Clarkson, May i Hammond zaczęli zdjęcia do nowego show dla Amazona. I od razu bomba dla fanów

Po wyrzuceniu z BBC Clarkson (a także May i Hammond, którzy ruszyli za kolegą) trafili do Amazona. I właśnie tam rozpoczęli nagrania do nowego programu. Jest pierwsze zdjęcie z planu.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pierwsze zdjęcie z planu wywoła uśmiech na twarzy każdego fana motoryzacji. Widzimy na nim trzy auta - giganty. Supersamochody będące jednocześnie hybrydami (połączono w nich silniki: benzynowy i elektryczny) o nadzwyczajnych osiągach: Ferrari LaFerrari, McLaren P1 i Porsche 918 Spyder.To właśnie starcia na torze tych aut nie udało się już pokazać w oryginalnym "Top Gear". Raz nie pasowało coś Ferrari, innym razem Porsche. Co nie udało się BBC, najwyraźniej udało się Amazonowi. Na zdjęciu mamy razem wszystkie trzy supersamochody i nie wygląda, jakby stały tam tylko dla ozdoby. Pozostaje tylko czekać. Niestety aż do jesieni 2016 roku.

BBC wyrzuca Clarksona

Jak to się stało, że trójka świetnych prowadzących wylądowała w Amazonie? BBC wyrzuciła Clarksona po bójce z jednym z producentów "Top Gear". May i Hammond nie zgodzili się na kręcenie programu bez Clarksona, po czym dołączyli do swojego kolegi.

Po tygodniach oczekiwania okazało się, że cała trójka wylądowała w Amazonie. Podpisali kontrakt na 3 sezony. Zarobki? Dla samego Clarksona ponad milion euro tygodniowo.

Wybory W Twoim telefonie

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (28)
Clarkson, May i Hammond zaczęli zdjęcia do nowego show dla Amazona. I od razu bomba dla fanów
Zaloguj się
 • mrwaldek

  0

  W niewolniczej pracy Amazon do pięt nie dorównuje Apple-owi, a pewnie wielu z Was ślini się na widok Gejfona albo innego iSyfu

 • bykuwodzu

  Oceniono 1 raz -1

  Poyebalo ich. Przeprowadzaja testy antynarkotykowe i wszystkie rezultaty badan medycznych wysylaja do USA przed zatrudnieniem, plus wszyystkie dane osobowe.
  T osa zydojankeskie pieski

 • login-xyz

  Oceniono 6 razy -4

  Program chamskich brytyjskich chamow pod wpylywem whisky, dla niedorozwinietych polskich polakow pod wplywem wodki, marzacych o nowym drogim samochodzie. A w garazu samochod z Niemiec za 2tys euro nadajacy sie na zlom w Niemczech. Gratuluje!

 • ktos210

  Oceniono 7 razy -3

  Zupełnie nie wiem dlaczego ludzie jaraja się takim bubkiem pokazującym samochody? W sumie to prymityw , ale jak ktoś chce to nich mu płaci. Głupich na świecie jest wielu , wystarczająco by taki koles mógł zarabiać :)

 • fatherr

  Oceniono 6 razy 4

  Program dostępny wyłącznie w wersji na czytnik Kindle.

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 5 razy 5

  Jesteście oburzeni że z Amazonem? symbolem wyzysku, zaniżania plac i zawyżania wymagań? Ale to jest właśnie gospodarcza kultura anglosaska.
  Przeczytałem trochę jego książki i poznałem jego poglądy. Facet jest kwintesencją tej kultury anglosaskiej i on ma w czterech literach półniewolniczą pracę innych, podobne poglądy ma Cejrowski i inni skrzywione prawaki, którym jest dobrze bo są po drugiej stronie, dzięki temu może taki Cejrowski czuć się lepiej bo mu jakiś inwalida szewc naprawił sandała za pół darmo, czy też inny taksówkarz bez ręki zawiózł go za parę groszy, a on mu zmieniał biegi.
  Plus Klakson wyśmiewa ta całą polipoprawność polityczną szczególnie ekooszołomstwo co akurat chwalę.

 • t-i-g-e-r

  Oceniono 4 razy 0

  Obóz pracy?
  Niewolnicze pensje.
  Normy ponad siły.
  Kapo.

  A z zysku opłacacie takich gwiazdorów...

 • dobry.wilk

  Oceniono 7 razy -1

  Gazeciane cymbały, Clarkson nie został "wyrzucony z BBC", tylko nie odnowiono mu umowy kończącej się niedługo po aferze z producentem programu. To chyba jest różnica, prawda? Już bliższe prawdzie (choć też kłamliwe) byłoby stwierdzenie, że to Hammond i May zostali wyrzuceni z BBC, bo przecież mogli dalej pracować przy Top Gear gdyby tylko chcieli.

 • Lucas Ch (kAtar)

  Oceniono 3 razy 1

  Co za brednie, Clarksona nie wyrzucono, tylko nie przedluzono z nim kontraktu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX