końcu jak jednych i drugich szlag trafi to Kurdom uda się państwo na własnym terenie utworzyć.

 • kimdongun

  Oceniono 2 razy 2

  Zmierzały do natowskich kozoj.

 • mczes57

  Oceniono 2 razy 2

  Nie mogę się nigdzie doczytać kto tą ropę od nich kupuje.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Wątpliwości, co do rodzaju pojazdów i przewożonego ładunku mogą być uzasadnione, ale tylko dla kogoś, kto nie rozumie zasad prowadzenia współczesnej wojny. W dobie pełnego rozpoznania "z góry" konieczne jest maskowanie i pozoracja. Jak by co, to islamiści będą wozić ropę, broń i zaopatrzenie wojskowe przerobionymi autobusami, ambulansami, pojazdami oznaczonymi jako pomoc humanitarna (co zresztą miało już miejsce). Jeżeli ktoś myśli, że to tylko banda idiotów samobójców... to niech dalej tak myśli. NWWD!

 • gadolinn

  Oceniono 5 razy 1

  znowu sie Erdogan wk**wi i uratuje jakiegos podstawionego niedoszlego samobojce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX