Koniec programu Lisa w TVP? Dziennikarz zabrał głos i przeciął spekulacje

Tomasz Lis w swoim programie odniósł się do pogłosek, jakoby jego koniec w Telewizji Publicznej zbliżał się wielkimi krokami. W programie ?Tomasz Lis na Żywo?, w rozmowie z Robertem Winnickim i Krzysztofem Bosakiem, gospodarz programu przyznał, że to jeden z ostatnich odcinków.

Polub i bądź na bieżąco!

A było tak: gośćmi wieczornego programu "Tomasz Lis na żywo" byli m.in. narodowcy: Krzysztof Bosak i Robert Winnicki. Pierwszy z nich chełpił się, zwracając się do Tomasza Lisa: - Jestem zaskoczony, że pan nas dwóch zaprosił, bo to wychodzi poza standard pańskiego programu. Być może dlatego, że są spekulacje, że to jeden z ostatnich programów - stwierdził Bosak.

I tu Lis zaskoczył, wtrącając: "To nie spekulacje, to prawda". Dziennikarz przyznał tym samym, że doniesienia, jakoby koniec jego programu w TVP był bliski, są prawdą.

Koniec Lisa w Telewizji Publicznej

Program Lisa był emitowany na antenie TVP 2 od lutego 2008 roku. Doniesienia o możliwym zakończeniu współpracy ze stacją krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Sam nowy prezes TVP, Janusz Daszczyński, zasugerował, że nie zamierza przedłużać umowy z Lisem po jej wygaśnięciu.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (409)
Koniec programu Lisa w TVP? Dziennikarz zabrał głos i przeciął spekulacje
Zaloguj się
 • kukunapniu

  0

  Myślę że powinien go zastąpić program "Antoni M i goście"

 • uzi-1

  Oceniono 2 razy 0

  czekamy na powtórkę kryształowej nocy, mamy jeszcze piecyki

 • moro11

  Oceniono 3 razy -1

  Lisek wiele matek ssieee...

 • moro11

  Oceniono 2 razy 0

  Korwin śpi i śni w ławach EUROPARLAMENTU..... w polskim SEJMIE ostatnio też spał......! ......OD lat ta NIBY-OSOBOWOŚĆ żyje i ma się dobrze....,z CZEGO aż tak ŻYJE......dobrze ????? Po przodkach ????? CBA śpi ?????ruszcie DUPY !!!!!~~

 • moro11

  Oceniono 2 razy -2

  LIS na ŚMIETNIK HISTORII.....przed LATY, POLACY CHCIELI GO WYNIEŚĆ na stolec PREZYDENTA !!!!!! BYŁ WSPANIAŁY,teraz też tylko gdzieś się POgubił......

 • androj5

  0

  Lis od dawna jest nie wiarygodny i arogancko stronniczy. To wielka plama na honorze TP.

 • candid13

  0

  niebawidza Lisa jak blizniego swego...

 • Darek Baklaj

  Oceniono 2 razy 0

  Oglądałem program. Po za wszelkimi standardami zachowywał się szczeniak, gó...arz, arogancki,chamski,zadufany w sobie i swoich poglądach BOSAK. Nie chcę go już więcej oglądać i mam nadzieję,że wszystkie telewizje mi tego oszczędzą.

 • wandazhuty

  Oceniono 6 razy 6

  czystka w kulturze jak w marcu 1968 roku. Wiwat Moczarowcy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX