Komentarze (727)
Jak udzielić wywiadu i nie odpowiedzieć na żadne pytanie, czyli Antoni Macierewicz w TVP Info
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 123t-olek

  Oceniono 8 razy 6

  Czy o zdrowych zmyslach chce oddac glos na do indiwideum.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 1 raz 1

  fajne
  www.youtube.com/watch?v=Wj9LLC7GZQk&feature=youtu.be

 • lspi

  Oceniono 7 razy 3

  Widmo "kaczyzmu" krąży od 11 listopada 2014 r., od dnia zgłoszenia przez J. Kaczyńskiego kandydatury A. Dudy na prezydenta Polski, nad naszą Ojczyzną. Widmo to jest ponure, antyeuropejskie i katolicko - socjalnie - narodowe. Nie dajmy się oszukać. Głosujmy przeciw kandydatom PiS do polskiego parlamentu!

 • Damian Skrzypek

  Oceniono 3 razy 3

  Jak powiedzieć prawdę tak aby ukryć fakt, ze w rzeczywistości się kłamie.
  Odnośnie twierdzeń gazetki i ambasadora Szwecji.
  1. W Szwecji w niektórych szkołach stwierdzono, że większość dziewczynek jest obrzeżana. Jak wiadomo to znany szwedzki ateistyczny zwyczaj.

  2. Raport szwedzkiej policji o strefach zakazanych. To jak powszechnie wiadomo oznacza, ze w takich rejonach mieszkańcy szczególnie dbają o trzymanie się przepisów opisanych w kodeksach.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 2 razy 2

  na temat Szwecji - tu bo gdzie indziej nie wolno ;)
  The issue of whether there are No-Go Zones in Europe or not has been somewhat controversial, mainly because the term has not had a clear-cut definition when applied to civilian cities.

  The original term is military lingo for hot areas controlled by the enemy, where it is suicidal to venture without sufficient firepower to match that of the enemy. This describes the situation of police officers pretty well; you have to enter the area in force or stay out, since a lone patrol car WILL be attacked.

  Jacob Ekström is a police officer working in these areas. He has this to say in the latest issue of Forsking & Framsteg, the premier scientific journal in Sweden:
  “The situation is slipping from our grasp,” he says about infamous enclaves Tensta and Rinkeby. “If we’re in pursuit of a vehicle, it can evade us by driving to certain neighborhoods where a lone patrol car simply cannot follow, because we’ll get pelted by rocks and even face riots. These are No-Go Zones. We simply can’t go there.”

 • koniepobetonie

  Oceniono 8 razy 2

  Panie Piotrze, po co zaprasza pan ZERA z PIS-u ???

 • micki11

  Oceniono 10 razy 6

  Przecież to kompletny świr i czemu tu się dziwić.

 • ibrylowska

  Oceniono 9 razy 5

  Panie Piotrze Kraśko i po co pan zaprasza Macierewicza na wywiad, trzeba zapraszać na monolog. Lepiej niech pan gra role w filmach takich jak Apartament. Widziałam, gratuluję był pan świetny.

 • buffalo69

  Oceniono 11 razy 3

  Doniesienie, że w Szwecji obowiązuje szariat, świadczy o tym, że Polską chce rządzić wariat.

 • buffalo69

  Oceniono 6 razy 4

  Wywiad z Macierewiczem przypomina rozmowę z pacjentem oddziału zamkniętego szpitala psychiatrycznego.

 • wozdo

  Oceniono 6 razy -4

  a jak mozna zrobic wywiad i pytac 20 razy o to samo (posadę ministra ON) jesli gosc temu zaprzecza ????

 • nty

  Oceniono 7 razy 5

  Po co tych pisisiorów zapraszać? Nie odpowiadaja na pytania, przeszkadzają w wpowiadziach swoim adwersarzom. I gadają od rzeczy jak nakręceni, jakby mieli w głowie jakąś gotowizne nagraną

 • deeppurple70

  Oceniono 8 razy 6

  Trzeba było po drugim pytaniu wypieprzyć ze studia i po sprawie.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 10 razy 8

  Świrek nawet nie wie,że red.M.Olejnik nie pracuje w publicznej TV.,ale też wiele ważniejsze sprawy ma zamotane we łbie.

 • matitalolo

  Oceniono 12 razy 10

  Kaczyński powinien być muzykiem roku -gra szydłem na dudach.

 • baddrake

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedy pan Kaczyński zagra na na Dudach, to w końcu wyjdzie Szydło z worka. Już nie długo, nie długo.

 • tag1

  Oceniono 6 razy 4

  a czego Kraśko spodziewał się usłyszeć od kretyna?

 • pyosalpinx

  Oceniono 5 razy 5

  Kaczynski - znawca kotow , awionistyki i szarijatu

 • mjr.fisher

  Oceniono 7 razy -5

  My, Polacy domagamy się aby w ramach solidarności ponadnarodowej z uchodźcami , państwo Izrael otworzyło swoje granice i przyjęło pod swe strzechy 20 tys. uchodźców chyba że chce nadal patrzeć jak w morzu toną biedne dzieci. Ja deklaruję się do przyjęcia na swoje utrzymanie jednej syryjskiej rodziny zaraz po tym jak zrobią to pani Kopacz, panowie Michnik, Lis i Kraśko.

 • 1zawisza

  Oceniono 7 razy -5

  To co jest obecnie dostępne na portalach Agory gazeta.pl i wyborcza,pl ma głównie jeden przedwyborczy propagandowy charakter: pranie mózgów ..

  Na portalu pojawiają się nieznane wcześniej zdjęcia o wyraźnej propagandowej wymowie (jak to np skwaszonego Balcerowicza .

  Porównanie obecnej formy i treści tych portali z ta sprzed 6 miesięcy (co łatwe jest w wydaniu papierowym a nieco trudniejsze w tym internetowym ) wyraźnie wskazuje na nieomal całkowite przeorientowanie profilu na nowych odbiorców z kręgu tych z portali i prasy bulwarowej .

  GW upodabniając się do Faktów sięga po rezerwy wśród "nowej lewicy".

  Już dla samych widoku podobnych jak na wypowiedz JK w Sejmie, reakcji tego od 25 lat rządzącego naszym krajem okrągłostołowego półświatka półinteligencji, tej prymitywnej wykształciuch-owej bezideowej sitwy (Bury, Kwiatkowski, Bieńkowska, Piechociński) warto z Kaczyńskiego zrobić premiera ..

  Daleko nie zajdzie a ubaw jak był tak będzie jeszcze większy.
  Dla dużej części tego rządzącego dotychczas krajem podwórkowego "patriotycznego" gowniarstwa to będzie łabędzi śpiew bo za 4 lata to już będzie "piata woda po kisielu"

  Trzeba ich tą rządzącą od 25 lat krajem okrągłostołową hołotę przekonać, że JK to nie tylko strach na (odmóżdżone i złodziejskie) wróble ale rowniez praktyczna trutka na pretensjonalnych i patetycznych od 25 lat rządzących krajem okraglostolowych pajaców.

 • mo60

  Oceniono 6 razy 2

  Kiedy Tosiek zostanie ministrem ON, już następnego dnia wsiądzie na białego konia i z uniesioną szablą popędzi na Moskali. Będzie się działo! A Putin niech już drży ze strachu.

 • evasz

  Oceniono 7 razy 3

  A czy to coś nowego? Każdy przedstawiciel tej partii zaproszony do studia mówi tylko to, co "ma zadane". Nie reaguje na argumenty innych, nie odpowiada na pytania, przerywa każdemu, kiedy sam uzna to za stosowne, zawsze pilnuje, żeby miec ostatnie słowo. (Ważne w wystąpieniu telewizyjnym.) Taka szkoła! Kto ich tego uczy?

 • holzmilak

  Oceniono 9 razy -9

  Kraśko to najęta, fałszywa zaraza!

 • kuma1

  Oceniono 7 razy 7

  Wiemy jak zaszkodził Polsce , jak zniszczył najważniejsze oczy wojska i państwa. Wytłumaczeniem może być jedynie pochodzenie i charakter wodza lub bezgraniczna głupota z wielkim ego..

 • julianaugustyniak

  Oceniono 8 razy 8

  Antek długo siedział w zamrażarce i stracił kontakt z rzeczywistością.

 • elrobertos

  Oceniono 7 razy 7

  Ja mam obecnie jedno skojarzenie z panem ministrem Macierewiczem. Jeśli ktoś się będzie zabierał do ekranizacji Krzyżaków po raz kolejny, to powinien poważnie rozważyć za każde pieniądze danie propozycji roli Kuno von Lichtensteina panu ministrowi, widzę Go w tym płaszczu, wymachującego mieczem na krzyżackim koniu.

 • dziadzioniunio

  Oceniono 10 razy -8

  Możecie pluć, możecie płakać, możecie krzyczeć, możecie złorzeczyć, możecie ośmieszać, możecie wierzgać. Ja siedzę spokojnie w fotelu, popijam wino i z uśmiechem na twarzy oglądam wasze konwulsje. Było, ale się skończyło, zesrało się i odchodzicie tam , gdzie wasze miejsce - w społeczno-polityczny niebyt:))))))))))))

 • bard6

  Oceniono 3 razy 3

  za to Kaczyński już nie kryje swoich rogów,takich małych dyktatorków świat już miał trochę .

 • ahsowa

  Oceniono 7 razy 7

  Kto wpadł na pomysł zrobienia wywiadu z człowiekiem wymagającym zamkniętego leczenia psychiatrycznego przecież Macierewicz to pisowski bezmózgowiec

 • jerzykkur38

  Oceniono 9 razy 5

  Ojczyzna na zakręcie historii.Po wyborach parlamentarnych,w wypadku recydywy IV RP,grozi Polsce nieszczęście.To wszystko, cośmy uzyskali przez ostatnie 26 lat,możemy w kilka sekund stracić.Wczoraj znowu,ukrywający się od wielu miesięcy prezes Tysiąclecia,pokazał swoje prawdziwe oblicze.Ten mały człowieczek,chorobliwy megaloman udowodnił,że w całości jest wypełniony jadem,trucizną,żółcią i nienawiścią.Ksenofobia,antyeuropejskość,,podejrzliwość,insynuacje - oto pożywienie największego polskiego Wodza Wszech Czasów.W pierwszym szeregu,oddający prezesowi cześć boską,znajdują się takie tuzy intelektu jak:Brudziński,Błaszczak,Suski,Macierewicz,Mastalerek,Kurski,Zalewska,Wiśniewska.Pawłowicz,Ziobro,Jaki,Sasin,Sellin.Czy naprawdę musimy sami,z własnej nieprzymuszonej woli,pójść na rzeż,jak stado baranów ? Jest jeszcze czas,do opamiętania.

 • Andrzej Makus

  Oceniono 7 razy 5

  Nic mnie zdziwi, takie oblicze ma PIS, Macierewicz to tylko jedna z komiksowych postaci jakie są w szeregach tej partii. Szkoda Polski i całego wysiłku jaki PO włożyła w jej budowanie, PIS planuje dokończyć dzieło zniszczenia, które zaczął 10 lat temu.

 • k0mancz

  Oceniono 6 razy -4

  Dziękuję Gazeto, dopiero dzięki wam właściwie zrozumiałem ten wywiad. Od tej chwili każdy dzień będę zaczynał od tury waszej Gazety, a gdybym czegos nie zrozumiał, to jeszcze obejrzę TVN i dopiero będę wiedział jak myśleć.

 • lokator

  Oceniono 4 razy 0

  Hejtusie w akcji.

  A to pamiętacie? Wtedy obowiązywała inna interpretacja faktów.

  ht_tp://www.tvn24.pl/tu-europa,94,m/muzulmanski-problem-szwecji-plonace-przedmiescia-sztokholmu,472381.html

  Do roboty półgłówki.
  Plus dla fakiby, minus dla lokatora.

 • baddrake

  Oceniono 7 razy 5

  Każdy PISuar jest przeszkolony prze swoją partię w zakresie "prawidłowego" udzielania wywiadów: Nie odpowiadać na żadne głupie pytania dziennikarza, tylko wykorzystać okazję, by "wydalić" z siebie prawdę objawioną, że PO, to szubrawcy i oszuści, nic nie robią, tylko oszukują wszystkich Polaków już od momentu otwarcia oczu po przebudzeniu. To jest taktyka i strategia naczelnego guru PISU, pana Kaczyńskiego skrzętnie, pod groźbą spuszczenia w kanał politycznego niebytu, realizowana przez wszystkich jego wyznawców.

 • baddrake

  Oceniono 5 razy 3

  Pytanie za milion: Maciarewicz zrobił w swojej długiej (dużo za długiej!) karierze politycznej już dużo. Niech ktoś wskaże chociaż jedną rzecz, której nie spieprz..ł. Tylko przypomnijcie sobie: lustracja, WSI, Smoleńsk. Czy coś z tych spraw zostało załatwione jak należy??
  To absolutny mistrz świata w "kładzeniu na łopatki" każdej sprawy, do której się dotknie.
  Teraz przyszła kolej na załatwienie przez tego pana całego PISu. Zobaczycie, on to zrobi. Jest w tym najlepszy.

 • mr.powers

  Oceniono 5 razy -1

  Jak przeprowadzic wywiad i nie otrzymac ani jednej odpowiedzi na zadane pytania, czyli expert level dziennikarstwa wg Pana Kraski... A tacy mocni sa wobec mniej wygadanych gosci...

 • belmondo1956

  Oceniono 6 razy 2

  "Przyznam, że oczekiwałem od pana innego początku naszej rozmowy. Myślałem, że pan w imieniu dziennikarzy głównego nurtu przeprosi nas wszystkich za skandal, którego autorem jest pani Monika Olejnik - zaatakował." Już mu się wszystko pomacierewiczowało!

 • dorik2

  Oceniono 6 razy 2

  Tak się zachowują wyszkoleni pisowcy: o cokolwiek ich zapytać, nie odpowiadają na konkretne pytanie, tylko wyrzucają z siebie długi monolog z aktualnymi tezami propagandowymi PiS. Prowadzący rozmowę dziennikarz ma wtedy trudny wybór: albo nie reagować i robić za sitko (styl Ziemca), albo próbować jednak wyegzekwować odpowiedź (styl Olejnik), co zwykle kończy się pyskówką.

 • czeski_honza

  Oceniono 5 razy 3

  Dziwne, że nie wspominał o PRZEMYŚLE POGARDY, cokolwiek by to znaczyło.

 • jnd

  Oceniono 4 razy -2

  A jak jest w Libanie gdzie jest sporo muzulmanow i chrzescijan.
  Podobnie bedzie w europie jak muzulmanow duzo najedzie. Teraz na wegrzech zaczeli zucac kamieniami a na czym skoncza. Moze uwazaja ze jak przyjada do europy to chrzescijanie beda musieli na nich zapie...c?

 • acototak

  Oceniono 5 razy 5

  Szkoła Ławrowa

 • cierniooczek

  Oceniono 2 razy 0

  pierwszych 10 najlepiej ocenianych wpisów namawiających do mowy nienawiści. Zablokowane napewno nie będą.

 • Marcin Flees

  Oceniono 6 razy -4

  Mam to we dupie.

  Jakaś ty łaskawa gazeto, że pozwoliłaś komentować Macierewicza.

  Teraz jest tylko jeden temat, który zaprząta uwagę każdego Polaka, Węgra, Słowaka i Czecha: najazd dzikich na nasz kontynent.
  Dziś nie ma peowca czy pisowca.Ojczyzna w niebezpieczeństwie !

  Pozwolę sobie przypomnieć, jakże aktualny wiersz Władysława Broniewskiego:

  "Kiedy przyjdą podpalić dom,
  ten, w którym mieszkasz - Polskę,
  kiedy rzucą przed siebie grom,
  kiedy runą żelaznym wojskiem
  i pod drzwiami staną, i nocą
  kolbami w drzwi załomocą -
  ty, ze snu podnosząc skroń,
  stań u drzwi.
  Bagnet na broń!
  Trzeba krwi!
  Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
  obca dłoń ich też nie przekreśli,
  ale krwi nie odmówi nikt:
  wysączymy ją z piersi i z pieśni.
  Cóż, że nieraz smakował gorzko
  na tej ziemi więzienny chleb?
  Za tę dłoń podniesioną nad Polską -
  kula w łeb!

  Ogniomistrzu i serc, i słów,
  poeto, nie w pieśni troska.
  Dzisiaj wiersz - to strzelecki rów,
  okrzyk i rozkaz:
  Bagnet na broń!
  Bagnet na broń!
  A gdyby umierać przyszło,
  przypomnimy, co rzekł Cambronne,
  i powiemy to samo nad Wisłą."

 • aaf_g

  Oceniono 6 razy 6

  i dobrze Kraśce. Jak zaprasza idiotów do studia to tego należy się spodziewać. Ja głupiego Antka nie zaprosił bym do zrzucenia węgla do piwnicy.

 • tp70

  Oceniono 11 razy 7

  Kaczyński od lat działa na szkodę Polski !
  Wyborcy z W-wy, Kaczyński nie powinien wejść do Sejmu !!!

 • seyeasy

  Oceniono 8 razy 6

  Antek nie mógł odpowiedzieć na żadne pytanie z braku czasu musiał wrócić na oddział tam już czekała salowa i prezes....!

 • jnd

  Oceniono 4 razy -4

  A jak odpowiedziec na pytrania, ktore zawieraja odpowiedz inna niz chce udzielic zapytany?
  To jest powszechna praktyka diennikarzy od propagany. Nie pozwalanie sie wypowiedziec, narzucanie odpowiedzi, komentowanie i przerywanie wypowiedzi. Wywiadow w TVP szczegolnie tych co sa w opozycji do punktu widzenia kierownictwa TVP, bo sa zagluszane, kontestowane i przerywane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX