"Waterboarding z ręcznikiem czy celofanem?". Żarciki Millera i Palikota

"Waterboarding z ręcznikiem czy celofanem?" - pyta na Twitterze internauta. "Zdania są podzielone" - odpowiada Leszek Miller w imieniu Zjednoczonej Lewicy. Takich "żarcików" było więcej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Janusz Palikot i Leszek Miller ze Zjednoczonej Lewicy cały wieczór odpowiadali dziś na Twitterze na pytania internautów. Niespodzianek, zaskoczeń i wzruszeń - nie brakowało.
Stare Kiejkuty. "Będzie cela dla Leszka Millera?"

A internauci nie byli litościwi. Nie przebierali w słowach. Padło pytanie o Stare Kiejkuty. I zaczęły się wymijające odpowiedzi: Ktoś inny zapytał Leszka Millera: "Waterboarding lepiej z użyciem ręcznika czy celofanu?", na co dostał dość zaskakującą odpowiedź: Były też ostrzejsze pytania, ale Zjednoczona Lewica nie daje się zbić z tropu:


Milioner Palikot i kobiety

Potem przyszedł czas na pytania o zarobki. Katarzyna Paprota z Partii Razem wywołała do tablicy Janusza Palikota: Palikot odpowiedział twierdząco, ale dodał, że jest już zajęty: No i się zaczęło. Paprota nie ustępowała: "Czy uważa pan, że jedynym sposobem na poprawienie sytuacji ekonomicznej kobiety jest wyjście za milionera?". Palikot odpowiadał: "Nie. Inwestycja w swoją edukację i wiara w siebie". I Paprota stawia kropkę nad i:

Pytania o życie i wszechświat

Było też lekko sentymentalnie... I pytania o życie i wszechświat... Ale i konkretnie: PS. Tak, Edward Snowden założył dziś konto na Twitterze. Nie, nie zadał dziś pytania z hashtagiem #PytaniaDoZL.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (48)
"Waterboarding z ręcznikiem czy celofanem?". Żarciki Millera i Palikota
Zaloguj się
 • Mateusz Senel

  Oceniono 3 razy 3

  To jest po prostu wstrętne, żarciki z torturowanych ludzi. Widać, jak Miller ceni sobie ludzkie życie (tych żartów było więcej, nie wszystkie w artykule przytoczono). Palikot z kolei najpierw nabija się z kobiety, a później odpowiada w korwinistycznym stylu: zausz firmę, 1000 zł wystarczy. Czy to jest lewica?! Dwaj zblazowani żartownisie, których nie interesują ludzie tylko ich żałosne kariery. Wszystkie partie, które są z nimi w koalicji, wszyscy porządni ludzie powinni ich albo usunąć albo odejść.

 • lukask73

  Oceniono 1 raz 1

  Palikot zapomniał o najbardziej oczywistej, oficjalnie jedynej metodzie zostania milionerem: należy wziąć kredyt.

 • derridianka

  Oceniono 2 razy 2

  ja nie wiem, jak kogoś może bawić torturowanie ludzi... to jest przerażające

 • w_pracy

  Oceniono 4 razy 4

  Rechot z katowania ludzi to doprawdy takie śmieszne, że boki zrywać. Nowacka popełniła ogromny błąd, że zamiast tworzyć cos nowego podała tlen tym panom.

 • dziadekjam

  Oceniono 6 razy 6

  Katarzyna Paprota: czy Janusz Palikot jest milionerem?
  JP: Mam dla Pani złą wiadomość: TAK :) Ale nie jestem wolny :)
  =================================================
  Tak wygląda "milioner" Palikot, którego jedyne dochody to "uposażenie poselskie 67148zł i diety poselskie 19454 zł."
  Wartość posiadanego mienia Wg jego własnych szacunków, to około 5milionów, a suma długów i zobowiązań ponad 10 milionów. Nic więc dziwnego, że ów "milioner pcha się do politycznego koryta, do inne już wyżarte.
  Może ktoś pamięta jak to Paligłup wrzeszczał, że on nie idzie do polityki dla kasy i rezygnuje z pieniędzy z Sejmu?
  Oświadczenie majątkowe "milionera".
  orka.sejm.gov.pl/osw7.nsf/0/8C7951BF303D6565C1257EA8003AF63B/%24File/OSW7K_285.pdf

 • wodakrolewska

  Oceniono 3 razy -3

  Miller przejął tzw lewicę z odżydzonymi hasłami.
  Na starość jednak ukorzył się przed żydowskimi "prawami człowieka".
  Judasz POlikot reprezentuje interesy światowych grandziarzy z NJ. oczywiście nie bezinteresownie, taki współczesny Gubelman.
  Prosty Gomułka potrafił lawirować pomiędzy żydowskimi okupantami Polski, i sprytnie pogrywał z Zambrowskim, który cudem uniknął rozstrzelania przez Rosjan w oblężonym Leningradzie. Był w grupie 200 Żydów, których Żukow kazał rozstrzelać tak samo jak wcześniej rozstrzlał 200 Żydów w Moskwie zaraz po ropoczęciu wojny.
  Miller wpuścił żydowskiego konia trojanskiego do zainstalowanej w Polsce lewicy.

 • josemari

  Oceniono 6 razy 4

  Miller o Palikocie - "Naćpana hołota"
  Palikot o Millerze - "Sokrates z Żyrardowa", "Osioł"

 • antykrysia

  Oceniono 9 razy 7

  Miller i jego kumple to długa lista afer i naprawdę poważne defekowanie na lewicowe ideały na każdy możliwy sposób (prawa człowieka, kwestie ekonomiczne, kwestie światopoglądowe). Żal mi garstki wartościowych ludzi, którzy postanowili pójść do politycznego łóżka z tą obrzydliwą kliką aferzystów, chciwusów i sprzedawczyków.

 • kamilakarabasz

  Oceniono 7 razy 5

  Stare truchła mogą już nie dogonić oddalającego się koryta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX