"Anonymous" zaatakowali ISIS. Na stronie internetowej tzw. Państwa Islamskiego została tylko reklama Viagry

Anonymous zaatakowali stronę ISIS

Anonymous zaatakowali stronę ISIS (AP / Herald Sun (Twitter))

Trwa atak Anonymous na tzw. Państwo Islamskie. Hakerzy przejęli Isdarat - jedną z głównych stron tej organizacji. Wszystkie informacje zamienili na reklamę Viagry. "To na uspokojenie" deklaruje Anonymous.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W swojej internetowej wojnie przeciw ISIS, Anonymous sięgnęli po nowy środek. Jak podają liczne źródła na Twitterze, grupa hakerów GhostSec przejęła jedną z głownych stron tzw. Państwa Islamskiego. Na portalu hakerzy zamieścili reklamy Viagry i Prozacu - leku na depresję. - Za dużo tego ISIS. Uspokójcie się - napisali Anonymous na stronie.

Część bojowników ISIS zainteresowała się ofertą

Zanim strona została zamknięta, część użytkowników zainteresowała się ofertą - widać było, że ze strony dokonywano transakcji w wirtualnej walucie Bitcoin, donosi serwis Yahoo! Finance.

Strona Isdarat znajduje się w tzw. "Głębokiej Sieci" (ang. deep web), części internetu niedostępnej dla większości użytkowników.

Zmasowany atak na tzw. Państwo IslamskieOd zamachów w Paryżu trwa internetowa obława na tzw. Państwo Islamskie. W wyniku akcji nazwanej przez jej autorów OpISIS (operacja ISIS) usunięto około tysiąca kont na Facebooku, Twitterze i innych portalach. Przyznała się do niej grupa Anonymous. Wszystkie usunięte konta były, jak twierdzi Anonymous, powiązane z Państwem Islamskim. Opublikowano listę usuniętych i podejrzanych stron.

O operacji OpISIS przeczytasz >>>TUTAJ<<<

Anonymous: ISIS to nie muzułmanie

- Jesteśmy hakerami i haktywistami, szpiegami i zwykłymi ludźmi. Jesteśmy chrześcijanami, muzułmanami i żydami - mówi metaliczny głos w filmie Anonymous. - Terroryści, którzy nazywają się Państwem Islamskim, nie są muzułmanami- twierdzą hakerzy.

Zapowiadają oni dalsze ataki, usuwanie kont i stron internetowych.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Anonymous wypowiada wojnę IS Anonymous wypowiada wojnę IS. "To będzie największa operacja w dziejach. Dopadniemy was"
Komentarze (67)
"Anonymous" zaatakowali ISIS. Na stronie internetowej tzw. Państwa Islamskiego została tylko reklama Viagry
Zaloguj się
 • hanwon4

  Oceniono 1 raz -1

  Europa przyjmuje tzw.emigrantów a państwa Zatoki Perskiej finansują ISIS.Emigracja do Kuwejtu,Emiratów czy Arabii Saudyjskiej równa się ciężkiej pracy.W Europie równa się zasiłkom z naszej pracy i atakom na katolików.Czy Pani Merkel przyjmując muzułmanów chce nam zafundować krucjatę?Jeśli tak,to kupię kałacha.

 • 7abc7

  Oceniono 3 razy -1

  ISIS z tego przerażenia ucieknie gdzie pieprz rośnie i postanowią popełnić zbiorowe samobójstwo i przeproszą Paryż i wstawią na facebooka flagę poddańczą. Jak dobrze że anonimus to zrobił.

 • ultra3000

  Oceniono 2 razy 2

  no to kozy sie teraz uciesza

 • erg_samowzbudnik

  Oceniono 3 razy 1

  A powinni nie viagrą , a świńskim ryjem.

 • brajanu

  Oceniono 7 razy 1

  już czuję się bezpieczniej. jak jeszcze tysiąc osób zalajkuje na fb, to już europa będzie całkiem bezpieczna.

 • Carilo Brigante

  Oceniono 1 raz -1

  hxxps://zaufanatrzeciastrona.pl/post/anonymous-nie-zablokowali-tysiecy-kont-isis-na-twitterze/#comment-40676

  Osoby prywatne są w stanie napisać lepsze artykuły na podstawie odpowiednich źródeł, a wy dalej powielacie kłamstwa, nie wiem co gorsze czy wasze rozsyłanie propagandy czy to, że są ludzie w to wierzący... Macie chociaż jakieś wiarygodne źródła prócz hamerykańskich serwisów informacyjnych ?

 • cholonek

  Oceniono 7 razy 1

  tośmy pohejcili, a teraz idziemy do turasa na kebab...

 • fctheduck

  Oceniono 8 razy 6

  Wszystkie kozy w strachu.

 • iarna

  Oceniono 10 razy 6

  Brawo!!! Nie ma miejsca dla dziczy w cywilizowanym świecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje