Cały świat podbija cały świat. Nepal i Seszele też zasłużyły na okładkę "wSieci"

"Prezydent Duda podbija świat" - ogłosiło na okładce "wSieci". "Dowodem" miało być zdjęcie Dudy z prezydencką parą USA. Ale takie zdjęcia mają także inni uczestnicy szczytu ONZ. Skoro przywódcy Seszeli czy Nepalu też podbijają świat - sprawdźmy, jak to wygląda na okładkach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Niedawno prezydent Andrzej Duda był z oficjalną wizytą w USA. Prezydent zabrał m.in. głos w debacie generalnej 70. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, gdzie wystąpił jako trzeci mówca - bezpośrednio po Baracku Obamie. Ma też zdjęcie z parą prezydencką.

Tygodnik "wSieci" ogłosił na okładce, opatrzonej tym zdjęciem, wielki triumf polskiego prezydenta. Opatrzył fotografię pompatycznym komentarzem: "Polska wstaje z kolan". Wielu internautów - dziennikarz Dariusz Ćwiklak - zwróciło uwagę, że nie tylko Duda "załapał się" na zdjęcie z pierwszą parą USA.

"Niepokorny tygodnik #wSieci z dumą ogłosił: "Prezydent Duda podbija świat". Gratuluję naszemu prezydentowi, jak również przywódcom Białorusi, Tanzanii, Seszeli, Kosowa, Gruzji, Malediwów, Armenii, Estonii, Węgier, Czech, Słowacji, Szwajcarii (i innym), którzy w podobnym stylu podbili świat - napisał z kolei na Facebooku Ja Pomyka i umieścił zdjęcia innych liderów z prezydencką parą USA.

Skoro zatem inni też podbili świat, to zasłużyli na miejsce na okładkach. Oto, jak mogłyby one wyglądać, gdyby "wSieci" ukazywało się w krajach takich, jak:

1. Gruzja2. Albania2. Kosowo4. Mołdawia5. Grecja6. Macedonia7. Finlandia8. Białoruś9. Tanzania10. Nepal11. Seszele12. Czechy13. Estonia14. Szwajcaria15. Nigeria16. RumuniaChcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (361)
Cały świat podbija cały świat. Nepal i Seszele też zasłużyły na okładkę "wSieci"
Zaloguj się
 • and-j1

  0

  "W sieci" znów wyszło na durni .....

 • Michal Krawczyk

  0

  żałosne. wypadałoby wspomnieć, że większość z tych zdjęć to fotomontaż. I to wy zarzucacie komuś manipulację zdjęciami!

 • tommyjaro

  0

  Ale co to oznacza, że Polska wstaje z kolan? Czyżby koniec, całowania pierścionków panów w sukienkach?

 • romek4805

  0

  dlaczego nie napiszecie że Obama robił takie zdjęcie ze wszystkimi mało znaczącymi prezydentami więc nie ma co się chwalić żenada,

 • niebo-rak

  Oceniono 2 razy -2

  Może lepiej napiszcie,jak były prezydent Komorowski okradł Kancelarię i Pałac Prezydencki z mebli i wyposażenia. Może napiszcie też, jak minister edukacji nie umie pisać po polsku bez błędów ortograficznych.

 • ultra_mega_orzel

  Oceniono 1 raz -1

  wsi nie może znieść popularności polskiego kennediego. hehe

  te działania tylko mnie upewniaja ze pokój z Rosją nie jest możliwy dopóki mamy wsi działające.

 • f.kontrakcja

  Oceniono 1 raz -1

  Nie jest problemem zdjęcie.Czy WY nie widzicie,że ludzie którym wierzycie,których popieracie robią WAS w ciula.Bym zrozumiał,żeby chcieli wykiwać zwolenników PO lub GW,ale SWOICH?!PRL-owska propaganda,to pikuś do karnowszczyzny i szczerszczyzny.A może rzeczywiście jesteście ciemną masą,której wszystko można wmówić wg.prawa KURSKIEGO.

 • cspostrzegawczy

  Oceniono 5 razy -1

  Gó... znów przekręca, nie chodzi o samo zdjęcie, a o przemówienie, o zasiadanie Dudy przy pierwszym stole. Czy powinna być okładka jak przemawia Duda? Przecież bardziej wizualna jest okładka z parą prezydencką.

 • ktos2014

  Oceniono 6 razy 2

  No to brawo w sieci, ale obciach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX