Napadł na ulicy na samotną kobietę. Nastolatkowe ruszyli za nim w pościg

Kadr z monitoringu miejskiego w Delhi

Kadr z monitoringu miejskiego w Delhi

Kobieta chodząca samotnie wieczorem to łatwy cel do napaści. Z takiej właśnie ''okazji'' postanowił skorzystać pewien napastnik w Delhi. Jednak czegoś nie przewidział: kamery monitoringu miejskiego nagrały grupę nastolatków, którzy rzucili się za nim w pościg.

Nagranie z monitoringu miejskiego pokazuje kobietę, która samotnie szła ulicami Delhi. Zajęta rozmową przez telefon, nie zorientowała się, że była śledzona przez podejrzanie zachowującego się mężczyznę.

Kiedy ulica opustoszała zupełnie, napastnik wyrwał kobiecie telefon i prawdopodobnie próbował ją zgwałcić. Ta przerażona krzyczała o pomoc. Wiemy, że takie nawoływania często zostają zignorowane. Na szczęście nie tym razem. Zaniepokojeni odgłosami, na ulicę wybiegli młodzi chłopcy. Szybko zorientowali się w sytuacji i ruszyli w pościg za agresorem.

Odnaleźli go schowanego za samochodem i wyciągnęli na środek ulicy, pokazując wszystkim kim był. Zaraz potem o całym zdarzeniu zawiadomili policję.

W ten sposób napastnik nie uniknie kary za swoje przestępstwo. Jak się, bohaterscy chłopcy grają razem w szkolnej drużynie piłki nożnej ''Malviya Nagar Maniacs''. Bez wątpienia ich postawa zasługuje na wyróżnienie, a odważna akcja nie powinna przejść bez echa. Jednocześnie nie możemy oprzeć się wrażeniu, że nie powinna być wyjątkiem.

Komentarze (8)
Napadł na ulicy na samotną kobietę. Nastolatkowe ruszyli za nim w pościg
Zaloguj się
 • villiers

  Oceniono 3 razy -1

  Ciekawe po ile lat dostaną chłopcy.
  A swoja drogą ,to kto pisze te teksty. >Napadł na ulicy na samotną kobietę.<
  Czy nie lepiej brzmi - Napadł na ulicy samotną kobietę .

 • dublet

  Oceniono 11 razy -1

  W Polandii można spoko gwałcić, rabować i demolować, bo nikt nie zareaguje, a już szczególnie straż wsiowa. Za to większość upośledzonych widzi śmiertelne zagrożenie ze strony kilku uciekinierów. Jeden taki mądry od górali nawet żądał broni przed kamerą, bo on nas chce bronić. Bardziej boję się tego bezmózga z bronią, niż setki ludzi, którzy uciekli przed wojną.

 • super_smaczny

  Oceniono 11 razy -1

  a w naszym klimacie bedziemy mieli patriotycznie nastawionych kibicow pilki noznej goniacych "mocno opalonych" gwalcicieli :-)

 • jdkonrad

  Oceniono 5 razy 3

  niestety w Polsce coraz powszechniejszą postawą jest: nie reaguję! bo się obawiam! Nikt niemal nie reaguje na osoby palące na przystankach czy w pojazdach komunikacji publicznej - gł. w pociągach, a wystarczy upomnieć lub wezwać kierownika pociągu.
  taka znieczulica... na wymyślania i agresywna postawę z biciem włącznie też niewiele osób reaguje..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje