Komentarze (127)
"Nowojorska mafia stawi czoło 'państwu islamskiemu'"? Co naprawdę powiedział syn dona, Giovanni Gambino?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • majo_rmajor

  Oceniono 7 razy -3

  @wieprzowiapozydowsku
  Myslisz,Q,zejestes smieszny,prostaku?
  Pytanie do admina:czy zaczniecie wreszcie usuwać wpisy tych s..synow rasistow, czy dalej bedziecie to tolerowali? Dzisiaj palą kukły ludzi, jutro bedą palić żywych.

 • ryanmdusa

  Oceniono 4 razy 2

  Zdzisiek z Przasnysza tez wypowiedzial wojne panstwu islamskiemu, zaden z nich nawet nie otworzyl tam kebabu.

 • pregierz

  Oceniono 2 razy 2

  eeeee tam PR i popelina. Te muzułmańskie radykały zabraniaja pić, palić i p..pip..pip i jeszcze ćpać (chociaż narkotykami handlują) , hazardować i imprezować, no to jak mafia nie ma być przeciwko ?! To z czego by ta mafia zyła ?

 • ziomekp.1

  0

  Powiem tak jak Waszczykowski -- Gazeto, nie zabijaj mnie (wyrzucając mój post), ja też tak jak wy chcę pracować dla demokratycznej Polski, pozdrawiam.

 • ziomekp.1

  Oceniono 12 razy 10

  "Moja" Wyborcza z którą jestem od początku schodzi na psy -- najpierw były peany w trakcie równania z ziemią Sarajewa i wielkie OOOOO! jak powstało gangsterskie państewko Kosowo (które notabene do dziś jest wylęgarnią "dżumy"), potem cała Czerska piała z zachwytu jak jankesi równali z ziemią Bagdad i bombardowali wszystko co się ruszało (do dzisiaj wg. różnych szacunków od 500 do 1000 tys. ofiar), potem mieliśmy Kiejkuty -- do dziś żaden śledczy dziennikarz z Gazety specjalnie nie przejął się naszym skundleniem, powiem więcej: zachowaliśmy się jak tania dziwka (kilkanaście milionów dolców w tekturowym pudle za taki numer !!!), pomału dochodzimy do słynnej "pomarańczowej" na wschodzie -- pełne poparcie Gazety i gloryfikacja nowych panów z Juszczenką i Tymoszenkową (blada dupa na całej linii -- pomarańczowych już niet). Oto doszliśmy do drugiego zrywu oligarchii ukraińskiej (za jankeskie pieniążki rzecz jasna) -- Wyborcza walczy jak lew o uwolnienie pani o której kryształowy facet jakim jest Celiński powiedział w wywiadzie per K U R W A, miał chłop rację ale co tam, moja Wyborcza brnie, mówi "pozwólmy im obrażać pamięć Wołynia, tak trzeba, tak chce wuj sam". Doszliśmy do czasów "współczesnych -- IMIGRANCI, bezmyślne wkurzanie ludzi tym tematem, zamykanie ust komentującym (jako jedyne medium w Polsce), Wyborcza nie mówi jak czy po co mamy przyjmować imigrantów, Wyborcza się do tego nie zniża -- ona mówi nie zgadzasz się z nami toś kiep, faszysta, zdrajca, pachołek Rosji i Putina i diabli wiedzą co jeszcze, tylko my mamy rację (choć tak zwany zachód z Niemcami na czele już wie, że bezmyślnie dał ciała, ale nic to "nasza racja jest najmojsza"). Sorry za ten przydługi wstęp ale dziś mnie już zatkało -- na głównej artykuł gloryfikujący mafię, artykuł gdzie pokazuje się mordercę i typa spod ciemnej gwiazdy i mówi się publice : ZAPRAWDĘ ON NAS ZBAWI !!! ABBA OJCZE CHRZESTNY!!!! JAK GO PODPUŚCIMY TO I MOŻE PUTINA ZAŁATWI!!!! ABBA OJCZE!!!! Brakuje jeszcze aby dziennikarze Wyborczej zaśpiewali taką oto pieśń --- Nie boję się Araba z miną bo będzie przy mnie DON GAMBINO !!!!! Gdy DON GAMBINO zajmie się ISIS niestraszny będzie nam żaden kryzys!!!!! O DON GAMBINO tyś prawy pan, zabij Araba, to zdyb i cham!!!!! Droga Gazeto -- szorujecie po dnie, wstyd mi za was.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 1 raz 1

  To jak Szmulki w Warszawie. Nie wpuszczą, chyba że postawi.

 • kloceklego

  Oceniono 10 razy 8

  co za gówna tu wypisujecie. rzygać się chce

 • pumpernik

  Oceniono 4 razy 2

  Hollywood ma coraz głupszych scenarzystów.
  Ci z warszawskich Nalewek już wymarli.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 9 razy -1

  Chłopczyk wydał pierdnięcie,
  Dawniej raczono nas takimi bzdetami o niezłomnych mieszkańcach związku radzieckiego, teraz jankesach -analfanetach

 • ricci15

  Oceniono 6 razy 4

  Gdy armia amerykańska dokonywała inwazji na Sycylii korzystała z pomocy mafii sycylijskiej w rozpoznaniu hitlerowców, pośrednikiem był Lucky Luciano, nowojorski boss do którego o pomoc zwróciły się władze amerykańskie, w ten sposób armia amerykańska zminimalizowała straty a mafia sycylijska urosła w siłę

 • flyer

  Oceniono 6 razy 2

  Tia, a zamachowcy z 11 września to gdzie mieszkali bezpośrednio przed zamachem? Na Księżycu? ;>

 • geotrupes_stercorarius

  Oceniono 18 razy 10

  To niech mafia sycylijska spróbuje wejść np. do emigranckich dzielnic Paryża zobaczymy ilu wyjdzie.

 • doomsday

  Oceniono 16 razy 10

  Ten wywiad to oznaka słabości globalnego kapitalizmu, który w swojej obronie sięga po ochronę bandytów . Tak robiło włoskie państwo po porwaniu premiera (na urzędzie) Aldo Moro w 1978 roku przez Czerwone Brygady. Włoskie SB wypuściło wtedyz z więzień mafiosów, zwykłych bandziorów, jak rzymska Banda della Magliana za obietnicę, że znajdą porywaczy i żywego premiera . Wtedy mafia też twierdziła, że znają ludzi i sąsiadów lepiej niż służby. Nie znależli ani porywaczy, ani premiera, który został zabity dwa miesiące póżniej.
  Potem SB zapraszało mafiosów na spotkania , gdzie gineli np. od kul państwowych snajperów.

  Więc za bardzo nie liczyłbym na ochronę mafii przed radyklanym islamem. To są tylko "wishful thinking" - pobożne życzenia .

 • wielkigatsby33

  Oceniono 44 razy 40

  Przeraża mnie ton zachwytu i podziwu dla sycylisjkiej mafii, niczym do starej, dobrej, organizacji ludzi o złotych zasadach i wielkich sercach. Do czego to doszło, że ludzie teraz wzdychaja do moderców i im kibicują, żeby innym mordercom ukrócili nosa. Mafia, to nie jest ta z filmów Scorseese czy Copolli. Mafia, to bandyci handlujący wszystkim - Od narkotyków po ludzi. Bandyci, którzy nie cofną się gdy chodzi o zabicie sąsiada czy krewnego wtedy, gdy ten zagraża ich interesom.

 • Ku Ba

  0

  Geniuszu jak już dodajesz wywiad to albo go przetłumacz na język, w którym jest reszta tekstu albo to sobie daruj.

 • xj220

  Oceniono 25 razy 17

  A czego ISIS ma szukać na Sycylii? Przecież tam prawie taka sama bieda, jak na tym ich zadupiu. A Al-Kaida jakoś się mafii nie przestraszyła, więc.. Proszę nie pieprzyć mi tu o dobrej stronie mafii, bo NIE MA TAKIEJ.

 • georg_w_gazecie

  Oceniono 5 razy 3

  Zachwaszczoną perzem uprawę pszenicy, ratować zasiewając nowe gatunki chwastów. Gratuluję fenomenalnych rozwiązań. Już hakerzy (spod anonimusa) się popisali teraz gangsterzy będą nam urządzać życie. Nic tylko ku-wa się upić ze szczęścia.

 • sqlap72

  Oceniono 7 razy 1

  Gangster promuje swoje "literackie dzieło", a polskie pismaki są na tyle głupie, że robią nieświadomie za klakierów. Ktoś, kto otwiera sklep, raczej nie myśli o atakowaniu swoich klientów. Natomiast terrorysta zdecydowany na samobójstwo, zrobi to zawsze tam gdzie będzie chciał, nie pytając nikogo o zgodę. Właśnie na ty polega ich siła i dlatego są tacy niebezpieczni. Amerykanie już teraz robią w pory, w obawie, żeby im w Nju Jorku lub pod jakimś innym Kapitolem terroryści atomówki nie zdetonowali. Ostatecznie masa krytyczna dla uranu233 to 16 kg, plutonu239 jeszcze mniej- 10 kg, a takiego kiuru tylko 7 kg. Przy ich ciężarze właściwym, to są paczuszki wielkości bombek choinkowych..

 • berek-oberek

  Oceniono 24 razy -4

  Brakuje mi trolli kacapsko-narodowo-pisowskich............. coś cichutko siedzą dzisiaj.

 • fakit.pl

  Oceniono 8 razy -2

  Pytanie - czy mafia na fejsbuka i tłitera?

 • mulczynsky

  Oceniono 7 razy 1

  Ma ISIS i mafię. Oba ma.

 • mulczynsky

  Oceniono 2 razy 0

  USA mydli oczy puszczając farmazon w media. Zabawa w kotka i myszku.

 • pyosalpinx

  Oceniono 11 razy -3

  dobra idea....my tez mamy w Polsce Mafia...mafie oszolomow smolenskich z prezydentem pajacem na czele i tez nie mamy IS.

 • berek-oberek

  Oceniono 5 razy -1

  Co za brednie, jedyną przyczyną dlaczego islamiści nie działają w Nowym Jorku jest to, że jest im tam zbyt dobrze.

 • owca888

  Oceniono 9 razy -1

  Redakcjo, błagam, poprawcie to w tytule, bo zęby bolą!!!! Kto tak pisze?

  "Don" to słowo, którego nie odmieniamy. Można chyba sprawdzić w słowniku ortograficznym.
  Czy napiszecie "Byłem w operze na "Donie Giovannim"? Litości.

 • rtd5rtd

  Oceniono 9 razy 7

  w globalnym komunizmie nawet mafia moze miec bron, ale bron boze niewonicy!
  ich juz lepiej niech mafia broni jak super sluzby spec. nie daja rady.

 • cezar85

  Oceniono 1 raz -1

  kto tu jest głupszy?

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 16 razy -4

  Teraz już wiem czemu w czasach PO islamiści nie zaatakowali. Rządził Donaldo Tuskino!

 • wieprzowinapozydowsku

  Oceniono 67 razy 39

  Aktualne haslo dotyczace Ameryki: Indianie kiedys przyjeli imigrantow i teraz mieszkaja w rezerwatach.

 • puuchatek

  Oceniono 28 razy -2

  Czyli "Nie bójcie się terrorystów, my im pokażemy. A potem was okradniemy, zmusimy do płacenia haraczy, a kto się będzie stawiał, tego wyślemy do piachu i spalimy mu sklep".

  Klasyczne pytanie z cyklu "Czy lepiej umrzeć na dżumę, czy na cholerę…"

 • panzerfaust39

  Oceniono 37 razy 13

  Wszystkie bandyckie szumowiny uciekły przed Mussolinim z Włoch do USA i znalazły tam ziemię obiecaną

 • archieil

  Oceniono 7 razy -1

  I dlatego, że się boją mafii ta mafia składa się głównie z mulatów ;)...

  aa... zapomniałem... to nie mulaci tylko rodowici Włosi, którzy ogorzali od Słońca i panienek...

 • jdkonrad

  Oceniono 26 razy -2

  mafia smoleńska też tak mówi, ale czy jest blisko ludzi??!! ........

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy -1

  "Tzw. 'Państwo Islamskie' boi się mafii. Dlatego nie ma go w Nowym Jorku. Tam, gdzie są Sycylijczycy, islamiści nie założą nawet sklepu". Wystarczyło kilka sprytnych zdań o mafii i ISIS, by o synu mafijnego bossa, Giovannim Gambino, napisały liczne media. I o to mu chodziło. Niektórzy dali się zwieść.
  ======================================================================
  Zrobiłem taką małą przeróbkę:
  "Tzw. 'Państwo Islamskie' boi się mafii. Dlatego nie ma go w Najjaśniejszej Pomrocznej. Tam, gdzie są PiScylijczycy, islamiści nie założą nawet sklepu". Wystarczyło kilka sprytnych zdań o PO i ISIS, by o córze nadprezesa, Beacie Szydło, napisały liczne media. I o to chodziło. Niektórzy dali się zwieść i zagłosowali. Wkrótce i tu i w NY okaże się, że korzyści z obietnic mają tylko obiecujący.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX