Komentarze (525)
"Kiedy Rosja zwróci wrak TU-154?". Prawicowy dziennikarz zaskoczył Putina na korytarzu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • andrew753

  Oceniono 3 razy 3

  Czy takie pytanie zadał Duda Putinowi podczas wspólnego opróżniania butelki szampana?

 • grba

  Oceniono 3 razy -3

  Rachoń był mi zupełnie nieznany do chwili, kiedy prezydent Komorowski musiał stawić się przed sądem. I tu zaskoczenie, bo w każdym kraju rozwiniętej demokracji, taki fakt wywołał by falę informacji na jedynkach, żółtych czy czerwonych paskach, tv wszelkiej maści tarabaniła by o tym godzinami, a u nas główne media informujące nie informowały... I wtedy pojawia się Rachon z "ajfonem" i nagrywa i publikuje, po prostu dziennikarz.

 • evergreen111

  Oceniono 2 razy 2

  Pewnie wkrótce zobaczymy, jak Jaruś wraz razem z Szalonym Antkiem odbiorą wrak Putinowi: tak mendzili że PO nie potrafi tego zrobić, no to będą mieli szansę pokazać, jak ONI to zrobią!

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy 3

  Pytanie retoryczne: na jakim poziomie jest znajomość angielskiego u p. prezydenta A. Dudy?
  Są różne poziomy znajomości języka obcego danej osoby w określonej klasyfikacji, a więc umiejętności w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu.
  A1 Breakthrough
  A2 Waystage
  B1 Threshold
  B2 Vantage
  C1 Operational
  C2 Mastery
  Na spotkaniu z premierem Wlk. Brytanii Cameronem na powitanie grzecznościowo ZAGADAŁ po angielsku, ale NIE ROZMAWIAŁ w tym języku!

 • stanislaw.sk

  Oceniono 4 razy 4

  Putin woli posłuchać orkiestry pod batutą Stefana Rachonia niż bełkotu na korytarzu Rachonia pod dyrekcją tv.republika

 • realistas

  Oceniono 2 razy 0

  Rosja odda wrak jak polska prokuratura zamknie śledztwo. Mówią to od początku.

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 2

  Dwa razy dwa???!!!! A hahaha!!!!!!!!!! NIe wiesz!!!!!!!!!!

 • marekatlanta71

  Oceniono 4 razy 4

  Dlaczego nie poprosił po rosyjsku???

 • pnti

  Oceniono 3 razy 1

  Przemawia jak pierwszy sekretarz KC w dawnych czasach :) .

 • ergosumek

  Oceniono 13 razy -9

  Dziennikarz TV Republika musiał się upomnieć o wrak, bo Platforma przez 8 lat rządów Tuska nie miała czasu ani ochoty...

 • sselrats

  Oceniono 7 razy 7

  Rachon bedzie teraz idolem zlomiarzy.

 • nitro2012

  Oceniono 4 razy 4

  to dziennikarzy TV Rep. stać na wyjazdy?
  To Andrzej Duda jeszcze nie załatwił wraku? w USA załatwił to że Rosja zakazuje importu z Polski ryb

 • zrjn

  Oceniono 7 razy 5

  Kto był tym dziennikarzem z TV Republika?
  Czyżby Pan Rachoń?
  Czy inna wicehiena dziennikarska?
  No..., to teraz TVRep będą sążniste opowieści jak to On pognębił Putina
  Czy w TVRep. pracują dziennikarze, czy AGITATORZY?
  zrjn.

 • eneasz7

  Oceniono 4 razy -2

  propaganda to tworzenie informacji. W krajach demokratycznych nie ma propagandy jest marketing informacją. Ten marketing polega na tym, że różne ośrodki informacyjne próbują swoją informację sprzedać jak produkt, na wolnym rynku, opakować, sprzedać i zarobić. Klient ma zawsze wybór. W propagandzie chodzi o wtłaczanie do głów informacji pochodzących od monopolisty np. dyktatury itp. Marketing polityczny jest jak supermarket, propaganda jest jak ferma hodowlana.
  Wielką słabością propagandy jest to, że jest ... nieskuteczna bo jest głupia i natura ją odrzuca jako balast.Siłą propagandy, że działa na krótko i stwarza rzeczywistość też na krótko. Gdy trwa to dłużej ludzie odbierają to jako patologię. Słabością marketingu informacyjnego jest to, że musi się dostosowywać do innych graczy, głównie do klienta. W krajach demokratycznych propaganda nie zdaje egzaminu więc jej po prostu nie ma, są inne metody manipulacji.
  Putin stosując propagandę tłucze Rosjan informacyjna pałką.

 • Michal Xinski

  Oceniono 6 razy 4

  Pytanie do 96 rodzin pomordowanych/poległych/zabitych/zginętych (niepotrzebne skreślić):
  Co Wy żeście zrobili aby ściągnąć zmarłych do Polski a następnie ściągnąć wrak? Czy ktokolwiek z rodzin ma pełnomocników w Rosji i występuje jako oskarżyciel posiłkowy w procesie?
  Ja osobiście na nikogo w tym samolocie nie głosowałem. I z wyjątkiem Prezydenta Kaczorowskiego, nie poczuwam się do ponoszenia kosztów tej całej hucpy. Zwłaszcza tego zdrajcy Kaczyńskiego, który podpisał Traktat Konstytucyjny.

 • jakis_gosc01

  Oceniono 3 razy 3

  Nie ma już żadnego wraku. Przez te kilka lat wszystko już doszczętnie zostało zeżarte przez rdzę, a to co nie zjadła rdza, to wynieśli stamtąd złomiarze, bo tego nikt nie pilnuje. Tak więc nie ma już co sprowadzać do Polski.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 5 razy 1

  Po pierwsze,kupa zlomu niewiele juz kogo obchodzi,a po drugie i najwazniejsze....Pan Dziennikarz okazal sie zwyczajnym prostakiem.Pewne normy obowiazuja.....chyba ze Pan Wladimir,to kolega ze szkoly Pana Dziennikarza np razem biegali za panienkami.

 • slawek221ggwro

  Oceniono 4 razy 2

  ANTEK ZASTĄPI WRAK PARÓWKĄ SMOLEŃSKĄ PĘKNIĘTĄ JAK JEGO GŁUPI ŁEB

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 4

  www.Zawtra/Siewodnia.com: Gospodin Putin odpowiedział polskiemu dziennikarzynie, ale ten niczego nie poniał. Treść riposty prezydenta Rasiji: Gdyby bezprawie i niesprawiedliwość nie oskarżało jego samego o spisek na życie prezydenta Kaczyńskiego, wrak tej stareńkiej Tutki byłby dawno temu w Polszy, przekształcony w mauzoleum jego imienia. Wobec tak bezpodstawnych, prowokacyjnych zarzutów, prezydent Putin nie spieszy się z wydaniem rozkazu o wysłaniu tego wraku do Polszy.

 • tymon99

  Oceniono 7 razy 5

  wrak, srak. cały wasz horyzont.

 • bialoskory

  Oceniono 11 razy 9

  teraz jeszcze niech kto krzyknie za Obama: "a kiedy USA zniesie wizy dla Polakow" i bedziemy mieli pelny sukces na arenie miedzynarodowej naszej reprezentacji

 • karamurek

  Oceniono 7 razy 5

  Cyt.: "Wrogość między narodami potrzebna jest tylko obłąkanym dyktatorom. Hoduje się ją przez izolację i sączenie nienawistnej propagandy. Poznawanie innych kultur jest zawsze źródłem bogactwa duchowego i powinniśmy robić wszystko, żeby mieć dostęp do najlepszych dzieł naszych sąsiadów i pokazywać im nasze. Rosjanie, podobnie jak my, zawsze mieli i mają wybitnych artystów. Pechem naszych narodów jest to, że często władzę sprawują ludzie pełni kompleksów i fobii; i nie dotyczy to tylko Polski, ale tylko Rosji.

  Czy się to komuś podoba, czy nie, z racji naszego położenia jesteśmy z sobą powiązani! W naszym interesie jest utrzymywanie jak najlepszych stosunków z sąsiadami. Powinniśmy się umieć porozumieć, przecież jesteśmy bardzo do siebie podobni (językowo, kulturalnie, etnicznie). Szukanie przyjaciół za oceanem to szczyt głupoty przy równoczesnym dokuczaniu Rosji! Ameryka to oszukańczy, arogancki i zachłanny kraj. Nie warto mieć takiego sojusznika. Nic mi nie wiadomo, aby jakiś żołnierz amerykański oddał życie za Polskę. Tylko idiota pozbawiony rozumu może wierzyć w to, że Ameryka przyjdzie z pomocą Polsce, gdy na przykład wjadą do Polski rosyjskie czołgi. Ameryka nigdy nie odważy się na otwarty konflikt z Rosją. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to nic nie rozumie”
  Romuald Koperski

 • lolik52

  Oceniono 5 razy 1

  no,to spojrzenie można różnie interpretować.jak zatrudnicie speca od mimiki to wam możebliską wersję podać,a tak mozecie sobie urządzić qiz;co pomyślał Putin:)))
  Ja sądzę że w zamyśleniu usłyszał jakiś wizg prosięcy i odruchowo spojrzał i pomyślał;a temu idiocie pszekowi o co jeszcze chodzi... .tak więc żadnego bohaterstwa i super pytania tu nie widzę,ktoś się spytał(jak na bazarze) a ktoś nie zrozumiał o co biega i olał sytuację.
  A może pomyślał po prostu;o jaki wrak jemu biega?

 • szanta12

  Oceniono 8 razy 4

  Putin ma większy problem bo budżet Rosji na 2016 rok mu się nie domyka z powodu niskiej ceny ropy i prowadzonych wojen.

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 7 razy -1

  kurdupel miał kal w gaciach zaczł sper..ć jak duda od kopaczowej

 • jvm410h

  Oceniono 5 razy 5

  Kurrrrrrr...... zapiał, jak ja słyszę prawnika mówiącego o "zapisach prawa", "zapisach umowy", to mi się nóż w brzuchu otwiera.

  ZAPISY to są rozporządzenia majątkiem na wypadek śmierci, zawarte na ogół w testamencie.

  POSTANOWIENIA to są istotne treści umowy, na które obie umawiające się strony zgodziły się dobrowolnie.

  PRZEPISY to jednostki redakcyjne prawa stanowionego.

  Naucz się, Panie Prezydencie, bo słuchać hadko.

 • zapiekana3

  Oceniono 9 razy -1

  Putin idąc skrzywił głowę w prawo.
  teraz wszystkie gazety o tym napiszą, a świat na moment zamarł.
  Teraz dziennikarze GW napiszą o tym książkę

  uuuhaha !

 • antypopisowiec

  Oceniono 8 razy 6

  Putin ma na głowie poważniejsze problemy takie jak sankcje, Ukraina, niskie ceny gazu i ropy, Syria. Podejrzewam, że o jakiejś kupie złomu zapomniał i popatrzył na dziennikarza TV Republika jak na wariata nie wiedząc o co mu chodzi.

 • eneasz7

  Oceniono 4 razy -2

  JAK ROSJA WALCZY Z PAŃTSWEM ISLAMSKIM
  czyli jak Putin kłamał w ONZ

  Rosja skrytykowała Francję za naloty na pozycje ISIS w Syrii.
  Jednocześnie Asad wykorzystując bardziej precyzyjne rakiety otrzymane od Rosji rozpoczął nocny ostrzał Aleppo. Aleppo nie jest w rękach ISIS, ale Wolnej Armii Syrii. W efekcie ostrzału zginęło wielu cywilów w tym dzieci.
  Putin jest oficjalnie po stronie Asada, który użył broni chemicznej, a jego służby torturowały dzieci aresztowane na obszarach rebelianckich. Torturowano też ludzi z zajętych przez siły Asada szpitali.
  Reasumując:
  Putin + Asada - zwalczają rebeliantów z Wolnej Armii Syrii
  Turcja - zwalcza Kurdów
  Iran - bierny
  Katar, Arabia S. - na początku wspierali sunnitów z ISIS
  Jedynie USA i Francja w ograniczonym zakresie atakują ISIS z powietrza.

 • erroor

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież jak się odwracał to powiedział "soon", tylko, że dziennikarz siebie nagrywał a nie Putina dlatego nic nie słychać
  A tak poza konkursem, dziennikarz powiedział President Putin a w nazwie filmiku jest Mr Putin? Ktoś się dowartościowuje?

 • to_sie_porobilo

  Oceniono 8 razy 6

  Czy Putin usłyszał czy nie jest mało istotne przy fakcie że jest wysokim nietaktem pokrzykiwać na głowę państwa, to nie gwiazdor rocka. Co do samego wraku to po takim czasie można przerobić go na relikwie.

 • dziadwawelski

  Oceniono 5 razy 5

  Nie jestem pewien jak jest w innych krajach ale u nas prowadzeniem tz polityki zagranicznej zajmują się kompletni ignoranci. W głównym wydaniu wiadomości w 1 kanale państwowej tv przez kilka minut jako pierwszy materiał dziennikarze pierniczą o ruchach , gestach, okazji do wymiany kilku słów, o wspólnym siedzeniu i przez to o budowie wizerunku, relacjach na wspólne siedzenie przy stoliku, toaście. Ku...wa czy w innych krajach też takie bzdety plotą ? Czy tam tez zwraca się uwagę na takie pierdoły ? Ludzie "obudźcie się" !!!!

 • orion57

  Oceniono 7 razy 1

  może z trudnością mówi Putin ale nasz Duda tylko po polsku. Ot taka mała różnica. Cóż za odwagą wykazał się ten dziennikarz- powinien portret jego zawisnąć w galerii ludzi odważnych w Polsce.

 • dublinczyk81

  Oceniono 7 razy 3

  PIS ponoc placi 2.5zl za negatywne wpisy...warto wyszukac ogloszenia drobne,marketing szeptany!

 • dublinczyk81

  Oceniono 7 razy 3

  To DUDA nie zna angielskiego (co slyszalem to porazka)! ponoc taki mlody i ...prezydent.Coz wyksztalecenie nie idzie w parze z tytulem z adminstracji,skoro musial sie posilkowac wykadaniem na WSPiA w Nowym Tomyślu!!Masakra nawet moj ojciec absolwent UJ prawa dekade wczesniej zna bardziej angielski!!

 • disloyall

  Oceniono 8 razy -4

  Wzrok bandyty podkladajacego bomby pod swoich obywateli w Moskwie...na sumieniu 200.000 niewinnych mieszkancow Czeczenii. Zbrodniarz wojenny !

 • disloyall

  Oceniono 7 razy 1

  A gdzie komentarze wystapienia krola Holandii wczoraj w ONZ dot. bandyckie Rosji ?

 • prerekwizyt

  Oceniono 6 razy 2

  Ludzie! Czy są jakieś granice polityczno-dziennikarskiego absurdu?!

 • sselrats

  Oceniono 8 razy 2

  Ja pierd@le, ale news. Polak krzyknal i to nie na Greepoincie.

 • alicjazg13

  Oceniono 2 razy 0

  do halfi-itra
  Wyprano Ci mózg?

 • ordzonikidze

  Oceniono 7 razy 3

  Trudno obdarzać sympatią Putina, jednakże pokrzykiwanie w miejscu jakim jest siedziba ONZ, nie przynosi chwały (wbrew temu, co o sobie myśli dziennikarz). Jest to prawzór hejtu, o którym tak głośno ostatnio.

 • primo5

  Oceniono 7 razy -3

  Po co w ogóle zapraszają go do ONZ?
  Kiedy świat w końcu odwróci się od tej dzikiej Rosji???

 • 6nine9

  Oceniono 7 razy -3

  Prezydent Duda dotrzymał obietnic. Jutro Putin zwroci wrak. Widze to w jego oczach.

 • hejadmin1

  Oceniono 8 razy -4

  Tak Putinie, cały świat cię nienawidzi za Twoje zbrodnie. Skończysz marnie, to pewnie, ale Twój szkód tak łatwo się nie da naprawić, przywrócić życia ludziom nie można.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX