Opel zderzył się z koparką. Zginęły cztery osoby

Kuźniaki (gm. Strawczyn). W wypadku opla calibra z koparką zginęły cztery osoby

Kuźniaki (gm. Strawczyn). W wypadku opla calibra z koparką zginęły cztery osoby (Jarosław Kubalski/Agencja Gazeta)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Kuźniaki w okolicach Kielc. Na remontowanej drodze zderzyły się samochód osobowy i koparka, w wyniku czego zginęły cztery osoby - informuje kielecka "Gazeta Wyborcza".
- Na ten moment wiemy jedynie, że na remontowanym odcinku drogi opel calibra uderzył w koparkę - powiedziała kieleckiej "Gazecie Wyborczej" Marzena Tkacz ze świętokrzyskiej policji.Życie straciły cztery osoby. Na miejscu zdarzenia pracuje straż pożarna, policja i prokurator.

Czytaj więcej o wypadku w Kuźniakach pod Kielcami w kieleckiej "Gazecie Wyborczej"

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (87)
Opel zderzył się z koparką. Zginęły cztery osoby
Zaloguj się
 • 2mimoza

  0

  Zderzył się z Ewą Kopaczką ?

 • starszy-65

  Oceniono 1 raz 1

  Taki Opel to szybka maszyna no a kto jeździ jak wariat na remontowanej szosie????

 • steven1968

  0

  Wypowiedzenie bezwzględnej , totalnej wojny piratom drogowym to polska racja stanu. Dość tragedii i ludzkich nieszczęść spowodowanych przez durni za kierownicą. Obowiązkowe , okresowe badania psychiatryczne kierowców, którzy powodują wypadki lub z dróg publicznych robią tory wyścigowe. Tylko , kto się na to zdecyduje. U MNIE W MAŁYM MIEŚCIE, NA MOJEJ ULICY JEST KILKU TAKICH TYPÓW, KTÓRZY NIGDY NIE POWINNI OTRZYMAĆ PRAWA JAZDY!!!!

 • szto_tawariszczi

  Oceniono 1 raz 1

  Czy koparka była trzeźwa ???

 • kura_wuja

  Oceniono 1 raz 1

  I co im ta koparka zawinila?

 • hubag

  Oceniono 6 razy -4

  Koparka na pewno miała numery rejestracyjne, jak wszystkie koparki, które jadą 35km/h zawsze kiedy jadę do szkoły odwożąc dziecko. Ich kierowcy mają gdzieś sznur aut za nimi i to, że powinni drogę spędzać na lawecie, bo koparki nie są najczęściej dopuszczone do ruchu drogowego. Remontowany odcinek drogi powinien być tak zabezpieczony, żeby było bezpiecznie. Nie jestem nastolatkiem, nie jeżdżę Calibrą i oczywiście rozumiem, że wszyscy inni komentujący to zdarzenie jeżdżą max 50 w terenie zabudowanym i niewiele więcej poza nim, dlatego spokojnie mogą "rzucać kamieniem..."

 • inoculatedlife

  Oceniono 4 razy 4

  Nie od dziś wiadomo, że w Polsce łepki po 19 lat napieprzają po 120 km. Niektórzy po raz ostatni w życiu:
  www.youtube.com/watch?v=PcHYYbSzKv8

 • as

  Oceniono 3 razy 3

  Zgroza. Absurdalnie bezsensowna śmierć na własne życzenie. Współczuję rodzinom i bliskim zmarłych. Żal mi nawet tych kretynów(-nek) w aucie. Dobrze, że dogadzając sobie nie spowodowali postronnych ofiar. Choć nie wiem, w jakiej traumie jest operator koparki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje