Tomasz Lis w "Wyborczej": Kaczyński - wirtuoz gry na czarnych klawiszach. To szaleństwo nienawiści

- Nie będzie obywateli, lecz jedność narodu pod nadzorem państwa i kierowniczej roli partii - mówi Tomasz Lis w dzisiejszym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej". Tak rysuje przyszłość Polski po wyborach parlamentarnych, jeśli wygra je PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tomasz Lis w wywiadzie z Maciejem Stasińskim dla "Magazynu Świątecznego Gazety Wyborczej" użył wielu gorzkich słów pod adresem PiS i prezesa Jarosława Kaczyńskiego.Uważa, że Kaczyński gra na mrocznych stronach polskiej duszy:Podkreśla: "Kraju nam nie mogą zabrać", i ubolewa:Cały wywiad przeczytasz w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (121)
Tomasz Lis w "Wyborczej": Kaczyński - wirtuoz gry na czarnych klawiszach. To szaleństwo nienawiści
Zaloguj się
 • arek1-2345

  0

  Najgorsze kiedy dziennikasz zaczyna się angażować w polityke i robi to z butą myśląć, że jest pierwszym w Polsce i największym dziennikarzem i obrońcą Polski. Śmiać mi się chce z tego człowieka. Dziennikarz powinien umieć racjonalnie i w sposób bez emocji umieć opisywać sytuację. Przeraża mnie podejście tego gościa do sytuacji politycznej i właśnie przez niego mamy w polityce tylko konflikt. Podsyca go. Nie umie w żaden sposób od rządzących egzekwować prawdy i w myśl rządzących jedzie po całej linii po opozycji. Straszy opozycją. Gdyby dominującą partią była lewica znalazłby coś na lewice. Dlaczego dziennikarze nie zainteresują się tematami przed wyborami jak : OFE, służba zdrowia, "VAT podniesiony na rok", czy też dlaczego nie poruszą tematów czy obecny układ prokuratorii się sprawdza czy nie lepiej pójść jak w USA: prokuratorzy wybierani w okregach przez obywatali czy też czy nei lepiej dla obywateli i demokracj aby komendanci policji też byli wybierani w wyborach aby służyli społeczeństwu a nie wypełnianiu tabelek statystycznych dla ministrów...., co ze służbą zdrowia itd. Dziennikarze dzisiaj a w szczególności LIS prowadzą kampanie dla partii i co najgorsze robią z premedytacją...

 • sbkomuch

  0

  Komusze pomioty, aferzyści z sitwy PO-PSL i skundlone psy propagandy pokazują komu służą.Za pogardę przez 26 lat nie darujemy. Za Smoleńsk i matactwa nadszedł czas by tych zaprzańców i zdrajców narodu rozliczymy przy wyborach. Ich miejsce to kryminał a nie koryta i dostatnie życie.Manipulacje narodem się skończyły. Łachudrów i hien nie trzeba.

 • l1l2l3

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Lisie ! Większych z językiem nienawiści jak pana i pańskich kolegów występujących w TOK-fm chyba trudno szukać. A ostatnio pański kolega Żakowski nazwał prezydenta krętaczem . Czy dziennikarz o wysokich aspiracjach musi takim ozorem nienawiści posługiwać się dalej ? To Wy, tacy dziennikarze, pomogliście PO zatapiać ! Bul, bul, bu....

 • jacek-1111

  0

  wyjątkowo ,,nienawistny" człowiek,skąd to się bierze?ile trzeba złej woli żeby zostać p.Lisem.

 • rita57

  0

  A Lis wie do czego służą czarne klawisze?:)

 • lazymer

  0

  Jeśli pozwolimy PObolszewii na zniszczenie Kaczyńskiego i PiSu to już nigdy w Polsce nie zdoła pojawić się siła by patriotyzm, godność, uczciwość postawić na pierwszym miejscu w polityce. Każdy następny będzie miał o niebo trudniej. Czy tego nie rozumiecie, że zabijacie własną wolność tak ciężko odzyskaną, prawo do swobodnego wypowiadania o najważniejszych dla Was sprawach. Jeśli teraz pozwolimy zawładnąć Ojczyzną grupie zakłamanej, fałszywej, przesiąkniętej mafijnymi układami, zbrodniczej POstkomunie....Szkoda, że obecna elita będąca przy władzy nie ma pojęcia co to dobro Ojczyzny, nie wiedzą co to patriotyzm, nie wiedzą co to honor. Platforma pokazała wyraźnie, że nie ma kwalifikacji by rządzić krajem dla dobra wszystkich Polaków. Najgorsze, że opanowali właściwie wszystkie resorty, promują najgorsze zachowania, nawet edukacja podporządkowana jest partyjnym interesom PO. A taka będzie Rzeczpospolita, jakie jej młodzieży chowanie. Jeśli z historii znikną najważniejsze, przełomowe daty dla naszego narodu bo za dużo obchodzimy rocznic (jak się wyrazili Mazowiecki z Bartoszewskim), szkoła przestanie uczyć patriotyzmu wykreślając najważniejsze lektury, a wprowadzi obowiązkowo gejowskie czytanki, z tradycyjnych obchodów świąt zostanie nam wesołe Helloween (a politycznie poprawna unia zlikwiduje nam św.Mikołaja i Boże Narodzenie-jak to już jest w innych krajach) to źle wróżę temu narodowi...Tusk chory z zawiści o władzę wywołał wojnę z PiSem. Blokując wszystkie inicjatywy poselskie PiSu pokazał antypolskie oblicze PO i wykorzystując układ z komunistami, ubekami i postubeckimi mediami doprowadził do upadku rząd PiSu. Rząd który pokazał, że drogie mu było dobro Polski, jej pozycja międzynarodowa i dobro Polaków. Tusk chory na władzę zniszczy wszystko, by dojść do Prezydentury, ale całe szczęście, że już nie ma na to szans. Kiedyś sądzono, że wymiana jednego pokolenia wystarczy. Ale bardzo wiele wzorców zachowań wynosi się z domu. Jakie poczucie patriotyzmu, system wartości mogły mieć np. dzieci byłych ubeków, zbrodniarzy - stalinowskich oprawców, partyjnych aparatczyków? Nie przesądzam tu o wszystkich, mogą być wyjątki, ale jak patrzę na zachowanie Pani Olejnik, córki pułkownika SB, zastanawiam się jak dobrze dla Polski chciała nasza negocjatorka Huebner córka i wnuczka oficerów UB "utrwalających władzę ludową"? Jak obiektywnie będą podchodzić do przeszłości, historii i tradycji dzieci aktywistów propagandy komunistycznej deprawujących młode pokolenie? Jak teraz młody elektorat PO ocenia swoich idoli? Najgorsze jest to, że PO swoimi zachowaniami deprawuje młode pokolenia Polaków pokazując wzorce niegodnych zachowań, pogoń po trupach za kasą, wszechogarniającą korupcję i zakłamanie, negację podstawowych zasad moralnych. Jak dzisiaj czują się młodzi głosujący wcześniej na PO?

 • aluksz

  0

  Popieram Lisa, ma 100% racji. Kaczyński w drodze po władzę dla władzy zrobił Polsce wielką krzywdę. To opętany facet. Dla WŁADZY WSZYSTKO, po mnie zgliszcza!

 • jurekzoliwy

  Oceniono 1 raz -1

  Czyż nie są to hejterzy na zamówienie? oto lista:
  ubudubu4; qwas_12; biuro.gazety; Maciej Puto; zdzisek1949; rita57; cholonek; masz01; patriotaa; razb1947; ........ Dziennikarze śledczy mogliby się tym zająć, a studentom dziennikarstwa polecam jako pracę dyplomową.

 • ubudubu4

  Oceniono 4 razy 2

  Szaleństwo nienawiści to ja widzę u faszysty Lisa.
  Ten Nazista Lis powinien znaleźć swoje miejsce u szowinisty Putina, na pewno by się polubili............

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX