Komentarze (433)
Ksiądz Charamsa ogłosił, że jest gejem. Na prawicowym Twitterze się zagotowało
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • piotr33k2

  Oceniono 6 razy 2

  tajemnica poliszynela jest że co trzeci z całego kleru to gej lub pedofil ,a w środowisku wyższych hierarchów nawet co drugi .taka jest prawda .

 • promemo

  Oceniono 6 razy -2

  Niewątpliwie ks. Krzysztof Charamsa jest lub był tajnym agentem wiadomo czyim i jest chory psychicznie.
  Że nie ?
  1963 rok, "Oglądały oczy moje", ks. Leonard Świderski.

 • marcowsky

  Oceniono 4 razy 2

  a mógł siedzieć cicho i zostac arcybiskupem w Poznaniu;)

 • glunek

  Oceniono 6 razy 4

  JEDEN co się przyznał i miał JAJA !!!

  nie potępiam ale i nie chwalę-chwale tylko jego odwagę

 • gen.rydzyk

  Oceniono 8 razy 4

  Najciemniej jest pod latarnią. Zapewne te prawicowe mendy co tak krytykują tego papieżnika sami są gejami.

 • gen.rydzyk

  Oceniono 6 razy 2

  Oma. Żona terlikowskiego robi mu laskę a potem łyka spermę. Toż to morderstwo i kanibalizm ponieważ zżera potencjalne dzieci. Spalić tych ludożerców.

 • pyrazgzikiem

  Oceniono 5 razy 3

  Zobaczymy, kto następny.

 • Marzena Małkowska

  Oceniono 8 razy -6

  Myslę,że tylko katolików dotyczy problem księdza homoseksualisty, ateistów nie powinno to obchodzić, a mam wrażenie,że to oni podnoszą największy krzyk! O co chodzi panowie i panie? My katolicy jakoś sobie z tym poradzimy, nie martwcie sie tak o nas!

 • freestan

  Oceniono 6 razy 0

  A p. Krzysztof Ch. to ostał się za Spiżową Bramą jeszcze od czasu najazdu Lachów latach 80. i 90. ?? A wiadomo z której diecezji pochodzi ? Będzie miał miejscowy bepe niewdzięczne zadanie, jak sie pozbyt p. Krzysztofa....

 • kandrzej1

  Oceniono 6 razy -4

  Nie rozumiem tej mody na publiczny striptiz. To jakaś paranoja. Czy ja publicznie ogłaszam co robię w łóżku? To prywatna sprawa. Nikt nie powinien ogłaszać publicznie co porabia i z kim w łóżku, a inni jeśli nawet coś takiego usłyszą powinni zmilczeć i odejść a nie wylewać pomyj. To kwestia kultury i szacunku dla innych. Im głośniej ktoś krzyczy na jakiś temat, im głośniej pohukuje na innych tym bardziej zaczynam się zastanawiać czy sam nie ma to ochoty.

 • hermiona67

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wybaczą mu tego , że się przyznał a nie tego ze jest homoseksualistą. KK to specjalista oś ukrywania niewygodnych prawd pod płaszczykiem wiary.

 • kotekkot

  Oceniono 3 razy -3

  Gdzie te kubły pomyj? Normalna krytyka kubły pomyj to puszczane przez GW posty obrażajce katolików mową nienawisci.

 • baga105

  Oceniono 2 razy -2

  Wiecie co, g...wno mnie obchodzi misja Kościoła Katolickiego i aktywiści LGBT. Chciałbym to dobitnie oświadczyć, że są to tematy, które nie mają ze mną nic wspólnego, a jednak codziennie jestem z nimi nachalnie zaznajamiany NAWET NA ULICY, chociaż sam mam spore problemy w życiu prywatnym i psa z kulawą nogą nie obchodzi to, co się ze mną stanie, nikt nie pomoże w satysfakcjonujący mnie sposób. Jeśli już, to moje kłopoty dla wielu osób oznaczają, że łatwiej mnie wykorzystać.

  Tak naprawdę, gdyby nie drażniła mnie narodowokatolicka martyrologia, nie napisałbym ani jednego dobrego słowa o uchodźcach. Nie interesuje mnie sytuacja na Ukrainie, w Korei Północnej i krajach Trzeciego Świata. Nie obchodzą mnie ofiary kościelnej pedofilii. Nie interesują mnie sondaże, nie biorę udziału w wyborach. Nic mnie nie interesuje.

  Nie słucham radia i nie oglądam telewizji. Żyję samotnie, ale nie oznacza to, że jestem singlem. Jestem nerdem. To duża różnica, singiel jest sam z wyboru, a nerd masturbuje się, bo nie ma szans poderwać dziewczyny na jedną noc w klubie.

  Nie chcę tęczy, nie chcę krzyża, nie chcę półksiężyca, gwiazdy Dawida, Gwiazdy Czerwonej, gazeta.pl, nie chcę mieć nawet konta w banku, ale muszę je mieć, bo inaczej będzie mi sto razy trudniej.

  Co mnie więc obchodzi wyznanie tego człowieka?

  A jednak z nudów wchodzę na ten portal, i dałem się ponieść pewnej atmosferze, pisząc w taki sposób, jakbym był dobrze zarabiającym, aktywnym społecznie człowiekiem, gotowym do podjęcia udziału w dyskusji nie tylko tu, na forum, ale i w życiu codziennym. Ach, jakie to wszystko iluzoryczne. Teraz myślę, ze żałuję każdego słowa, jakie tu napisałem, odnosząc się do wypocin mędrków z redakcji, których swoją drogą też życzeniowo wziąłem za kogoś innego. Za ludzi, którzy ponoszą konsekwencje tego, co piszą, okazuje się zaś, że to tylko pieski pasterskie sprzedające socjotechniczną papkę, szczujących ludzi dokładnie tak samo, jak ich koledzy zza drugiej strony barykady w redakcjach zagubionych gdzieś w sieci, bredzących od rzeczy o sprawach, o których nikt nie chce nic wiedzieć.

  Co mnie to wszystko obchodzi, pytam, co?

 • cacadux

  Oceniono 4 razy 2

  Wystarczy porównać poziom wypowiedzi Charamsy i Janeckiego, nie mówiąc już o hejterskiej hołocie.. Dwa odległe światy: z jednej strony spokojny, wyważony tekst księdza, a z drugiej prostacki i wulgarny tekst Janeckeigo. To mówi wszystko.
  W zyciu bym nie pomyślał, że ja - ateista stanę po stronei księdza. Jednak coś sie zmienia w Polsce w kwestii religijności. Może jeszcze będzie normalnie ?

 • dirxml

  Oceniono 5 razy -5

  ks. Charamsa to zwykły Faryzeusz, w KK nie ma przeszkód w odejściu od sutanny, jako facet powinien to zrobić po męsku a nie jak zwykła rozplaszczona płaksa, ten ks. sprzeciwił się w jasny sposób Ewangelii, nie mówiąc już o Kazaniu na Górze, BÓG po to dał mu jaja, żeby umiał z nich skorzystać i zachować się jak facet a w dodatku żeby nie hańbił środowiska Gejowskiego, a on to zrobił w świetle fleszy ..... to zwykły Faryzeusz

 • unamatita

  Oceniono 3 razy -1

  Ciekawe czy arabscy uchodźcy zrobili by księdzu Charamsa z dupy jesień średniowiecza, czy po prostu oleją go ciepłym moczem brzydząc się go dotknąć?
  u.

 • agentwrogiegoukladu

  Oceniono 3 razy 3

  Na końcu zazwyczaj okazuje się właśnie, że fanatyczna homofobia okazuje sie być wypieraniem własnego homoseksualizmu. To jest wrogość do siebie samego.

 • 12345janka

  Oceniono 4 razy 2

  Talibowie w natarciu. Prawica gotuje się ze wstydu, że w ich szeregach był gej.

 • xandx

  Oceniono 7 razy 3

  żenada to właśnie ktoś taki jak terlikowski........ większego debila to jeszcze chyba nie było......

 • mika26

  Oceniono 4 razy 4

  Zawsze powtarzałem i będę powtarzał. Wartość człowieka nie mierzę miarą przynależności,koloru skóry,wyznaniem itp. Pokażcie mi człowieka którego odrzucał Jezus.Człowiek pomocny,uczynny,wrażliwy. Po prostu dobry dla otaczającego go świata. Niestety ten ksiądz ma rację. Nasz katolicyzm jest nasiąknięty obłudą , fałszem ,nienawiścią i kłamstwem. Również brakiem zrozumienia. Nasi rodacy słyszeli wiele razy JP II lecz nie słuchali. I na marginesie większość polityków którzy z Bogiem na ustach mamią Polaków to faryzeusze. Można by sobie wyobrazić ,że ci właśnie ludzie dzisiaj nie przyjęli by nawet św Rodziny.

 • wawiak57

  Oceniono 4 razy 4

  Terlikowskiego zaczołem lubić od kiedy przeczytałem, że jego żona nie widzi nic szkodliwego w seksie oralnym. Przestałem jak zobaczyłem zdjęcie tejże żony.

 • fxvi

  Oceniono 3 razy 1

  chore pedalstwo

 • gr_ub_y

  Oceniono 9 razy 1

  Bo to jest żenada.

  Nie, przepraszam, to jest czysta żenada.

  Facet zbudował swoje życie na oszustwie, oszukiwał Kościół, oszukiwał swoich przełożonych, oszukiwał współbraci, oszukiwał wiernych, wreszcie co najważniejsze oszukiwał Chrystusa.

  Jego kapłaństwo to jedno wielkie oszustwo, fikcja, mistyfikacja, a teraz po żalach w Gazecie również czysta żenada.

 • mukazy888

  Oceniono 11 razy -5

  zboczencom wspieranym przez GWno mowie NIE!!!!!!

  I nie ma znaczenia czy ow dewiant nosi sutanne czy nie

 • cillian1

  Oceniono 5 razy 3

  właśnie usłyszałem, sukienkowy ma szlaban na wszystko - jak jezus u rzymian.
  :D

 • wiwi2662_beauty

  Oceniono 2 razy 2

  Pan Semka tez uzywa mediow do lansowania smalcu,margaryny,kartofelkow,i innej wysokokalorycznej paszy .... Je niestety na te twarzczke ,ktora nie miesci sie juz w panoramicznym ekranie patrzec nie moge.....byc moze yaczna pana Semka poazywac w w programach Redakcji Rolnej

 • gabrys13

  Oceniono 2 razy 2

  Tu przytoczę wyjąsnienie celibatu i życia czystości duchownych, które znalazłam na stronie internetowej:
  "Celibat to stan bezżenny. Np. każdy kawaler czy panna żyje w celibacie. Dlatego w niektórych językach (np. francuskim czy włoskim) celibatariusz to po prostu kawaler/panna, nieżonaty/niezmężna. Nie jest to zatem termin religijny w sensie ścisłym. Owszem, kapłan rzymskokatolicki żyje w celibacie, czyli w stanie bezżennym. Nie składa on żadnych ślubów tak jak zakonnicy. Stąd popełnienie grzechu nieczystego przez zakonnika to nie tylko złamanie przykazania Bożego, ale i złamanie ślubu czystości.
  A zatem, złamanie celibatu to usiłowanie zawarcia małżeństwa, a nie grzech nieczysty. Co to znaczy "usiłować zawrzeć małżeństwo"? Chodzi tu np.o sytuację, gdyby kapłan rzymskokatolicki poszedł do Urzędu Stanu Cywilnego i tam wziął tzw. ślub cywilny. W oczach państwa, czyli z punktu widzenia prawa cywilnego taki ślub jest legalny, a z punktu widzenia nie jest on ważnym zawarciem sakramentu małżeństwa, czyli jest jedynie usiłowaniem zawarcia małżeństwa. Dlatego kapłan, który wziął tzw. ślub cywilny od razu jest zawieszony w czynnościach kapłańskich (suspendowany), a kapłan-zakonnik usunięty z zakonu lub zgromadzenia zakonnego. Z kolei zakonnik nie będący duchownym popada w karę interdyktu, czyli nie może przyjmować sakramentów.
  A zatem, kapłan rzymskokatolicki, który żyje w konkubinacie nie łamie celibatu, ale popełnia grzech przeciw VI i/lub IX przykazaniu Bożemu. Natomiast kapłan-zakonnik w takiej sytuacji ponadto łamie notorycznie ślub czystości.".
  Nie wiem co powiedzieć... Dla mnie zakłądanie sutanny czy habitu, wiedząc o swoich preferencjach seksualnych jest pomyłką i nieuczczciwością wobec Boga i ludzi. Nigdzie w Piśmie Świętym nie ma uznania homoseksualizmu za stan miły Bogu. Oczywiście nie jestem wrogiem i nie mam prawa potępiać ludzi z takimi skłonnościami, ale czynne życie homoseksualne i sutanna nie pasują do siebie i gorszą. Albo się decydujesz na konsekwencje życia jako ksiądz, albo nie i nie obrażaj Boga, bo dla niego chyba założyłeś sutannę. I niestety tu trzeba być uczciwym, a w świeckim życiu badź sobie homoseksualistą, mi to tak naprawdę nie przeszkadza. Natomiast pedofilia powinna być surowo karana i z całą surowością tępiona.

 • Ryszard Kubaszko

  Oceniono 4 razy -4

  Najważniejszy problem w świecie XXI wieku - sposób realizacji popędu seksualnego przez zboczeńców.

 • bambo_autentyk

  Oceniono 9 razy -5

  A czemu gazeta GW-no pana Jąkały, nie pisze o rzeczach wyniesionych z Pałacu po przeprowadzce Bronka, ani o tym, że ministerka Edukacji, Kluzik-Rostkowska nie zna gramatyki? Że będzie na uniwerku u Bronka wykładać język polski jako "JĘZYK OBCY" (dużymi literami i w cudzysłowiu). Ja, będąc "emigrantem", chyba lepiej znam język polski niż miniministerka Kluzik...

 • vidi71

  Oceniono 3 razy 1

  Semka to rzczywiście straszny prostak, z całą resztą prawicowych "katolików". A co powie na to że Karol Wojtyła publikował w tym "tygodniku homosekseksualnym" może też był useful idiot??
  Mój Boże co za głąby...straszne!

 • wapienko

  Oceniono 6 razy -2

  Kolejny święty GWnianej.

 • Oceniono 6 razy -2

  To jest jakaś żenada. Niech jeszcze ks. Charamsa podrzuci więcej szczegółów. Że lubi na pieska, z pejczykiem...

 • falco2009

  Oceniono 3 razy 1

  Nikt nie okaże tyle pogardy dla drugiego człowieka co" prawdziwy" polak-katolik.

 • eri22

  Oceniono 1 raz 1

  Terlikowski-wierzysz w Boga?
  chyba innego niz ja...

 • antygazeta.pl

  Oceniono 4 razy 0

  charamasraza jest cuchnącym wrzodem, należy go szybko wyciąć.

 • wojto51

  Oceniono 2 razy 0

  "Państwo kościelne" - w XXI w. - śmiechu warte.

 • wojto51

  0

  Oj tam, oj tam. "udeż w stół, a hipokryci się odezwą".....P.S. jak ktoś pokłada ufnośc w ziemskiej indtytucji, a nie w mieomylnym Bogu, nie raz się rozczaruje.

 • cracken001

  Oceniono 4 razy 0

  hmmmm...jeden ODWAZNY!!Przeciez WSZYSCY dobrze wiedza,iz 80% kiecuchow,to ZBOKI-albo pedaly,albo pedofile,zas proporcje rozlozone sa mniej wiecej 50/50.I o dziwo,w tym srodowisku,za szczegolnie groznych gorszycieli,uchodza wlasnie ci,ktorzy gustuja w kobitkach

 • nino.rota

  Oceniono 5 razy -1

  .jak wynika z wypowiedzi pana księdza, zrobił on z homoseksualizmu obsesyjne centrum swojego życia...

  Czy widzieliście kiedyś osobę heteroseksualną, która dokonywałaby "coming outu"??? :)))

 • nino.rota

  Oceniono 3 razy 1

  przypominam, że wg prawa szariatu homoseksualizm jest przestępstwem.

  Zresztą sami pisaliście o tym kilka dni temu, tak że ten...

 • cezaris

  Oceniono 4 razy 0

  Coś do przemyślenia dla kato-narodowych kolegów:
  "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3

 • eldman

  Oceniono 5 razy 1

  niech jeszcze ksiądz krzysiu wstąpi do PO. niech go przekona do tego misiu kaminski. pani kopacz, niech pani cos zrobi w tym kierunku. 2% poparcia w gore i bedziecie mieli w sumie 6%. a stefek niesiolka niech to jakos w TVN24 obroni. a tusk niech blogoslawi z sopotu. on dla kasy zrobi wszystko. a lolo-pindolo-nowak niech krzysiowi podaruje zegarek. a goryl-giertych niech sciga hejterów, tez za kase, bo lubi.

 • nino.rota

  Oceniono 6 razy 2

  hmm, jak widać z wypowiedzi tego pana, uczynił on z homoseksualizmu obsesyjne centrum swojego życia.
  Czy widzieliście kiedyś osobę heteroseksualną robiącą "coming out"? :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX