Nowicka dla "Superstacji": Do mojego gabinetu wtargnęło 3 mężczyzn i pan Bosak. Ten odpowiada: Oglądaliśmy

Wanda Nowicka o całej sytuacji opowiedziała na antenie "Superstacji". I żaliła się: Jeżeli takie zwyczaje mają panować w nowym Sejmie, to nie są to zmiany na lepsze". Do zdarzenia odniósł się też sam zainteresowany - Krzysztof Bosak.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Doszło do powiedziałabym szokującego incydentu w Sejmie, z którym nie miałam do czynienia przez 4 lata. Grupa trzech młodych mężczyzn pod wodzą pana Krzysztofa Bosaka wtargnęła do mojego gabinetu - powiedziała "Superstacji" Wanda Nowicka, ustępująca wicemarszałek Sejmu.

Zdaniem Nowickiej grupa narodowców bezpardonowo próbowała dostać się do jej pokoju. - Gdyby nie fakt, że na ich drodze stanęli pracownicy mojego sekretariatu, a także remont w pokoju, to oni weszliby. Jeżeli takie zwyczaje mają panować w nowym Sejmie, że narodowcy hulają po gabinetach i wchodzą gdzie im się podoba, to nie są zmiany na lepsze - żaliła się.

Co na to Bosak?

On widzi całą sprawę inaczej. A co robił w Sejmie? Cały czas pomaga ruchowy Kukiz'15 w stworzeniu klubu parlamentarnego. Bosak twierdzi, rozmowa z Nowicką i jej współpracownikami przebiegała spokojnie, a on z kolegami tylko oglądał pokoje.

- Jedyna rzecz, którą w tym zakresie możemy zrobić, to rozmawiać z Kancelarią Sejmu, aby ta dopilnowała terminowego opuszczenia wszystkich pomieszczeń przez przedstawicieli lewicy. Jeżeli lewica będzie się opierać, to żeby wykorzystać Straż Marszałkowską, aby ten budynek przedstawiciele lewicy jak najszybciej opuścili - powiedział "Superstacji" Bosak.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (674)
Nowicka dla "Superstacji": Do mojego gabinetu wtargnęło 3 mężczyzn i pan Bosak. Ten odpowiada: Oglądaliśmy
Zaloguj się
 • venezzio

  0

  Cytuję: "pomaga ruchowy Kukiz'15" A jak on pomaga? Z takim przydomkiem? To molestowanie jawne przeca! I to : "15" - GruppenSex??? Ach nieeee!!!! To Gruppenführer Wolf! Wszak było ich czterech... Werniz, Ohlers, Fahrenwirst i Lübow - jeśli są tu jeszcze kumaci......

 • Jakub Kołecki

  Oceniono 2 razy -2

  Bosak to mądry gość i dla większości tu piszących wydaje mi się nie znany. To raczej idealista i inteligent a nie zbir z pałą więc nie wyobrażam sobie by osoba która wychowuje dzieci na komunistów mówiła prawdę

 • Marcin Teo

  Oceniono 2 razy -2

  Widać ,że wiekszość tych komentarzy, to albo jakieś opłacane trolle, albo zaciemnione prl stare dziady, które nie widza nic oprócz tvn i całej propagandy, niegodni mianem nazywania się Polakiem, niegodni spadkobieców NSZ oraz Rzołnieży Wykletych!Czołem wielkiej Polsce!

 • oamanamana

  0

  "A imię jego czterdzieści i cztery" - tak brzmi ów cytat, niedouczony Debilu!

 • Adam Adamski

  Oceniono 2 razy -2

  Niech ta komunistka wypie... czym prędzej i nie wraca.

 • Bartłomiej Nowak

  0

  Nie no szokujące, weszło 4 chłopa bez pukania do pokoju, niesamowite, rewelacyjny materiał na artykuł do wyborczej.

 • czarna_zoska

  Oceniono 3 razy 3

  Kukiz miales wyp...olic Bosaka a pozwalasz tej lachudrze Cie reprezentowac? Spalony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX