Legendarna trójka przyleciała do Polski. Jutro wielki show na Narodowym

"Odbierasz sobie spokojnie bagaż po przylocie na Lotnisko Chopina, a tu nagle..." - czytamy na profilu warszawskiego lotniska. Clarkson, Hammond i May musieli być sporym zaskoczeniem dla podróżnych.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Byli prowadzący "Top Gear" pojawili się w Polsce w związku z jutrzejszym Verva Street Racing na Stadionie Narodowym, gdzie trio będzie miało swój show.

Odbierasz sobie spokojnie bagaż po przylocie na Lotnisko Chopina, a tu nagle... Fot. Przemysław Przybylski #flyWAW

Posted by Lotnisko Chopina on  23 październik 2015


BBC wyrzuca Clarksona

Po wyrzuceniu z BBC Clarkson (a także May i Hammond, którzy ruszyli za kolegą) trafili do Amazona. I właśnie tam rozpoczęli nagrania do nowego programu.

Przypomnijmy, jak do tego doszło. BBC wyrzuciła Clarksona po bójce z jednym z producentów "Top Gear". May i Hammond nie zgodzili się na kręcenie programu bez Clarksona, po czym dołączyli do swojego kolegi.

Po tygodniach oczekiwania okazało się, że cała trójka wylądowała w Amazonie. Podpisali kontrakt na 3 sezony. Zarobki? Dla samego Clarksona ponad milion euro tygodniowo.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (79)
Legendarna trójka przyleciała do Polski. Jutro wielki show na Narodowym
Zaloguj się
 • prawdziwy_malkontent

  Oceniono 1 raz 1

  Milion tygodniowo za pajacowanie w samochodzie? Ten świat naprawdę upada.
  P.S. Co najmniej pół świata żyje za dolara dziennie.

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 4 razy 0

  Że im się chce do tej ruiny przyjeżdżać. Poczekajcie chociaż kilka dni, niech malinowy król z prezesem odbudują chociaż trochę.

 • szary212

  Oceniono 4 razy -4

  napiszę, zanim zabronicie komentowac - facet pobł producenta, że mu jakiejs tam kanapki nie przynióśl, jest chamem i uprawia klasyczny mobbing - zdaje się, że o wiele gorszego formatu , niz Durczok - ale jest fetowany w Polsce
  wydawało i się, że w GW wyrażanie sympatii dla Clarksona jest w złym guście - no, ale kasa,misiu, kasa - i jest klikanie w Clakrksona

 • ela-007

  Oceniono 1 raz -1

  Średnio kojarzę kim jest Clarkson ale gdyby miał jaja polałby kolesiom szampana na tym występie.

 • antypopis2

  Oceniono 6 razy 4

  Nie lubie gościa. Ale doceniam.

 • mar_bleczny

  Oceniono 1 raz -1

  he's not even a real hamster

 • hajaszek

  Oceniono 7 razy -1

  A do tego.
  Kumple byli solidarni i odeszli razem czy to nie wspaniałe?

  Polskie pomieszanie kompleksów z dumą zawsze daje słodko gorzką mieszankę, która daje rozpaczliwy rezultat. Taki jestem wspaniały Polak a nikt mnie nie docenia a jeszcze jakiś Angol co zdradził nas i oddał w ręce Stalinowi i nie zaprosił na ceremonię naszych lotników przyjeżdża do naszego kraju i do tego jest bogaty i wielki i pobił kogoś.
  Jaki straszny jest ten świat, którego teraz Clarkson jest reprezentantem.

 • hens

  Oceniono 12 razy 0

  Gdybym odbierał bagaż i spotkał tych ludzi obok, to nie drgnęło by mi nawet oko, a co dopiero o mówieniu o euforii. Na zdjęciach wyglądali na trochę zmaltretowanych podróżą, jak każdy Polak wracający z saksów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX