Tydzień do ślubu, a pan młody odwołuje wesele w luksusowym hotelu. Oto, co zrobiła panna młoda

Quinn i Landon poznali się w 2011 roku. 17 października mieli wziąć ślub i wyprawić wesele na 120 osób. Na tydzień przed uroczystością pan młody zerwał zaręczyny. Matka panny młodej znalazła sposób, by przekuć nieszczęście córki w coś dobrego

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Rodzina panny młodej zdecydowała jednak, by nie odwoływać rezerwacji w luksusowym hotelu Citizen, a 35 tysięcy dolarów (około 130 tys. zł) odłożonych na wesele, przeznaczyć na ucztę dla bezdomnych. Podczas obiadu podano m.in. łososia, steki i włoskie gnocchi.

Uszczęśliwianie potrzebujących

- Jest nam bardzo smutno, ale wspaniale jest zobaczyć, ile osób uszczęśliwiliśmy tym obiadem - powiedziała Kari Duane, matka panny młodej. Erika Crayvraft, która na obiad przyszła z mężem i piątką dzieci, powiedziała, że rodzina panny młodej postąpiła bardzo łaskawie.

Podróż poślubna z mamą

Wśród wydatków weselnych, znalazła się także (opłacona wcześniej) podróż poślubna. Niedoszła panna młoda odbędzie ją ze swoją matką.

- Mam nadzieję, że córka będzie to dobrze wspominała. Zrobiła coś dobrego w bardzo nieprzyjemnej sytuacji - mówiła matka.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Komentarze (99)
Tydzień do ślubu, a pan młody odwołuje wesele w luksusowym hotelu. Oto, co zrobiła panna młoda
Zaloguj się
 • Ewa Eytner

  0

  Co za idiotym! Za 35 tys. dolarów bezdomni zjedli JEDEN obiad. Co z tego, że luksusowy? Lepiej było odwołać imprezę i z te pieniądze wspomóc bezdomnych przez dłuższy okres czasu. Gdybym ja była bezdomną, to wolałabym prze dwa tygodnie kaszankę, niż jednorazowo łososia i steki.

 • ubudubu4

  Oceniono 2 razy -2

  Panna młoda zmieni płeć i ożeni się z własną matka.......a dlaczego nie? ...gender.....

 • leveller

  Oceniono 2 razy -2

  Sry to za wszystko płaciła rodzina panny młodej, że rządzi się kasą ? Pytanie podstawowe - To co zrobiła panna młoda, że koleś odwołał ślub??????
  Ku...ła się pewnie.

 • ugrydul

  Oceniono 3 razy 1

  Dzięki temu na imprezie byli ci, którzy naprawdę mieli na to ochotę a nie ci, którzy by przyszli z obowiązku rodzinno towarzyskiego ĄĘ i nudzili się przez kilka godzin.

 • cracken001

  Oceniono 3 razy 3

  TO nazywa sie MIEC KLASE !!!!

 • gazkom

  Oceniono 8 razy 6

  Fajna akcja i wielkie brawa dla panny młodej i jej matki.
  Jedna dygresja. Nie chcę być złośliwy, ani posądzony o złośliwość, ale większość bezdomnych widocznych na zdjęciach nie wygląda na zagłodzonych. Wręcz odwrotnie.
  Zdrowia Wszystkim życzę.

 • edytkus

  Oceniono 11 razy 5

  Mamusia zapłaciła za wesele, mamusia zadecydowala o zaproszeniu bezdomnych na obiad, mamusia jedzie w podróż poślubną. Nic dziwnego że niedoszły pan młody wziął nogi za pas.

 • micki11

  Oceniono 7 razy -1

  Podróż poślubna z mamą . No wprost urocze.

 • ja.s.i.u

  Oceniono 7 razy 3

  włoskie gnocchi, jakby ktoś nie wiedział, to takie włoskie kopytka. W miejscowości Meta, tuż obok Sorrento jadłem takie za 4 Euro porcja. Nie powiem smaczne, ale czy wykwintne? No cóż, w porównaniu z hamburgerem, to może i tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX