Jak przy okazji wczorajszego meczu prezydent Duda przekonał się, że w sieci nic nie ginie

12.10.2015 14:04
Prezydent RP Andrzej Duda i były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski na trybunie VIP

Prezydent RP Andrzej Duda i były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski na trybunie VIP (KUBA ATYS)

Nasi piłkarze wygrali wczoraj z Irlandią i tym samym zagwarantowali sobie awans na Euro 2016. Do szczęśliwych kibiców dołączył sam prezydent. I szybko przekonał się, że internauci dobrze pamiętają, jak kiedyś wypowiadał się o naszych sportowcach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wczoraj Duda oglądał mecz naszych piłkarzy na Stadionie Narodowym. Kiedy okazało się, że wygraliśmy i jedziemy na Euro 2016, prezydent nie krył radości. Gratulował sportowcom w szatni, a na Twitterze zaapelował "do wszystkich pracodawców i szefów" o wyrozumiałość dla tych, którzy przez świętowanie będą w pracy w nie najlepszej formie.Pierwszy kibic RP?

Kreowanie się na pierwszego kibica RP nie jest jednak takie łatwe, jeśli kiedyś nie najlepiej wypowiadało się o sporcie. Duda szybko się o tym przekonał, gdy internauci przypomnieli jego tweeta sprzed 2 lat:

"Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa" - pisał jeszcze poseł.Co ciekawe, już wtedy jeden z użytkowników Twittera przestrzegł go przed konsekwencjami takich wypowiedzi. "Zrobiłem screena. Wykorzystam za 4 lata" - napisał.

"O dwa lata wcześniej, kolego" - stwierdził wczoraj inny, przypominając tę wymianę zdań.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!Zobacz także
Komentarze (389)
Zaloguj się
 • jokemaker

  Oceniono 155 razy 139

  Wypowiedź Stanowskiego na weszlo.pl - nic dodać nic ująć:

  Niestety, kiedy kilka tygodni temu PZPN poprosił tzw. Pierwszą Damę (mówiąc po ludzku – żonę prezydenta) o objęcie patronatem turnieju „Z podwórka na stadion”, to odpisała – tak w skrócie – żeby dać jej spokój. I że sama będzie sobie wybierać patronaty. „Z podwórka na stadion” to jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Europy, fantastyczna inicjatywa, rozrastająca się z roku na rok. Pani Duda nie chciała jednak mieć z nim nic wspólnego, nie chciała, by jej nazwisko było z turniejem łączone. A skoro w poważaniu miała turniej, służący szkoleniu przyszłych reprezentantów kraju, niech teraz prezydencka para „odstosunkuje się” od reprezentantów aktualnych? To byłoby fair.

 • dziadekjam

  Oceniono 161 razy 123

  Dudzie "do twarzy" jest tylko z tym głupawym uśmieszkiem. Kibicowanie tak do niego pasuje jak, nie przymierzając, stanowisko prezydenta RP.

 • dorik2

  Oceniono 154 razy 112

  Pacynka lansuje się obrzydliwie przy każdej okazji i chwali na Twitterze każdym swoim występem. Ale najbardziej naturalnie wypada w kościele, przemawiając spod ołtarza.

 • halfl-itra

  Oceniono 102 razy 78

  Duduś, ty delegacyjny kanciarzu! Oddaj 11,5 tyś zł z odsetkami i przeproś rodaków !!!. Jeżeli tego nie zrobisz Polacy powinni się poważnie zastanowić czy mają płacić podatki i okazywać wszelką innego rodzaju lojalność wobec państwa którego na razie nie jesteś głową, ale raczej opaskudzoną du.ą.

 • blechtrommel

  Oceniono 92 razy 72

  Nie zapominajmy, że jest to tylko polityk. A polityk musi kłamać żeby zdobyć władzę, zawsze tak było, jest i będzie. To co najbardziej zdumiewa, to przywdziewanie przez polską tzw. prawicę szat moralistów. Skąd oni to mają? To chyba wpływ zakłamanego, fasadowego polskiego katolicyzmu.

 • jdkonrad

  Oceniono 90 razy 70

  no dziwię się, że pisiory jeszcze nie przyklejają tyłka do sukcesu Nawałki!!
  na razie nie mają jak pluć na PO, że są winni braku awansu do ME 2016!!
  ..i że w sporcie też za specjalnie tą ruiną nie pachnie....
  no panie duduś!! teraz pokaż co ty potrafisz!! co twoje działania dadzą naszemu sportowi! Tusk wybudował boiska dzieciakom, a Ty?!
  czyżby jedynie tor przeszkód??!!

 • gourmant

  Oceniono 70 razy 60

  Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa" 
  To smutne dla PIS, ze wielu Polaków ma się dobrze bez ich wsparcia. To smutne dla PIS, że reprezentacja zaczęła dobrze grać kiedy o i jeszcze nie rządzili.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje