Auto Dudy od tygodni stoi źle zaparkowane. Straż miejska założyła mu blokadę

Andrzej Duda przesiadł się do służbowej limuzyny i najwyraźniej zapomniał o swoim starym volkswagenie golfie. Auto od tygodni stało źle zaparkowane w Krakowie, a dopiero, gdy sprawa pojawiła się w mediach - zostało przeparkowane.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Czerwony samochód Dudy stoi przy ul. Turystycznej w Krakowie, blokując większość chodnika. W poniedziałek straż miejska założyła mu blokadę na koło - podaje "Gazeta Krakowska".

Prezydent Duda zapomniał o źle zaparkowanym samochodzie

Posted by Gazeta Krakowska on  15 grudnia 2015


Czy volkswagen to na pewno auto prezydenta? Wszystko na to wskazuje. Auto tej marki figuruje w oświadczeniu majątkowym Dudy, fakt posiadania czerwonego golfa potwierdził w rozmowie z "GK" jego ojciec.

Ale tym autem jeździ wnuczka - zaznaczył prof. Jan Duda. Okoliczni mieszkańcy twierdzą jednak, że nie widzieli nigdy Kingi za kierownicą.

Sam prezydent w Krakowie pojawia się podobno rzadko i zwykle jeździ samochodem terenowym.

Kto więc zaparkował volkswagena? Strażnicy miejscy zostawili za wycieraczką auta kartkę z kontaktem do oddziału, gdzie kierowca musi się zgłosić. Nikt jednak nie skontaktował się z oddziałem.

Wieczorem tego samego dnia, gdy media podały informację o prezydenckim volkswagenie, auto zostało przepakowane, o czym poinformował na Twitterze dyrektor Biura Prasowego kancelarii, Marek Magierowski. "Mandat zapłacony, auto przeparkowane", napisał.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (577)
Auto Dudy od tygodni stoi źle zaparkowane. Straż miejska założyła mu blokadę
Zaloguj się
 • green_mala2010

  0

  A nikt nie ukarał Straży Miejskiej? za śmiałość wystawienia mandatu. Dobrze by było pokazać zapłacony mandat na portalu.

 • wojren1111

  0

  Mandat zapłacony, nie ma sprawy (jest, a kto zapłacił za ten mandat, mam nadzieję, że nie polski podatnik ?!).

 • Monika Musiał

  Oceniono 1 raz 1

  Po co płacił mandat ? Zapomniał że może się ułaskawić ? :-)

 • JanekGo

  0

  Ponieważ tutaj zbieracie się ludzie ,,myślący inaczej'' . Czy 8 lat rządów PO , róznych afer nie skłaniało do wyjścia na ulicę? skłaniało. Jestem człowiekiem pamiętającym PRL. Kieruje mną nie tylko patriotyzm ale i chłodna analiza a ta nie wypada dobrze dla poprzedniej ekipy. Czy nawoływanie do wojny domowej po 30 dniach rządów PiS to dobre rozwiązanie? Nigdy! Nie rozumiecie jednego. W tym narodzie jest siła która powstrzymywała sie przez 8 poprzednich lat do takich działań do jakich nawołuje Petru. Jeśli chcecie wojny to ją przegracie bo ją wywołujecie a jest was mniejszość. Wyemigrujcie jesli nie pojmujecie jak wielkiego sabotażu dopuszczało wiele rządów po 1989 roku. Niewolę z kagańcem na pysku zamieniono na wolność, gdzie możesz krzyczeć co chcesz ale jesteś w ,,dżwiękoszczelnym poieszczeniu' i nawet o tym nie wiesz. Nie nie głosowałem na PiS ale będę kibicowął każdemu kto chce aby miejsca kryminalistów były w więzieniu. A jeśli po 8 latach okaże się że PiS to drugie PO to jestem za tym aby obie opcje sąsiadowały ze sobą w celach więziennych. Pozdrawiam.

 • uzdek98

  Oceniono 1 raz 1

  za ryzego donalda juz by nie pracowal caly garnizon ...ich rodziny takze...

 • ollendorff

  Oceniono 1 raz -1

  Od miesiąca tylko słyszymy o rocznicach, pomnikach, płytach, świeczkach, krzyżach, zbrodniach, ludziach gorszego sortu i a nawet o współpracowników z gestapo. patos, patos i jeszcze raz wydmuchany do granic możliwości patos, połączony z orderami i krzyżami. Równolegle łamana jest konstytucja. Kiedy wreszcie te towarzystwo powie coś na temat gospodarki, ekonomii itp. Jak na razie notowania złotówki są fatalne, frank drożeje a giełda dostaje padaczki. Taki jest prawdziwy obraz PIS-u. To muzeum, to sekta, to pseudo-msza dla ubogich duchem organizowana każdego dnia przez antychrześcijańskiego Ojca Dyrektora.

 • emigrant38

  Oceniono 1 raz 1

  Dawałka zapłaciła. Ta młodsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX