Widzowie Polsatu przekonali się wczoraj, że nie wiedzieli, co znaczy NAPRAWDĘ wkurzająca reklama

02.11.2015 08:57
Kadr z

Kadr z "Życia Pi" - kluczowy moment filmu zniszczony reklamą (Życie Pi)

Chyba jeszcze nigdy reklamy na Polsacie nie zdenerwowały widzów tak, jak wczoraj wieczorem. I wcale nie chodziło o ich długość.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Okazało się, że niewiele trzeba, żeby zepsuć kinomanowi wieczór. W tym przypadku wystarczyła minuta pod koniec dwugodzinnego filmu "Życie Pi" na Polsacie. Był to akurat kluczowy moment, w którym bohater zdradza szczegół, wyjaśniający sens całej historii. Jednak zamiast tłumaczącego lektora, widzowie usłyszeli... zapowiedź sensacyjnego hitu. Zobaczcie sami:Widzowie: "Żenada"

Widzowie nie zostawili na stacji suchej nitki. "Zmarnowaliście mi 2 godziny w niedzielny wieczór", "To jest zwykłe chamstwo i brak szacunku dla widza", "4 Oscary. Złoty Glob, 2 nagrody BAFTA to nic w porównaniu z wyciszeniem filmu i wstawieniem zapowiedzi nadchodzących programów. Jajcarze z Was! Brawo Wy!" - to tylko część komentarzy, które można znaleźć w sieci.

Co na to Polsat? - Niestety był to błąd techniczny, za który przepraszamy wszystkich widzów - wyjaśnił nam krótko rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (324)
Zaloguj się
 • dreamdre

  Oceniono 123 razy 113

  Polsat zawsze kojarzył mi się ze słomą w gumofilach. Media niskich lotów dla mało wymagających klientów (bo trudno tu mówić o "widzach"). Takie weselne "łodyridy dana dana" w tanim garniturze, zaplamionym bigosem.

 • galareta2

  Oceniono 84 razy 74

  Oglądaliśmy to i nadal nie mogę uwierzyć, że coś takiego w ogóle może mieć miejsce - w czasie filmu nagle zostaje wyciszony dźwięk i na jego tle jakiś głos klepie reklamy!!!! Absurdalne, żenujące, niedopuszczalne i karygodne.

 • Janusz Szczecin

  Oceniono 69 razy 51

  Dzięki Bogu Gazeta.pl ma super playera, który sam uruchamia filmiki na stronach, nawet gdy tego nie chcemy. A filmik, ktory trwa 10 sek, poprzedzony jest 30 sek reklama....pozdrawiam hipokryci!

 • adamtko

  Oceniono 30 razy 28

  Polsat. I wszystko jasne. To jest ten najgorszy typ korporacji. Póki jest wybór innego dostawcy TV, internetu czy telefonii za podobne pieniądze to nie wybiorę Polsatu, Plusa, Polsatu Cyfrowego, chociaż konkurenci albo niewiele lepsi, albo słabi.

 • faustxyz

  Oceniono 27 razy 27

  Porażka, wynika to trochę z przyzwyczajenia do serwowania topornej nawalanki, gdzie słowa najmniejszego znaczenia nie mają...

 • ff.1

  Oceniono 29 razy 25

  "Nie ważne, który raz ogląda się ten film - rozczarowanie jest takie same"
  Jedno zdanie - dwa błędy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje