MON informuje o... urodzinach Radia Maryja. Internauci bezwzględni. "Niedługo zamiast Caracali kupimy kropidła"

Informacja MON nt. urodzin Radia Maryja

Informacja MON nt. urodzin Radia Maryja (AG/facebook MON)

Dzisiaj 24. urodziny Radia Maryja. Do Tadeusza Rydzyka - dyrektora radiostacji - zjechało się wielu ministrów, w tym Antoni Macierewicz. MON nie omieszkało o tym poinformować na swoich stronach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na obchody rocznicy powstania Radia Maryja do Torunia zjechała się cała wierchuszka Prawa i Sprawiedliwości. Kogo tam nie było...

MON informuje

Był prezes Kaczyński, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak, minister środowiska Jan Szyszko, minister Beata Kempa, Joachim Brudziński, Krystyna Pawłowicz, Krzysztof Jurgiel i minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

O obecności tego ostatniego Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało na swojej stronie internetowej, a link do tej informacji zamieściło na swoim profilu na Facebooku. Wyglądała więc ona tak, jakby MON informowało o samych urodzinach:I dla obserwujących profil MON tego już za wiele.

Komentarze

Obserwujący od razu zaczęli pytać z oburzeniem, co do urodzin firmy Tadeusza Rydzyka ma MON? "Kogoś tu zdrowo porąbało...", "To bardzo żenujące, jeszcze życzenia złóżcie... Nowy Pan minister nie próżnuje", "Jak tak dalej pójdzie, to usłyszymy, że zamiast Caracali kupimy nowoczesne kropidła dla kapelanów..." - to tylko niektóre z komentarzy.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (712)
MON informuje o... urodzinach Radia Maryja. Internauci bezwzględni. "Niedługo zamiast Caracali kupimy kropidła"
Zaloguj się
 • henhotlew

  0

  Na każdym karabinie bagnet w kształcie krzyża.

 • ahuub

  0

  Powstanie nowy serial telewizyjny " Czterech pancernych i kapelan "

 • kry33

  0

  Antka jak zwykle poniosło na urodziny Tadek ma dostać geparda

 • aietes

  0

  to jak świętowanie urodzin Stalina.
  Zmieńmy ponownie nazwę Katowice na Stalinogród.

 • Mariusz Zewald

  0

  Po co nam wojsko to kosztuje wystarczy Hetmanka wojsko zakonne itp. i marsze na Jasną Górę mamy zapewnioną obronę przed Szwedami na 100% . Inni nasi wrogowie się przestraszą i dadzą nam spokój na sam widok tego geniusza wojskowego od sławetnej BRZOZY! Ma straszliwie zachęcający wygląd trochę tylko gorszy od Terlackiego.

 • Oceniono 1 raz -1

  Zdaje się, że mamy wolność wyznania... Jeśli każdemu wolno wyznawać swoją religię, to dlaczego razi was, że członkowie rządu są wierzącymi katolikami ? Gdzież to wasza osławiona tolerancja ?

 • senior2244

  0

  Wszystkie dupowłazy pisowskie stawiły się w komplecie bo okazja żeby polizać..

 • awers777

  0

  Zlikwidować armie! po co nam, w razie napaści modlitwy rodzin maryjnych i msza koncelebrowana przez Rydzyka ze służącymi do mszy Maciarem, Ziobro i Kaczyńskim obroni nas. Nie da nam rady żaden Putin.
  A zaoszczędzone na armii finanse oczywiście przeznaczy na kolejne lekcje religii w szkole, kaplice (zamiast gabinetów stomatologicznych) w każdej szkole, sprowadzanie więcej szarlatanów z Nigerii na spotkania z wiernymi, budowe jeszcze większej niż Licheń i Świątynia opatrzności boskiej razem wzięte świątyni ojca dyrektora na miejscu zlikwidowanego Uniw. Warszawskiego na Nowym Świecie (centrum zarazy wolno myślicielskiej)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje