Oto zdjęcie-symbol walki o Trybunał Konstytucyjny

Ręka uniesiona w górę sygnalizuje chęć zabrania głosu na komisji ustawodawczej Sejmu. Za to twarz Borysa Budki, oparta ciężko o lewą dłoń, sygnalizuje... nie wiemy niestety, co. Ale przebieg prac komisji każe zakładać, że poseł PO nie ma najlepszego humoru.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Trwa posiedzenie Komisji Ustawodawczej Sejmu ws. zmiany ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Poprawki opozycji są odrzucane jedna po drugiej. W pewnym momencie były szef resortu sprawiedliwości, poseł PO Borys Budka wykonał jednocześnie dwa gesty. A fotograf Filip Błażejowski znakomicie je uchwycił w kadrze:

Posiedzenie Komisji ds. zmiany ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Borys Budka (były minister sprawiedliwości) sygnalizuje chęć zabrania głosu...i chyba coś jeszcze.Sejm 21.12.15/Filip

Posted by Filip Błażejowski on  Monday, December 21, 2015


Obrady Komisji zakończyły się odrzuceniem wszystkich - oprócz jednej - poprawek opozycji, otwierając PiS drogę do zmian w Trybunale Konstytucyjnym.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnijnaszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (475)
Oto zdjęcie-symbol walki o Trybunał Konstytucyjny
Zaloguj się
 • kenetron

  0

  Dlaczego są niezbędne zmiany...!!!????BoloiLolo do ~KLM: Jestem osobą bezpartyjną daleką od spekulacji partyjnych pracowałem na trzy zmiany cieżko i zostałem okradziony jak 18 tysięcy Polaków a zważyć należy że każdy miał rodzinę dzieci , wnuków a tu KLAPA panie Borys Budka co Pan zrobił w tej sprawie ,,,no oczywiście nic,,, prawdziwe nieudacznictwo,,tu potrzeba żelaznej ręki,,, w majestacie prawa oraz braku odpowiedzialności Konstytucyjnej ...AFERY różne pożerały Polskę oraz ich obywateli a teraz dzieje im się krzywda wielka a "" Wielki Trybunał Dziadków ""patrzał na to wszystko i zero reakcji tylko BEREZA KARTUSKA mogłaby to naprawić w krwi mamy nieuczciwość,,, znają nas w całej EUROPIE ....--Pytanie dlaczego tak wielkie CUDA nie dzieją się w ANGLII ,,,gdzie za gwałt Polak dostał 70 lat ,,,albo Szwecji, Norwegii i Finlandii czy nawet u naszych sąsiadów Niemców ,,, i tu jest odpowiedź kto jest winien tego DRAŃSTWA,,,, niech czytelnicy sami ocenią ----przez 8 s lat obsadzali stanowiska a moje trzy Pozwy w Sądach Gdańskich odbiły się jak od ściany z ""Betonu Ciężkiego""" a to nie jest normalne zjawisko,,i w obrębie Gdańska 5000 podmiotów gospodarczych jak podała Polska Telewizja zalega z Podatkami,to jest Skandal Wyrafinowany pozostałości po Wielkim Królu Donaldzie a Pan Borys Budka próbuje ten"""" CEPELIN z NIEUDACZNIKAMI bronić,,,,,

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 1 raz -1

  Wstawcie jeszcze arabskie dziecko na plaży.Symbole III RP się skończyły

 • tekameka

  0

  Kelner ! Rachunek !

 • optymus58

  0

  REYTAN W SEJMIE OBECNEJ KADENCJI.....SZACUNEK!!!!!!!!!!

 • kamyk39

  0

  Znam Symbola, I wcale tak nie wyglada.
  (to poza)

 • kammienikuppa

  0

  Jak najwięcej Borysława.

 • plutoniczna

  0

  szkoda mi Butko, oglądałam obrady komisji i głosowanie w sejmie, trzeba przyznać, że walczył do końca. Natomiast skandalem jest, że na głosowaniu nie było 30 posłów PO. Pani Krzywonos - po co było wymachiwać Konstytucją, kiedy wczoraj ważyły się losy TK, nie było Pani w Sejmie?
  To samo tyczy się pozostałych nieobecnych.

 • kkes

  0

  "Jeśli chodzi o przejscie do historii to myślę, że ośmiorniczki mają dużo większe szanse"

  Dlaczego to usunęliście?

 • cichwoda

  Oceniono 1 raz -1

  ten Lenin bez brodki powinien juz chyba cieszyc sie zyciem wesolego emeryta zamiast hajlowac jak protas...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX