Jak "wSieci" przedstawia kandydatki na premiera? Wyretuszowana Szydło i "szara" Kopacz

Na okładce tygodnika "wSieci" pojawiło się wyretuszowane zdjęcie Beaty Szydło i niezbyt korzystna fotografia Ewy Kopacz. Takie zestawienie ma przedstawiać wiceprezes PiS jako lepszą, bardziej profesjonalną kandydatkę na urząd szefa rządu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Na pierwszym planie okładki najnowszego wydania "wSieci" znalazło się zdjęcie Beaty Szydło z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wiceprezes PiS ma nienaganny makijaż i została właściwie oświetlona, a samo zdjęcie zostało poddane retuszowi. To jedna z fotografii, które można znaleźć na oficjalnej stronie Szydło.

Na drugim planie jest zaś zdjęcie Ewy Kopacz. Z całą pewnością nie pochodzi ono z sesji zdjęciowej, nie zostało wyretuszowane, a światło sprawia, że cera premier - w przeciwieństwie do rumianej Szydło - ma szary odcień.Tak wygląda okładka "wSieci" w całości i - dla porównania - okładka z korzystniejszym zdjęciem Ewy Kopacz.Na okładce poprzedniego wydania "wSieci" prezydent Andrzej Duda "podbijał świat". "Dowodem" miało być zdjęcie Dudy z prezydencką parą USA. Ale takie zdjęcia mają także inni uczestnicy szczytu ONZ. Skoro przywódcy Seszeli czy Nepalu też podbijają świat - sprawdziliśmy, jak to wygląda na okładkach.

Cały świat podbija cały świat. Zobacz inne wersje okładki >>>Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (424)
Jak "wSieci" przedstawia kandydatki na premiera? Wyretuszowana Szydło i "szara" Kopacz
Zaloguj się
 • hermilion

  0

  A teraz pytanie kto ich tego nauczył .. czyżby GW?

 • guru133

  Oceniono 1 raz 1

  Straszydło można retuszować do us...ej śmierci a i tak będzie straszyć swoim wyglądem i swoją umysłowością ta Beatka z Albatrosa co smutną ma twarz.

 • anders76

  0

  Nieudolne nasladownictwo fotograficznych manipulacji do prefekcji opanowanych przez niejakiego Josefa Wisarionowicza.

 • ibrylowska

  Oceniono 1 raz 1

  Nawet retusz nie pomoże Szydło i tak wygląda jak bileterka z pociągu regionalnego. Nie potrafi się dobrze ubrać, a z makijażem wygląda gorzej niż bez. Nareszcie zdobyła się na uśmiech, bo zawsze wygląda jak naburmuszona baba. Po tygodniku Karnowskiego W Sieci niczego innego się nie spodziewałam. Robią to co kiedyś robił Stalin zmieniając fotografie tak, ze niby ta sama, a brakuje niektórych osób, pewnie też całkiem wyblakły.

 • puku

  Oceniono 1 raz -1

  Niemiecki minister propagandy i oświecenia publicznego, z przed 7 dekad z górką, byłby dumny z naszych "niezależnych" mediów.
  Natomiast uważam, że Polacy dali sobie wmówić, że polityczna rozgrywka toczy się wyłącznie między PiS a PO. Gdyby elektorat zagarnięty przez PO, które straszy PiSem, zagłosował tak jak chce głosować, to nasza scena polityczna mogłaby wyglądać całkiem ciekawie.

 • prosatis

  0

  oj hipokryci - A GW, Polityka, Newsweek, TVN - odwrotnie. Nawet Dudę ze zdjęcia z Obamą wycieli.

 • junkamm

  Oceniono 1 raz -1

  kopaczowa na zdjeciu wygląda jak rozchisterowana idiotka . brzydka i nieforemna .i mściwa nienawidząca polski i polaków . kłamliwa i obrzydliwa . gdyby mi tak reke wsadziła do tależa to ten obiad wylądowł by na jej mordzie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX