"Ewavany" w centrum Warszawy. Na miejscu był nasz reporter [TRANSMISJA]

02.10.2015 10:00
"Ewavany" z Ewą Kopacz i Hanną Gronkiewicz-Waltz ruszyły. Pierwszym przystankiem było centrum Warszawy, gdzie przewodniczące Platformy rozdawały ulotki z hasłem "Silna gospodarka, wyższe płace".

Polub i bądź na bieżąco!

"Ewavany" to 8 busów, na których widnieje nowe hasło wyborcze PO "Silna gospodarka, większe płace". To nimi w Polskę pojadą liderzy Platformy Obywatelskiej. Na tzw. patelni, czyli placu przy stacji Metro Centrum, był reporter Gazeta.pl.

"Ewavan" i ulotki na ulicach Warszawy. Relację naszego reportera Mateusza Włodarczyka na Periscope ZOBACZ TUTAJ>>W okolicach Pałacu Kultury i Nauki zebrało się kilkadziesiąt osób. Premier przyjechała jednym ze swoich busów.

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Spotkanie na "patelni"

- To jeden z ośmiu "Ewavanów", którymi Ewa Kopacz wraz ze sztabem Platformy Obywatelskiej będzie podróżować po Polsce - powiedział nasz reporter. - To nawiązanie do bronkobusów, którymi jeździł prezydent Bronisław Komorowski.

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Premier spędziła wśród swoich wyborców i dziennikarzy kilkanaście minut. Rozdawała ulotki i namawiała wychodzących ze stacji metra do oddania na nią głosu 25 października.

Ulotki, o które pytaliście nas podczas transmisji na Periscope, zawierają hasło Platformy i dokonania rządu z ośmiu lat.

"Premier jest bardzo odważna"

Dołączyła do niej również prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. - Zawsze to robię, kiedy są wybory. Warszawiacy chętnie biorą ulotki. Mówią, że pani premier jest bardzo odważna. Usłyszałam też, że Polska nie jest w ruinie i że jest w bardzo dobrym stanie - powiedziała Gronkiewicz-Waltz. Dodała, że "do końca wierzy w zwycięstwo, a trzy tygodnie to jest długi czas i wiele może się zmienić".

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

- A "Ewavany" bardzo mi się podobają. Będę nimi jeździć głównie po Warszawie - zakończyła prezydent stolicy.

Ewa Kopacz dziś będzie odwiedzać jeszcze podwarszawskie miejscowości.

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
Komentarze (199)
Zaloguj się
 • po_matador

  Oceniono 68 razy 32

  Bardzo dobrze. To furgony pogrzebowe, którymi PO wyjedzie 25.10 do krematorium historii razem z jej szefową - skrajną niedorajdą i gronem przyrośniętej do niej krasnali.

 • dumlat

  Oceniono 56 razy 26

  M/S Platrofermeka już nabiera wody. Ostateczna zatonięcie przewiuduję na 25 października na godzine 22. 00.. A te dwie babcie i tak już niewiele zdziałają.

 • occam

  Oceniono 36 razy 18

  PR PR PR, aż dziwi że obie te kobiety mają w ogóle czas na pracę...

 • isiah.thomas

  Oceniono 30 razy 16

  Mieliście kilka lat na silną gospodarkę i większe (a może zgrabniej byłoby: wyższe?) płace.

 • cspostrzegawczy

  Oceniono 22 razy 14

  pozycja premiera przerasta Kopacz, szczególnie jej poziom intelektualny, kultura bycia i bezczelny tupet to kompromitacja na takiej prestiżowej dla kraju funkcji

 • dryl1

  Oceniono 18 razy 12

  Żywcem Bufetowa. A gdzie wulgarno oralny Niesiołowski Stefek ? Czyżby w odosobnieniu ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje