Komentarze (625)
5 faktów dot. 'kompetencji' kandydata PiS na min. środowiska, o których każdy powinien wiedzieć
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • primavera primael

  Oceniono 10 razy -6

  Arrivederci Lewacy i Libertyni ! Poskarżcie się w Berlinie i w Brukseli, spytajcie się Donaldzika i Michnisia co macie robić z Tą straszną Prawicą ? Strachy na lachy !

 • klerykanty70

  Oceniono 3 razy 1

  Zyczyc polaczkom aby kolejny rzad ich wydupczyl do cna! Nie odpowiada wam abyscie sami decydowali o sobie? Potrzebujecie 'expertow' ktorzy pokieruja waszym losem , rozdadza wam marzenia. Potrzebujecie posrednikow pedofilow do swego totema wiec co sie dziwic kogo wyboeracie. Trzymam klykcie aby nowy rzad przydusil was do samej gleby. Moze nastepnym razem otrzezwiejecie - jak dozyjecie
  amen

 • zbig501

  Oceniono 21 razy -3

  A już zapomnieliście o milionach , którymi zasilił kabzę rydzyka na tzw. termy co nie grzeją ?

 • wasylissa

  Oceniono 8 razy -4

  Strasznie mieszasz pojęcia... W chemtrails nie trzeba wierzyć, to realne zjawisko widzialne gołym okiem. Poczytaj wiarygodne niezależne źródła. Nie bój się myśleć samodzielnie. Powodzenia.

 • Paweł Przybylski

  Oceniono 20 razy 16

  Kompetentne komentarze proszę.
  Jestem wyborcom Nowoczesnej pl. i mam daleko do PiS lecz, pracuję naukowo w dziedzinie środowiska i faktem jest że ocieplenie klimatu jest zjawiskiem nie koniecznie wytłumaczalnym działalnością człowieka (a co z wybuchami wulkanów lub produkcją CO2 przez mikroorganizmy oceaniczne). W Polsce w 12 wieku sadzono winorośle i temperatura średnia była znacznie wyższa (czy to też jest związane z działalnością człowieka?). Rospuda jest natomiast obiektem którego powstanie zainicjowano przez postawienie (przez Niemców) sztucznych tam. Nie jest to więc w obiekt który powstał w wyniku ewolucji (naturalnie). Koniecznym jest natomiast posiadanie świadomości o gospodarczych konsekwencjach dla całego regionu ochrony ścisłej środowiska naturalnego. W tym aspekcie grupy ekologiczne zachowują się jak terroryści i radykałowie o czym warto wiedzieć ...

 • towarzysz7

  Oceniono 12 razy -6

  Jak GW może takie bzdury wypisywać na temat prof. Szyszko - każde z wymienionych 5 rzekomych uchybień byłego i obecnego kandydata na min. środowiska jakoby go dyskredytującego na urząd, jest śmieszne i raczej dyskredytuje dziennikarza które te głupoty na temat prof. Szyszki wypisuje. To jest ciągle ten sam język pogardy i nienawiści oraz manipulacji, wciąż dominujący u wielu dziennikarzy mediów polskich, którzy nie mogą się pogodzić z wyborem demokratycznym polaków z roku 2015 - świadczy że stracili kontakt z rzeczywistością już dawno temu i stali się ślepymi propagandzistami dawnej aferalnej ekipy rządowej PO-PSL!

 • Corven Dallas

  Oceniono 7 razy 5

  Za rządów pana Szyszko resort powinien zmienić nazwę na Ministerstwo Wygaszania Środowiska..

 • Corven Dallas

  Oceniono 4 razy 4

  Za rządów pana Szyszko resort winien zmienić nazwę na Ministerstwo Wygaszania Środowiska..

 • porucznikdub

  Oceniono 3 razy 3

  Przypomniałem sobie właśnie, jak po wysłuchaniu odpowiedzi naszego kandydata na ministra, pan Profesor od polskiego stukał Jasia S. w głowę i wymawiał prorocze słowa: "oj Jasiu Jasiu, będziesz jeszcze wielkim człowiekiem". I wystukał !!!!

 • piotr7v7

  Oceniono 5 razy 1

  chemitrails są to bariery dla czarów satanistycznych i przyzywania demonów,smugi z samolotów tworzą na niebie znak X, który zabezpiecza krąg od góry, takie same znaki można znaleźć przy drzewach, np. ułożone z gałęzi. Zielonobrunany, łusty osad na płotach i dachach domów to efekt oprysków chemitrails i służy czarom; dziadek przydenta USA Alaister Crowley to uznany czarownik

 • block-buster

  Oceniono 7 razy 5

  Jeden z kilku PiSdzielskich debili umyslowych w rzadzie.Do tego przestepca,ktory w srodku lasu pozwolil kumplom z lesnictwa wybudowac osiedle dla VIPow,za co powinien siedziec...

 • menel13

  Oceniono 24 razy 16

  ad.2
  >>zdanie1: Przyszły minister powiedział też, że zdania naukowców w kwestii tego, czy zmiany klimatu są wywołane emisją dwutlenku węgla przez działalność człowieka "są podzielone".

  zdanie2:To drugie stwierdzenie zwyczajnie nie jest prawdą: przytłaczająca większość naukowców i najbardziej prestiżowe ośrodki badawcze są przekonane, że zmiany klimatu są przynajmniej częściowo wywołane działalnością człowieka.

  Abstrahując od meritum: jeżeli zdanie2 jest prawdziwe to zdanie1 też jest prawdziwe. Ale pewnie gimbus humanista nigdy nie słyszał o dziedzinie matematyki co się nazywa logiczny rozbiór zdania.

  ad.4
  Warto by zrobić bilans(ekonomiczny i ekologiczny) tej całej operacji. Osobiście nie jestem przekonany że jest on pozytywny. To że ktoś się przykuwa do drzewa jeszcze nie znaczy że ma rację.

 • drzejms-buond

  Oceniono 11 razy -5

  No to Gazeto udało wam się wkurzyć misia!
  PiSu nie cierpię bardziej niż PO ale.... to co robicie a właściwie JAK robicie rumor wokół swoich oponentów jest bardziej niż żenujące. Miał być atak wskazujący na niekompetencję i głupotę a sami wykazujecie się większą niekompetencją i głupotą ! Przykre .

 • myszykiszek

  Oceniono 6 razy 4

  A ja naiwnie myślałem, że ten jeden to już nigdy nie będzie ministrem. No ale jest 2015 i jest Polska.

 • gzymek12

  Oceniono 5 razy -1

  o "kompetencjach" katechetki, Kopaczowej psiapsiółki jakoś nikt nie pisał i nikt o nic nie pytał !!!!
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 • enedue3

  Oceniono 11 razy -5

  Pan profesor Szyszko to tęga głowa, szlachetny człowiek oraz wielki patriota. GW nie może liczyć nawet złotówki z reklam , że spłyną w postaci zamówień z jego ministerstwa, stąd ten wrzask i raban nad jego osobą.

  Po co to Głos Cadyka robi ? Jak mawia przysłowie, pokorne cielę dwie matki ssie w tym przypadku zero zarobku!

  Ciężkie czasy idą dla ojca nadredaktora, przeorysza Adama, zakonu przy Czerskiej :)))

 • mrjarwit

  Oceniono 3 razy -1

  Sprawę wyjaśnia artykuł m.innymi "www.twojapogoda.pl › Wiadomośc" na Googlach ! Przed wypisywaniem bzdur warto poczytać!

 • kantrzyn

  Oceniono 3 razy 1

  Czy pod każdym artykułem musi się odpalać filmik z Kaczyńskim? Macie jakieś natręctwa w tej gazecie, czy co?!!

 • bazyli21

  Oceniono 8 razy 0

  O co chodzi GW? Niedawno broniac parytetowo-miss-kanadyjski rzad, skupiala sie tylko na tym kim kto jest. Kompetencje ministra rybolostwa to bylo, cytuje, jest Inuita (czyli Eskimosem). Kometencje ministra transportu - byl astronauta.

  Minister PiSu srodowiska jest profesorem od lasow. Troche konsekwencji i wymagac tego samego od PiSu, co od lewacko-multkikulti oszolomow. Jest profersorem od lasow. to nawet wiecej niz byc astronauta, w temacie kompetencji.

 • poteflon89

  Oceniono 28 razy -8

  Powinniście jeszcze zbadać w jaki sposób ten pan zniósł ochronę NATURA 2000 na swoich działkach, dzięki czemu zyskały na wartości. To podobno głośna sprawa. Przeraża mnie jego nieuctwo w kwestii zmian klimatu.

 • lenny102

  Oceniono 10 razy -8

  Bardzo dobrze ze ministrem srodowiska jest mysliwy.Wmawianie mlodziezy, iz mieso rosnie na polach a masarnie i rzeznie to takie spa dla zwierzat wychodzi lewakom i pseudo-zielonym tak samo, jak ich reklama uchodzcow z Syrii i Afganistanu jako milujacych pokoj wysokiej klasy specjalistow-lekarzy, inzynierow itd.Nie macie pojecia o lowiectwie wiec albo sprawdzcie jak to dziala, albo zajmijcie sie czyms innym.A teorie iz wilki zastapia mysliwych w polsich lasach swiadcza o zbyt mocnych ziolach przypalanych przez wielu z was.

 • artymowska

  Oceniono 7 razy 5

  Szyszko to taki więcej leśny rzeźnik.

 • mrjarwit

  Oceniono 6 razy 4

  Prosimy o jeszcze! Niech naród wie kto będzie podejmował ważne decyzje o naszym losie! Następny "profesor" !!!

 • rts44

  Oceniono 9 razy 9

  To ten co dał Rydzykowi 27milionów na odwierty termalne!!!

 • klarneta8

  Oceniono 6 razy 4

  Wstyd za takich profesorow.

 • lebonheur

  Oceniono 5 razy 3

  Nie chce pana ministra obrazac, ale nie wyglada pan na madrego.Co za fizjonomia !

 • Oceniono 8 razy 6

  Cyrk sie zaczal, malpy wypuszczono i bedziecie mieli zabawe.
  Zacznie sie tropienie spiskow, sciganie Teletubisiow za torebki i podobne rzeczy.
  Wasz narod wybral i macie. A ci, ktorzy nie byli na wyborach i zostali w domu niech trzeymaja dziob na klodke.

 • nessus

  Oceniono 5 razy 3

  Macie polaki co chcieliscie!

 • krzy-cho7

  Oceniono 1 raz 1

  Oj, tam, oj, tam. Różne rzeczy plecie się w celu zdobycia władzy. Gdy się ją już ma, wierni poddani z orszaku, otrzymują za to posady. Czemu się dziwisz?

 • ij1234

  Oceniono 9 razy -9

  Tego GWna juz nie czytają nawet najbardziej zbaranieni i zlemingowani moi znajomi! Tak że teraz możecie juz sobie pisać co chcecie hehehe. Nikt was nie czyta. A jak czyta to już nie wierzy.

 • zoro_wieczorowo_poro

  Oceniono 8 razy 8

  "Tuż po przegranych przez PiS wyborach 29 października o. Rydzyk zwrócił się do Funduszu Ochrony Środowiska o dotację na nowe studia podyplomowe w swojej szkole, na kierunku polityka ochrony środowiska - kompensacja przyrodnicza.

  Szyszko wniosek z zapałem zarekomendował, a podpisał się pod nim ówczesny wiceprezes Funduszu Artur Michalski, a prywatnie - narzeczony córki ministra. Jak dowiedzieliśmy się, na wniosku o dotację na pierwszym miejscu wśród wykładowców widnieje nazwisko... prof. Jana Szyszki. Planowana średnia stawka za jedną godzinę wykładu to aż 600 złotych. Gdy próbowaliśmy porozmawiać na ten temat z Szyszką, minister dwukrotnie przerwał połączenie telefoniczne. Powiedział jedynie, że w przyszłym tygodniu zwoła konferencję prasową."

  Dotację na geotermię też załatwiał Rydzykowi pan Szyszko :D

 • jonaszewski

  Oceniono 4 razy 2

  O ile mi wiadomo, lewitujący jogini doradzili jeszcze p. Szyszce torpedowanie ustawy utrudniającej prywatyzację lasów oraz uporządkowanie finansów Lasów Państwowych, które więcej pieniędzy przeznaczają obecnie na sute pensyjki niż na gospodarkę leśną.

 • lucjank510722

  Oceniono 2 razy 2

  Czyli że Szyszko to kolejny pisowski geniusz. Mam nadzieję że mniej szalony od głównego pilota RP.

 • mawohe

  Oceniono 5 razy 3

  Taka jest Polska i tacy Polacy. Potomkowie chłopów pańszczyźnianych, na łańcuchu kościoła. Fuj.

 • kaczorbe

  Oceniono 22 razy 14

  paranoja dotycząca globalnego ocieplenia nadal trwa....wystarczy zagłębić się np. w tematykę zmian klimatu w przeszłych epokach geologicznych czy wybuchy na słońcu ....stwierdzenie ocieplenia na podstawie krótkiego okresu pomiarów to nieporozumienie

 • gela1

  Oceniono 6 razy -2

  chyba jeszcze śpię to miało być

  Celebryta zajmie się naszym zdrowiem, archeolog skarbem państwa. Filozof zreformuje sądy, ekonomista zbuduje stadiony. Drogami i koleją zajmie się politolog. O emerytury możemy być spokojni – przypilnuje ich lekarz. To nie scenariusz filmu Stanisława Barei, lecz skład polskiego rządu A.D. 2011. Rządu, którego skład służy tylko jednemu – umocnieniu pozycji premiera Donalda Tuska.

  Rosną w Polsce domy
  z czerwoniutkiej cegły.
  Domy wznosi piekarz,
  bo w tej pracy biegły.
  Handel zagraniczny
  rozwijają zduni.
  Znają koniunktury
  z gawędzeń babuni.

 • gela1

  Oceniono 5 razy -3

  a ja sobie powklejam dla lemingów

  info.wyborcza
  Goldman Sachs kilka lat temu naraził się również polskiemu rządowi. W 2009 roku, gdy kurs euro dochodził do 4,7 zł, bank został oskarżony o to, że gra na spadki polskiej waluty

  cytat na temat
  Kazimierz Marcinkiewicz skorzystał z pozycji, jaką wyrobił sobie przez ponad 9 miesięcy kierowania polskim rządem. Po słabo opłacanej posadzie w administracji publicznej w 2008 roku dostał intratną posadę w Goldman Sachs. Jako doradca do spraw Polski w londyńskim oddziale firmy zajmował się "otwieraniem drzwi", czyli lobbowaniem przy intratnych przejęciach lub prywatyzacjach

 • maaac

  Oceniono 4 razy 2

  Ludziska a pamiętacie TĄ aferę z tym typem?
  wyborcza.pl/1,79163,3940438.html

  "Niewygodną trasę podrzucimy sąsiadom. Nie mieli jej w planach? To niech je sobie zmienią. Tak minister środowiska Jan Szyszko chce wyprowadzić obwodnicę z Wesołej, gdzie mieszka

  W tym sporze wszystko jest do góry nogami. Przyrody bronią drogowcy. A Ministerstwo Środowiska wybiera trasę, która "stanowić będzie barierę dla zwierząt migrujących" i "będzie się wiązała z wycinką dużych powierzchni leśnych". To cytaty z wiceszefowej resortu Agnieszki Bolesty. Z upoważnienia ministra podpisała się pod postanowieniem, które zmienia przebieg Wschodniej Obwodnicy Warszawy."

 • wredek123

  Oceniono 4 razy 4

  Do najjasniejszej... przestancie krytykowac tych "specjalistow", w koncu sami im daliscie wladze.
  No chyba, iz to wlasnie te rozpylane w smugach kondensacyjnych chemikalia spowodowaly, ze ten kraj glosowal jak stado baranow...:-O
  ;-P

 • gela1

  Oceniono 6 razy -4

  jestem pod wrażeniem, facet wie czego chce, co do ekranów to pewnie przepisy jewropejskie,
  ale wycie salonu bezcenne, i dziennikarze sie pobudzili po 8 latach wazeliny wrócili do pracy

 • kamyk39

  Oceniono 7 razy -7

  Jedyny mi znany przyklad wplywu czlowieka na pogode, to sytuacja w USA
  po 9/11, kiedy przez kilka dni nie bylo lotow samolotow.
  weedy roznica temperatury dziennej i nocnej byla najwieksz, bo wlasnie niebo nie bylo pokryte tymi chemi -cos tam.

 • kamyk39

  Oceniono 5 razy -3

  GW: "To drugie stwierdzenie zwyczajnie nie jest prawdą: przytłaczająca większość..."
  GW nie rupta jaj.

 • fervex.adult

  Oceniono 4 razy 4

  To jest jakas GIGANTYCZNA sciema ten rzad PiS. Cztery stare lisy z Macierewiczem, Ziobro i Kaminskim na czele. I banda niekompetentnych burakow. Przyszlo nowe.

 • kostropacz

  Oceniono 8 razy 8

  Szyszko jest takim specem od ochrony środowiska że od lat poluje.Żeby tylko.Szyszko myśliwy działał na rzecz zniesienia unijnego zakazu polowania na ptaki: kruki które są już rzadkością,słonki,kosy i śpiewające drozdy.Był za wycinką drzew w Białowieży,za autostradą przez Rospudę,był za prywatyzacją lasów.Zdążył sobie170 ha łąk sprywatyzować przed ustąpieniem.Kto lubi setki kilometrów ekranów przy szosach w szczerym polu, to niech dziękuje szyszce.On takie normy hałasu wymyślił, ktoś na ekranach zarobił.Niech lepiej polewituje ze swoimi joginami i z Yefreyem Smith. Poczytać można o szyszce w starej Polityce,szyszko w ochronie środowiska to sprzeczność.Boże chroń Polskę i zwierzęta przed rządami PiS,a środowisko przed myśliwym szyszką,który się nie nadaje do ochrony środowiska.Kreml otwiera szampana bo Polacy są skłóceni jak nigdy.Przez absolutny rząd pisowski co się szykuje.

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 4

  Spojrzenie ma wyjątkowo tępe, brałem udział w rozmowach z takimi urzędnikami, orka na ugorze jak nie przestraszysz i nie wykażesz jego braku wiedzy ale trzeba uważać na nich, mściwe te osobniki niesamowicie.

 • lazy_bones

  Oceniono 27 razy 9

  Jak widać w gazecie iście sowiecka propaganda;) mój komentarz już usunięty, a wyróżnione, z podbitymi okejkami, te które jasno instruują co o człowieku należy myśleć: psychiczny, hipokryta, szuja etc. Korwin na swoim blogu, bez zbędnych epitetów określił Szyszko krótko - fachowiec. Jego dossier też raczej wskazujące na bogate doświadczenie w wyznaczonym zakresie, ale jak widać to nieistotne. Na GW klimat rodem z ZSRR, więc chyba czas stąd spadać...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX