"Prezes ma zawsze rację" - mówi Szydło. Czy czeka nas 20 lat rządów PiS?

02.10.2015 12:44
Kandydatka PiS na premiera Beata Szydło

Kandydatka PiS na premiera Beata Szydło (Fot. Łukasz Krajewski/ Agencja Gazeta)

- Prezes ma zawsze rację - tak Beata Szydło skomentowała zapowiedź Jarosława Kaczyńskiego o możliwych dwudziestoletnich rządach PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- W krajach demokratycznych jedna partia rządzi kilka kadencji. Nawet i dwadzieścia lat - powiedział wczoraj w Łowiczu Jarosław Kaczyński. Dziś w Sejmie Beata Szydło odniosła się do słów prezesa PiS-u, mówiąc, że prezes ma zawsze rację.

Czy czekają nas zatem dwudziestoletnie rządy Prawa i Sprawiedliwości?

Jeszcze przed słowną laurką Szydło dla Kaczyńskiego Włodzimierz Cimoszewicz krytycznie odnosił się do wszystkich wypowiedzi kandydatki PiS na premiera. - Beata Szydło potrafi bez mrugnięcia okiem opowiadać takie dyrdymały, że albo się kompletnie na tym nie zna, albo cynicznie kłamie - powiedział w rozmowie z Radiem Zet.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (399)
Zaloguj się
 • hannes_k

  Oceniono 94 razy 82

  Ludzie, przecież ten tępy babsztyl, ani nikt z jej otoczenia, nie odróżnia CITu od PITu i obiecuje mikroprzędsiębiorcom obniżenie stawki CIT, którego w ogóle nie płacą !

 • 1pirat2

  Oceniono 76 razy 66

  Powinni pamiętać o tym, że ostatnio Polacy wytrzymali z nimi ledwo 2 lata.

 • dziadekjam

  Oceniono 62 razy 54

  - Prezes ma zawsze rację - tak Beata Szydło skomentowała zapowiedź Jarosława Kaczyńskiego o możliwych dwudziestoletnich rządach PiS.
  =========================================================================
  Prezio z PiSdzielstwem i "przystawkami" już rządził 20 lat, tylko zero mu się gdzieś zapodziało (czyżby dlatego, że Ziobrę wywalił?)

 • fakiba

  Oceniono 57 razy 47

  Kaczor nawet 20 miesięcy nie był w stanie rządzić , a teraz coś pitoli o 20 latach , znowu się dziadowi pogorszyło i Szydłowi też

 • pysio62

  Oceniono 51 razy 39

  Duda i Szydlo to tylko i wylacznie marionetki Kaczynskiego. Kaczynskiego i PIS-u nie mozna dopuscic do wladzy, dlatego, ze ich rzady to tragedia dla Polski, te ewentualne rzady stanowie grozbe dla wolnosci i demokracji w Polsce. Oni naprawde szykuja sie na conajmniej 20 lat rzadow. Nie dopuscmy do tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje