Pięta chce zakazać kolegom z PiS posługiwania się nazwą PO. "To już jest byt nieistotny"

- Będę postulował, aby na klubie zakazać kolegom posługiwania się nazwą Platforma Obywatelska - powiedział Superstacji poseł Stanisław Pięta z PiS. Aż tak mierzi go konkurencja? Niezupełnie. - My na temat PO nie powinniśmy rozmawiać, to jest już byt nieistotny - kwituje Pięta.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Platforma Obywatelska jest formacją już martwą, niepotrzebną - powiedział Superstacji Pięta. Dlaczego? Otóż według posła PiS, "PO nie odpowiada na żadne istotne pytania, nie jest nikomu potrzebna, ani elektoratowi prawicowemu, patriotycznemu, troszczącemu się o wartości, ani elektoratowi lewicowemu, liberalnemu". Wniosek? Krótki i prosty. - Dla Platformy nie ma miejsca - skwitował poseł Prawa i Sprawiedliwości.

"PO? W ogóle nie chcemy się nimi zajmować"

Superstacja przypomniała, że w 2012 r. Fidesz przepchnął przez węgierski parlament poprawkę, według której opozycyjna Węgierska Partia Socjalistyczna została uznana za ""organizację przestępczą", odpowiedzialną za " zbrodnie reżimu komunistycznego".

Dopytywany o tę analogię Pięta odpowiedział: - Jaka delegalizacja? Co mamy delegalizować? W ogóle się nie chcemy nimi zajmować.

Najwyraźniej poseł uwierzył, że PiS nie ma już z kim przegrać.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (436)
Pięta chce zakazać kolegom z PiS posługiwania się nazwą PO. "To już jest byt nieistotny"
Zaloguj się
 • aura3

  0

  Dla mnie bytem niewartym zainteresowania jest poseł Pięta.

 • adawlo221

  0

  gdzie Kaczor takich pojebusów znajduje. Jak żyję 55 lat,takiego gnoja nie spotkałem

 • kenigzberg2015

  0

  kto zakaże pięty i pis-u w sejmie i rządzie wraz z przystawkami?? NO kto??

 • batza32

  Oceniono 1 raz 1

  Zdaje się, że ten pan Pięta jest szczególną emanacją umysłowości swojego dobroczyńcy, pana posła Kaczyńskiego. Taki cichy bohater u boku swego wodza.

 • batza32

  0

  Fenomenem tego osobnika jest to, że u niego trudno u niego dostrzec różnicę między funkcjami głowy, a czynnościami, do których zwykle służą pośladki.

 • bj32

  0

  A co na to psychiatra?

 • politol59

  Oceniono 2 razy 2

  Za parę lat Pisiarnia będzie martwym bytem.

 • klakson49

  Oceniono 1 raz 1

  Złożyłem sobie wyrazy współczucia. Bo Pięta po moim mieście się szwęda!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX