"W Sieci" odtrąbiło sukces Dudy na wielką skalę. Powód? Zdjęcie z Obamą (które zrobiono wszystkim)

"Prezydent Duda podbija świat" - ogłasza na okładce najnowszego numeru tygodnik "w Sieci". I publikuje "dowód": zdjęcie Andrzeja Dudy z prezydencką parą USA. Problem w tym, że identyczne fotografie mają także inni uczestnicy szczytu ONZ - m.in. prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W ubiegłym tygodniu Andrzej Duda był z oficjalną wizytą w Nowym Jorku. Prezydent zabrał m.in. głos w Debacie Generalnej 70. sesji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, gdzie wystąpił jako trzeci mówca - bezpośrednio po Baracku Obamie.

Na okładce poniedziałkowego tygodnika zobaczymy zdjęcie zrobione właśnie w USA. Duda pozuje do fotografii z uśmiechniętym Barackiem Obamą i jego żoną, Michelle. "Polska wstaje z kolan" - ogłasza tygodnik braci Karnowskich "W Sieci":"Po wizycie Andrzeja Dudy w USA zostanie dużo więcej niż wspólne zdjęcie z Barackiem Obamą. Mamy przywódcę, który jasno stawia sprawy Polski na forum międzynarodowym i nazywa ważne rzeczy po imieniu. Dlatego nawet obóz rządzący musi uznać amerykańską misję prezydenta za sukces" - czytamy. Problem w tym, że takie fotografie mają również inni światowi liderzy:Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Ludzie zwracają uwagę, że takie zdjęcie z prezydencką parą nie jest niczym niezwykłym. Pamiątkowe fotografie są robione ''hurtowo'', zmieniają się tylko kolejni politycy.

Prezydent Duda podbija świat :)))

Posted by Dariusz Cwiklak on 3 października 2015


Co więcej, zdjęcia w podobnych okolicznościach robią sobie także przywódcy wielu krajów europejskich czy afrykańskich bądź inni światowi liderzy; przykładem może być sekretarz generalny ONZ Ban Ki-Monn:Nie można też zapominać, że podobne zdjęcia z Obamą - w dużo bardziej swobodnych okolicznościach - robili sobie także Bronisław Komorowski czy Donald Tusk. Nie mówiąc już o tym, że były prezydent także występował przed ONZ i spotykał się z amerykańskim przywódcą.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (625)
"W Sieci" odtrąbiło sukces Dudy na wielką skalę. Powód? Zdjęcie z Obamą (które zrobiono wszystkim)
Zaloguj się
 • rafall09

  0

  kupa śmiechu z buraka maliniaka..

 • wuem4301

  0

  Dupki dmią w dudy

 • f.kontrakcja

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ktoś może wyjaśnić jak to się stało,że praworęczna większość wybrała na Prezydenta przedstawiciela leworęcznej mniejszości?Trzecia reguła kaczyzmu stwierdza, że mniejszość nie może narzucać swojej woli większości.Sprawa jest wysoce podejrzana i do jej wyjaśnienia należy powołać międzynarodową komisję ds.mańkutyzacji wyborów.

 • gared

  Oceniono 1 raz 1

  Ok, ale tekst w w sieci chyba nie był o zdjęciu?

 • optymus58

  Oceniono 1 raz 1

  Nie czytalem wszystkich komentarzy wiec moze sie powtorze...przrpraszam z gory....
  ....SUKCES????? TYLKO WTEDY GDY TO INNI WIELCY TEGO SWIATA BEDA ZABIEGAC O WSPOLNE ZDJECIE Z PANEM DUDA.....

 • remoteisland

  Oceniono 1 raz 1

  Jedyny sukces Dudy: jedno zdjęcie z Obamą.
  A inne sukcesy? ZERO.
  Taki Kadafi też sobie zrobił zdjęcie z Obamą. Czy Kadafi podbił świat? Został zlinczowany przez własny naród. Dudzie bliżej do losu Kadafiego niż do podboju świata.

 • chakal85

  Oceniono 1 raz -1

  że co? Przecież zdjęcie to tylko ilustracja do tekstu tematu tygodnia, przecież nikt nie pisze, że sukces jest z powodu zdjęcia... Musicie manipulować? Macie czytelników za kretynów?

 • bj32

  0

  Oj.
  Podbija.

  Dudaaaaa ruuuuleeeez!!!!

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 1 raz -1

  Identyczne zdjęcia mają prawie wszyscy politycy.Przeciez tak pokazywaliście Tuska,Komorowskiego i Kopacz.Oczywiście mase zdjęc chowaliście ze watydu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX