To nie był pożar? Śledczy wyjaśniają tajemnicze okoliczności śmierci kobiety i jej dwójki dzieci na Pradze

Sekcja zwłok ma ustalić przyczynę śmierci kobiety i jej dwójki dzieci w kamienicy przy ul. Stalowej na warszawskiej Pradze. Strażacy, którzy wczoraj dostali zgłoszenie o pożarze, na miejscu nie stwierdzili żadnego ognia. Ale już teraz wiadomo, że śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich - podaje RMF FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Około godz. 15 dostaliśmy informację od mężczyzny, który przyszedł odwiedzić znajomą. Spod drzwi mieszkania wydobywał się dym. Mężczyzna natychmiast dostał się do środka, wybił okno. Niestety, znalazł tam trzy osoby, 26-letnią kobietę i dwoje dzieci - relacjonuje w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" podkomisarz Iwona Jurkiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

Z wstępnych ustaleń straży pożarnej wynika, że w mieszkaniu mogło dojść do niewielkiego pożaru, w efekcie którego nastąpiło zaczadzenie rodziny.

Ale w trakcie oględzin pojawiły się wątpliwości. Jak podaje RMF FM, na miejscu nie stwierdzono aktywnego pożaru tylko ślady po niewielkim ogniu. To, o czym mówiło się nieoficjalnie, że 26-letnia kobieta miała obrażenia głowy, teraz pośrednio potwierdzają stołeczni śledczy.

Ostatecznie przyczynę śmierci matki i dwójki dzieci (8-letniej córki i rocznego synka) ustalą biegli na podstawie wyników sekcji zwłok.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (35)
To nie był pożar? Śledczy wyjaśniają tajemnicze okoliczności śmierci kobiety i jej dwójki dzieci na Pradze
Zaloguj się
 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 3 razy -1

  Zablokowaliście komentarze :wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19134062,uwiezil-oslepil-i-zgwalcil-23-letnia-kobiete-grozi-mu-15-lat.html?lokale=local#BoxNewsLink
  bo k... co?
  maksymalnie 15 lat za coś takiego?
  To jednak się nie dziwię czemu zablokowaliście komentarze.
  Wszystkich, którzy stworzyli takie prawo, które za taki czyn nie wskazuje kary minimum BEZWZGLĘDNEGO DOŻYWOCIA należałoby powiesić za jaja na pierwszym znalezionym drzewie.
  Gratuluję również mistrzostwa w promowaniu wolności słowa w stylu przywódców z Korei Płn.

 • ateofi

  Oceniono 4 razy 2

  Czyżby kolejny tatuś bandyta zabił kobietę i dzieci?

 • nika2202

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzie wydarzyła się tragedia,a niektórzy piszą takie rzeczy,że ąż serce ściska,wszystko się wyjaśni z czasem...po co te spekulacje ,domysły,nikt z nas tam nie był i nie wie jak było a wymyślanie sobie różnych historyjek nic nie da...Jedno jest tylko pewne,że zginęli ....niestety za szybko :((( Dzieciaki nie poznają bardziej świata,nie dorosną,nie założą rodzin ,cierpi rodzina,znajomi ,koleżnki ,koledzy...i o tym POMYŚLCIE. !!! Oby nikogo z was to nie spotkało...bo by się niektórzy wtedy zastanowili ze 100 razy co piszą....Przykre to wszystko.Spoczywajcie w pokoju...:((((

 • kuma1

  Oceniono 3 razy -3

  Rana mogła powstać przy podnoszeniu się i chęci uchylenia okna a następnie zasłabnięciu i upadku . Przy CO mózg pracuje , świadomość jest tylko ciało nie reaguje . Czas gra ważną rolę . To mógł być zwyczajny wypadek losowy, jeżeli w domu było źródło CO, pożar lub piec.

 • ao.a

  Oceniono 3 razy 3

  1. Durny jest ten tytuł do tekstu "To nie był pożar?" Pytacie czytelników czy siebie? Wystarczyłaby pozostała część tytułu.
  2. Bardzo przykro jest czytać o śmierci małych dzieci i młodej kobiety niezależnie od tego co było przyczyną śmierci. Dzieci nie powinny umierać - podły świat.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 4 razy 2

  Czy tego onanisty(lioan2)nie możecie zablokować żeby nie pisał głupot?

 • yosemitesam

  Oceniono 7 razy -1

  Jak znam życie, pewnie okaże się, że tatuś nie wyrabiał na alimenty i postanowił wziąć sprawy we własne ręce.

 • eend

  Oceniono 3 razy -1

  Zamordowana dziewczyna wraz z dziećmi, od początku było to wiadome. W jakim celu ktoś dał oficjalny przekaz o "pożarze" A TAKIEGO NIE BYŁO !, zaczadzeniu itp. pierdołach w sytuacji gdy już pierwszy strażak po wejściu do mieszkania zobaczył rany na głowie kobiety...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX