Miesięcznica smoleńska połączona ze Świętem Niepodległości. Kaczyński: "Polska musi sama dojść do prawdy"

Miesięcznica katastrofy smoleńskiej

Miesięcznica katastrofy smoleńskiej (Mateusz Włodarczyk / Gazeta.pl)

Miesięcznica katastrofy smoleńskiej połączona z obchodami Święta Niepodległości. Jarosław Kaczyński przemówił przed Pałacem Prezydenckim i przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego.
Zobacz także
Komentarze (543)
Miesięcznica smoleńska połączona ze Świętem Niepodległości. Kaczyński: "Polska musi sama dojść do prawdy"
Zaloguj się
 • 1general

  Oceniono 1 raz 1

  Prawda postawiła by Kaczyńskiego w jednym szeregu z terrorystami P I

 • anders76

  Oceniono 1 raz 1

  Czyzby zapowiedz wycofania sie z miedzynarodowej komisji ? Przeciez oni znaja juz prawde, wdg. klasyfikacji s.p. Ks. Tischnera jest to tak zwana "g..no prawda" i nikt ich nie przekona, ze biale jest biale.

 • drugiepietro

  Oceniono 3 razy 1

  Smoleński chocholi taniec prezesa: raz, dwa, trzy - chcemy śledztwa międzynarodowego (to przed wyborami), raz, dwa, trzy - sami dojdziemy do prawdy (to po wygranych wyborach).

 • hastatrespasos

  Oceniono 3 razy 1

  Starszy bliźniak nie po to zdobył podstępnie władzę, bazując na manipulacjach i łgarstwach, żeby ujawnić prawdę o katastrofie smoleńskiej, ale właśnie aby zlikwidować dowody ukazujące, kto zmusił załogę Tu154M do lądowania w warunkach, w jakich ten samolot nie powinien wówczas nawet wystartować z Okęcia. On wie więcej niż ktokolwiek inny, że nie było żadnego zamachu. To prawda, że Polskę na lepsze można zmienić tylko w prawdzie: a więc niech on ujawni swą ostatnią rozmowę z bratem, i rozkazy przekazywane załodze. Jedno tu tylko zwraca uwagę: że musimy dojść do prawdy sami, w Polsce. (W nastepnym zdaniu: mówi się, że potrzebujemy WEWNĘTRZNEGO wsparcia, jest błąd korektorski: nie ze mną takie numery, tam miało być: ZEWNĘTRZNEGO). Czyżby DUCKczyński rezygnował z międzynarodowego śledztwa o które niedawno mafia smoleńska zabiegała w Parlamencie Europejskim i w ONZ? Czy wreszcie zdał sobie sprawę z idiotyzmu tego pomysłu? Czy więc nowy bohaterski szef MON nie zmusi kolegów z NATO (oni byliby do tego najbardziej odpowiedni), żeby Pakt poparł jego oskarżenia wobec Putina i Tuska o zamach na prezydenta Lecha K?

 • Rafal Wielgosz

  Oceniono 4 razy 2

  szanowny panie kurduplu kaczynski gwoli przypomnienia palac prezydencki nie jest wlasnoscia pana dudy ani tym bardziej twoja jest to wlasnosc narodowa czyli nas wszystkich polakow a ja jako jeden z 35 milionow wspolwlasciceli nie wyrazam zgody na umieszczenie krzyza na dziedzincu ani nawet na tylach tego palacu

 • kst666

  Oceniono 6 razy -2

  Do tu piszących POmyleńców - od tego ujadania wkrótce jęzory wam spuchną, a od klepania bzdur w klawiaturę paluchy odpadną. Dostaliście takiej sraczki, że pewnie w pampersach przed ekranem siedzicie. Ale sami tego chcieliście, ja tylko stawiam diagnozę :)

 • rtaj

  Oceniono 3 razy 1

  To objaw tą prawdę kurduplu.Jak było to wiesz najlepiej,yulko trzeba powiedzieć wszystko jak to sie odbywało,można do pomocy wezwać Maliniaka, on też dużo wie.

 • kajetan907

  Oceniono 3 razy 1

  Ludzie ku... opamiętajcie się bo zaczyna śmierdzieć Koreą Pólnocną i nawet się nie zorientujecie kiedy zaczniemy chodzić w jednakowych mundurkach.

 • kajetan907

  Oceniono 5 razy 3

  Ale jak to sami?Przecież jeszcze nie dawno PISdzielska narracja była żeby umiędzynarodowić śledztwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje