Pożar tira na autostradzie A4 koło Jadwiesina. Droga jest zablokowana

Autostrada A4 w okolicach Jadwiesina w kierunku Wrocławia jest zablokowana po tym, jak zapalił się tir przewożący samochody. Korek ma kilka kilometrów - podaje RMF FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Tir wiozący lawetę zapalił się najprawdopodobniej w wyniku kolizji z innym pojazdem ciężarowym - podaje TVP Info. W wyniku wypadku została ranna jedna osoba.Wszystkie pasy autostrady w kierunku Wrocławia są zablokowane, trwa akcja dogaszania.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (22)
Pożar tira na autostradzie A4 koło Jadwiesina. Droga jest zablokowana
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  0

  A4 jest pozbawiona nadzoru policyjnego i to cała tajemnica. Wyprzedzające się kilometrami "TIRy". Notoryczne blokowanie lewego pasa przez "białe furgonetki", dziadkowie w furach zdolnych do dwusetki jadący 88 itp. Każdy jedzie jak uważa i jak umie. A to Polska właśnie.

 • nilpferd13

  Oceniono 2 razy 0

  Pisarz gazetowy o inicjalach AB napisał ten ważny tekst o 7:53...
  Czytelnicy napisali kilka komentarzy o błędnej nazwie miejscowści..
  Ale autorowi tego "artykułu" nie chce się poprawić swojego błędu...
  Tym samym pokazuje czytelnikom, jak wielkim darzy nas szacunkiem..

 • janboden49

  Oceniono 3 razy 3

  Naturalnie, każdy czytelnik wie, gdzie znajduje się metropolia Jadwiesin. Podejrzewam, że piszący tę wiadomość też wie,,,po co są mapy...

 • kandrzej1

  Oceniono 4 razy 4

  A gdzie to coś jest??? Nie każdy ma w głowie atlas geograficzny. Może by tak choć kilometr trasy dodać?!

 • mir_m1

  Oceniono 14 razy 8

  Oczywiście na miejscu są już ,,ASIORY" z drogówki w wygiętych białych czapeczkach,w pogotowiu rzecznicy prasowi tylko czekać na przyjazd ,,tefałenu", lub innej terlewizorni myśle ze nawet celebrytę komisarza Koniolewskiego powinni już zamówić wydał by chłop wyrok na miejscu w ciągu kilku sekund,przy okazji dodał kilka ,,miłych" słów o innych kierowcach.Moje pytanie brzmi po co jest policja autostradowa,po co kamery na autostradzie,wszelkiej maści wyświetlacze skoro doszło do tak dużego korka??W kilka minut po zdarzeniu powinny być zorganizowane objazdy,informacje w popularnych rozglosniach,informacje wyswietlane na tbl świetlnych,na ostatnim już wyjeździe zablokowana droga przez Policje skierowanie na objazd,brak za to informacji dla innych użytkowników.Ten problem jest nagminny na te A4,wypadki są tam codziennością pewnie i innych autostradach jest bardzo podobnie.Polecam wycieczkę kom. celebryte Koniolewskiego do naszych zachodnich sąsiadów aby mógł zobaczyć pełen profesjonalizm.Pozdrawiam wszystkich,miłego dnia

 • olo1950

  Oceniono 17 razy -3

  Jadwisina, nie Jadwiesina.

 • nilpferd13

  Oceniono 6 razy 4

  JadwiEsin... gdzie znalazłes taką miejscowość, pisarzu gazetowy??

 • sceptyk31

  Oceniono 6 razy 2

  Problem nazywa sie nie przestrzeganie obowiazującej prędkości na autostradach przez ciężarówki. Przypomne, że na zwykłych drogach samochód o masie powyżej 3,5 t może jechać do 70 km/h, a na pozostałych drogach 80 km/h. Ile ciężarówek spotkaliscie na autostradzie jadących 80 km/h ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX