Komentarze (273)
Odcinkowy pomiar prędkości już niedługo. Trwają odbiory urządzeń
Zaloguj się
 • rozwodnik

  0

  Na mnie się nie wzbogacą, zwłaszcza jak jest informacja o pomiarze. Polecam to samo innym: jeździć, ale nie dawać zarabiać poprzez mandaty.

 • zalogopeda

  Oceniono 1 raz 1

  uprzejmie prosze o wprowadzenie cenzury prewencyjnej pod WSZYSTKIMI tekstami na WSZYSTKIE tematy. Prewencyjnie. Z gory dziek

 • pawel.lewski

  Oceniono 2 razy -2

  "Jeśli średnia będzie wyższa niż dopuszczalna na tym fragmencie drogi, zostaniemy ukarani mandatem."
  Naprawdę, a jak przez 90% drogi będę grzał kilka razy ponad normę a potem poleżę na trawie przez odpowiedni czas, to co mi zrobicie, średnia będzie poniżej dopuszczalnej. Najlepiej zakryć tablice szalikiem, zawsze może się zsunąć.

 • m.malone

  0

  nawali synchronizacja i ...imna dupa. Nie będzie mocnych

 • drkoby

  Oceniono 2 razy 0

  Oczywiscie, ze chodzi tylko o wplywy z mandatow. Takie myto na kierowcow. Wiele ograniczen predkosci jest bez sensu. Ostatnio widzialem ograniczenia do 50 km na godzine poza obszarem zabudowanym na przystankach autobusowych dzie na zadupiu przyjezdza autobus 2 razy dziennie a przystanek jest pusty 99 procent dnia.

 • year68

  Oceniono 1 raz -1

  "Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, przekonuje, że jeśli tych urządzeń nie przejmie Główny Inspektorat Transportu Drogowego, to on "będzie musiał je zezłomować". - Zezłomujemy pieniądze podatników i powiemy, że - te miejsca są od dzisiaj niebezpieczne."

  Trzeba było nie kupować radarów, tylko zastosować progi zwalniające. Dobrze wiemy po co wam dali takie uprawnienia dziady z PSL-u i PO.

 • ptak_dodo

  Oceniono 1 raz 1

  "Zasada działania jest prosta - wjeżdżamy samochodem na odcinek objęty pomiarem, kamera odczytuje numery rejestracyjne naszego pojazdu oraz dokładny czas, kiedy to zrobiliśmy. Po kilku kilometrach przejeżdżamy pod kolejną kamerą. Na podstawie czasu przejazdu zostanie obliczona prędkość, z jaką przejechaliśmy ten odcinek. Jeśli średnia będzie wyższa niż dopuszczalna na tym fragmencie drogi, zostaniemy ukarani mandatem."
  i z tego powodu większość jadących hamuje gwałtownie przed kamerami jak przed radarami i jedzie na odcinku z prędkością 50 km/h, chociaż pomiar dotyczy odcinka poza terenem zabudowanym i bez innych ograniczeń - czyli wolno 90... mam tak prawie codziennie za Łuszczowem - na trasie Lublin - Włodawa (DK82). czy aby na pewno o to w tym chodzi?

 • chirlider

  Oceniono 5 razy -3

  *ówno wart ten system. Ktoś połowe odcinka przejdzie 250 km/h łamiąc wszelkie limity, potem zatrzyma się na 2 minuty i będzie ok, a drugi pojedzie o 5 km/h za szybko i dostanie manat.

 • malgoska_k

  Oceniono 2 razy -2

  No to przypomnijmy jak to PO majstrowała przy ustawie o TK:

  "Platforma Obywatelska przeforsowała przepis przejściowy, dzięki któremu to ona wybierze wszystkich pięciu sędziów na zwalniające się w tym roku miejsca w Trybunale. Obecny Sejm mógłby wybrać co najwyżej trzech, bo trójce sędziów kończą się kadencje 6 listopada. Kolejnej dwójce kadencje kończą się w grudniu, więc nowi powinni być wybrani przez następny parlament. Ale PO i PSL przegłosowały, że wybór wszystkich, którym kończą się kadencje w tym roku, rozpocznie się miesiąc po wejściu w życie ustawy, czyli zapewne w sierpniu lub we wrześniu.

  Posłowie obniżyli wymagania wobec kandydatów na sędziów Trybunału. Do tej pory wymagane były takie same kwalifikacje jak do SN czy NSA, a więc tytuł przynajmniej doktora habilitowanego lub dziesięcioletnia praktyka w którymś z zawodów prawniczych. Teraz dodano do tego "zajmowanie (przez 10 lat) stanowisk w instytucjach publicznych związanych z tworzeniem lub stosowaniem prawa". To otwiera drogę parlamentarzystom, którzy mają tytuł magistra prawa."

  wyborcza.pl/1,75478,18001365,Sejm_oslabil_Trybunal_Konstytucyjny__Poslowie_latwiej.html

  Ale to byli nasi, więc gitara. A PIS, które chce odwrócić skok PO na TK robi zamach na demokrację. GW i jej wyznawcy są PObiektywni i tyle buhahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX