Kiedy wziąć wolne w 2016 roku? Oto kalendarz, który ułatwi wam życie

Porządnie odpocząć możemy już po Sylwestrze. Dwa dłuższe weekendy czekają też w maju i listopadzie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W 2016 roku z 13 dni ustawowo wolnych od pracy, 9 będzie wypadać w normalne dni robocze. W tym kontekście warto zastanowić się, jak mądrze gospodarować urlopami. Żeby wam to ułatwić, prezentujemy infografikę, w której zawarliśmy kilka sugestii.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (66)
Kiedy wziąć wolne w 2016 roku? Oto kalendarz, który ułatwi wam życie
Zaloguj się
 • taktojahhh

  0

  Jak brać urlop to na nie mniej niż 2 tygodnie.

 • mircos

  Oceniono 1 raz -1

  A Premier Tusk załatwił mnie 365 dni wolnego w roku zabierając mi możliwość przejścia na emeryturę za warunki szkodliwe.

 • antoniferdynand

  Oceniono 3 razy 1

  Może jestem jakiś inny ale zawsze z politowaniem patrzę na ludzi, którzy posiadając 26 dni urlopu robią jakąś stójkę na .... żeby biorąc 2 dni mieć ich 5 ale przy tym gnieździć się w tłumie, przepłacać za wszystko bądź na siłę udawać wypoczynek. Ja tam lubię chodzić w kratkę bo taki tydzień pracy (kiedy połowy nie ma) jest całkiem sympatyczny. A wyjechać mogę np. tydzień czy dwa po długim weekendzie - bez napinki, w normalnych warunkach, za normalne pieniadze.

 • kaazimierz57

  Oceniono 2 razy 0

  No to odpoczywajmy, balujmy, świętujmy a reszta sama się zrobi! I tak się już porobiło!

 • Damian Skrzypek

  Oceniono 2 razy 0

  Jakby nie zakreślić kółeczkiem to czytelnicy gazetki sami by nie wpadli, że jak święto we wtorek to biorąc urlop w poniedziałek ma się 4 dni wolnego?

 • kloceklego

  Oceniono 3 razy 3

  znowu tekst z dupy o dupie

 • Mariusz Krukar

  0

  Na stronie spa.ptma oraz krosno.ptma.pl w zakładce artykuły znajdziecie Państwo szczegółowy opis długich weekendów do 2065 roku. Zachęcam do lektury.

  Tutaj szczegółowy opis długich weekendów do 2065 roku

 • Helena Kowalska

  Oceniono 1 raz 1

  AAAAA gdyby tak nic nie robić???? TAAAA w elitach budżetu to normalne tylko prywaciarz i jego ludzie iizap...lają, by zapewnić byt co cwańszym ,ciekawe prawo i sprawiedliwość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX