MON informuje o... urodzinach Radia Maryja. Internauci bezwzględni. "Niedługo zamiast Caracali kupimy kropidła"

05.12.2015 20:15
Informacja MON nt. urodzin Radia Maryja

Informacja MON nt. urodzin Radia Maryja (AG/facebook MON)

Dzisiaj 24. urodziny Radia Maryja. Do Tadeusza Rydzyka - dyrektora radiostacji - zjechało się wielu ministrów, w tym Antoni Macierewicz. MON nie omieszkało o tym poinformować na swoich stronach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na obchody rocznicy powstania Radia Maryja do Torunia zjechała się cała wierchuszka Prawa i Sprawiedliwości. Kogo tam nie było...

MON informuje

Był prezes Kaczyński, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak, minister środowiska Jan Szyszko, minister Beata Kempa, Joachim Brudziński, Krystyna Pawłowicz, Krzysztof Jurgiel i minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

O obecności tego ostatniego Ministerstwo Obrony Narodowej poinformowało na swojej stronie internetowej, a link do tej informacji zamieściło na swoim profilu na Facebooku. Wyglądała więc ona tak, jakby MON informowało o samych urodzinach:I dla obserwujących profil MON tego już za wiele.

Komentarze

Obserwujący od razu zaczęli pytać z oburzeniem, co do urodzin firmy Tadeusza Rydzyka ma MON? "Kogoś tu zdrowo porąbało...", "To bardzo żenujące, jeszcze życzenia złóżcie... Nowy Pan minister nie próżnuje", "Jak tak dalej pójdzie, to usłyszymy, że zamiast Caracali kupimy nowoczesne kropidła dla kapelanów..." - to tylko niektóre z komentarzy.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (712)
Zaloguj się
 • kastoripollux

  Oceniono 165 razy 151

  Kempa i Pawłokkrych mieszkają kątem u Muchomora. Codziennie nadają w radyju.

 • tata60

  Oceniono 163 razy 149

  Posłowie są bezpieczni. Przecież ,,tak mi dopomóż Bóg" ma moc wszechwładną.

 • Tomasz Olejnik

  Oceniono 145 razy 133

  Freud się kłania. Wszyscy krzyczą, że to Jarosław za sznurki pociąga. Błąd drodzy moi, to ten Pan na fotografii zaczął rządy w Polsce.

 • boguslawbch6808

  Oceniono 121 razy 105

  To nic. Od 15. lipca 2016r. oficjalnym hymnem Wojska Polskiego będzie "Bogurodzica".

 • guru133

  Oceniono 155 razy 101

  Politruki w komżach czymś muszą się wykazać a ich uniżony sługa wódz Antek Policmajster musiał złozyć obowiązkowy hołd toruńskiemu Sromotnikowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje