Na Facebooku powstała strona, która kpi z posła Liroya. Ten: "Zgłaszam na prokuraturę"

"Liroy poseł na Sejm VIII kadencji - nieoficjalny fanpage" jest tylko jedną z form satyry, których obiektem jest mandat poselski Piotra Liroya-Marca. Jednak przykuła ona uwagę samego muzyka, którzy zapowiada, że "zgłosi ją do prokuratury".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Autor strony "Liroy poseł..." w ironiczny sposób podszywa się pod nowo wybranego posła. "Wszyscy doskonale wiedzą, że lubię gibony jak Renata Beger owies i ich legalizacja jest moją sztandarową obietnicą" - to tylko jeden z przykładów.

"Czy ty myślisz Liroyu, że jesteś może wielki,że ja jestem twoim fanem i że kocham twe piosenki?Niestety tak nie jest"...

Posted by Liroy poseł na Sejm VIII kadencji - nieoficjalny fanpage on  31 październik 2015


Jednak sam Liroy najwyraźniej nie docenił takiego poczucie humoru i - przez swoją oficjalną stronę - zażądał usunięcia satyrycznego profilu. "Jeżeli w ciągu doby ta strona nie przestanie istnieć - informuję, że zgłaszam na prokuraturę istnienie tej strony jako szkalowanie posła na Sejm RP" - napisał."Czy Liroy powinien czuć się obrażony? Nie sądzę"

Na temat tego, czy strona ma "szkalować" posła, zapytaliśmy jej administratora. - Nie sądzę, żeby fanpage "szkalował posła". Nie było to moim zamiarem - stwierdza. - Czy Liroy powinien czuć się obrażony? Nie sądzę, jeśli ma trochę poczucia humoru - dodaje twórca strony.

- Wydaje mi się, że nasze wpisy mogą być utrzymane niekoniecznie w dobrym tonie, ale za to z pewną dozą sympatii. W końcu Liroy to gość, który niewątpliwie miał wpływ na pokolenie obecnych 20 - 30-latków, niezależnie od tego, jak go dzisiaj oceniać - wyjaśnia.

Skąd pomysł na stworzenie takiej strony? - W Internecie pojawiło się sporo komentarzy dotyczących tego, że Liroy wszedł do Sejmu, co wydało mi się dość zabawne. Pierwszy zorientował się mój znajomy, ja postanowiłem założyć fanpage, tak po prostu - opowiada administrator strony.

- Nie szła za tym żadna głębsza refleksja, bo i do głowy by mi nie przyszło, że ktoś taki jak Liroy może poczuć się tym urażony - dodaje.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (438)
Na Facebooku powstała strona, która kpi z posła Liroya. Ten: "Zgłaszam na prokuraturę"
Zaloguj się
 • Szymon Bryszak

  Oceniono 1 raz -1

  Szymon Bryszak LIROY, GOŚCIU - NIE PAMIĘTA WÓÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ !!! dOSTAŁ SIĘ DO KORYTA I WŁADZA MU POWOLI ODBIJA. WIĘCEJ POKORY, A KIEDYŚ MOŻE NA FORACH DOSTANIESZ SZACUN. BEZ WZGLĘDU JAK POWAŻNIE TRAKTUJESZ SWOJE NAMASZCZENIE NA POSŁA TO LUDZIEPAMIĘTAJĄ TWÓJ STYL, TWÓJ KLOACZNY JĘZYK, TWOJE FILMIKI ITP. KOGO TY CHŁOPIE STRASZYSZ ? POLAKÓW I TO NA POCZĄTKU KADENCJI ? LUDZIE CIEBIE ZJEDZĄ ZA TAKĄ GATKĄ

 • zyks

  Oceniono 1 raz -1

  Liroy posłem na Sejm Najjaśniejszej Rzeczypospolitej. Jest lepszy polish joke? Brawo, Polacy - wyborcy za poczucie humoru!

 • jerzy30

  Oceniono 2 razy 0

  Liroy ledwo wsadzil ryj do koryta, zapomnal ze mial byc "antysystemowy". Zagrozil ze "doniesie na prokurature" A donos - taka twoja specjalnosc. Gomolka w piekle, Stalin i ten po drugiej stronie moga byc zadowoleni. Maja godnego ucznia i nasladowce. Donosiciela. jak za UB ewentualnie NKWD. Liroy - ja bym nie donosil tylko od razu pod mur i kulka leb. Bedzie wesolo w tym sejmie, neofaszysci, debile, oszusci i pseudomuzycy. Oj bedzie sie dzialo.

 • ka-ra-oke3

  Oceniono 2 razy 0

  No fajnie TERA będzie . Za moje podatki wybrali (pewnie ci co nie płacą) takich ............
  mądrych do sejmu. Będą razem z PiSem rządzić - no to mamy co chcieliśmy .Ja co prawda na nich nie głosowałam , ale zostali wybrani i są. Przedtem z Kaczyńskim była Samoobrona tera w sejmie będzie Liroy. Żenada

 • 7ogamihcra

  Oceniono 3 razy 1

  Czy sporej części Polaków coś przypadkiem nie jebło w dekiel, że wybrali takich debili do Sejmu ?

 • Tony Kowal

  Oceniono 3 razy 1

  Współczuję mu że ma zakuty łeb.Szkoda biedaka że tak obraża się na wszystkich i na wszystko.

 • Jarek Blakowski

  Oceniono 3 razy 1

  Jestem liroy scyzoryk z galicji.
  Powinno być , jestem poseł władza absolutna, nikt mi nie fiknie nawet peja, pozamykam wszystkich moich wrogów, nikt na mnie nic nie powie, bo będzie garowal.
  Popatrzcie, obrażal wszystkich i wszystko , a teraz taki wrażliwy stal się na punkcie swojej kurduplastej oblesnej osoby.

 • Jarek Blakowski

  Oceniono 3 razy 1

  Kolejny co ledwo dopchał się do koryta straszy prokuratorem i sądami.
  Żałosny ludzik
  Peja mial co do niego rację.

 • evergreen111

  Oceniono 6 razy -2

  Do kmiotka Liroya: ZGŁOŚ DO PROKURATURY, ŻE BEZPRAWNIE PODAJESZ SIĘ ZA POSŁA NA SEJM, OSZUŚCIE! Złożyłeś przysięgę poselską? Nie? No to nie chrzań że jesteś posłem! OSŁEM tak, ale posłem nie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX