Burzliwa dyskusja w Sejmie. Poseł Ryfiński wykluczony z obrad

11.09.2015 12:26
Poseł Armand Ryfiński nie chciał opuścić sejmowej mównicy. Skończyło się na wykluczeniu z obrad.
Zobacz także
Komentarze (99)
Burzliwa dyskusja w Sejmie. Poseł Ryfiński wykluczony z obrad
Zaloguj się
 • emerytgw

  0

  Ryfiński to wyjątkowe chamisko!!

 • chaujot

  Oceniono 3 razy 1

  A Kidawa to obrady prowadzi tak jakby była szefową Kółka Gospodyń Wiejskich

 • eti.gda

  Oceniono 4 razy 0

  "W rodzinie imigrantów z Afryki synek pyta mamy:
  - Mamusiu, co to jest socjalizm?
  - Socjalizm, to jest wtedy, kiedy biali przyjmują nas w swoich krajach, dają mieszkanie, zasiłki, zapewniają nam darmową opiekę lekarską, budują dla nas szkoły, meczety...
  - A czy ci biali nie wkurzają się na nas, że tak muszą nas utrzymywać?
  - Wkurzają się. I to jest, synku, rasizm".

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 8 razy -2

  Koran jest pretekstem nie przestrzegania systemu prawnego kraju, w którym się mieszka i w którym pobiera się zasiłki, a także czerpie pełnymi garściami z bogactw europejskiej technologii i myśli, której w głębi serca się nienawidzi.
  To jest dopiero dysonans!
  To muzułmanie wysadzili w powietrze pociągi w Madrycie w 2004 r., zabijając ponad 190 osób, a co najmniej 1 800 raniąc. To muzułmanie przeprowadzili zamachy terrorystyczne na londyńskie metro w 2005 r., gdzie zginęły 52 osoby, a ok. 700 zostało rannych, to muzułmanie wchodzą w skład samozwańczego państwa Islamskiego i dokonują zakrojonych na szeroką skalę rzezi chrześcijan i jazydów. To muzułmanie dokonali barbarzyńskiej egzekucji 21 egipskich Koptów, podrzynając im gardła na wybrzeżu Morza Śródziemnego, tak aby zgodnie ze słowami ich przywódcy: Krew Koptów dotarła wodami Morza Śródziemnego do Europy i zapowiedziała krzyżowcom w Rzymie co ich czeka w niedalekiej przyszłości.
  Czy możemy wykluczyć, iż razem z rzeszą uchodźców na europejski kontynent wedrą się terroryści ISIS?

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 8 razy -2

  W krajach Unii Europejskiej żyje około 30 milionów muzułmanów. Stanowią oni 6% ogółu jej mieszkańców. Według prognozy w 2030 r., ich odsetek dojdzie do 10%, zaś w 2050 r., przekroczy 20%. Mamy więc do czynienia z kilkudziesięciu milionową rzeszą rozlaną po wszystkich krajach Unii Europejskiej. Rzeszą, która większości nie chce się asymilować. Z rzeszą, która nie tylko nie akceptuje zachodniej kultury, oraz zachodniego stylu życia, bycia i zasad, ale wręcz odnosi się do niego z nieukrywaną niechęcią, aby nie powiedzieć wrogością. Dla tych ludzi jedynym systemem prawdy i sprawiedliwości jest Koran, który w wielu miejscach nakazuje zabijanie niewiernych, a więc tych, którzy muzułmanami nie są. Dla ludzi tych, jednym prawej jest szariat, który – jako nadany przez Boga – jest ponad prawem stworzonym przez człowieka.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 10 razy -2

  Napływ setek tysięcy muzułmańskich uchodźców do Europy to dopiero początek. Gdy wyznawcy Allacha ujrzą zielone światełko zapalone przez unijnych biurokratów oraz samego papieża Franciszka, rzucą się na Europę milionami. Wzrastająca populacja wyznawców islamu w – chyba tylko już z nazwy – chrześcijańskiej Europie doprowadzi do jeszcze głębszego osłabienia, i tak już nadwątlonego europejskiego chrystianizmu. Czy słowa papieża Franciszka, nie są przysłowiową wodą na młyn dla coraz widoczniejszej islamizacji Europy?

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 9 razy -3

  Uważająca się za ostoję tolerancji i humanitaryzmu Komisja Europejska zamierza zaproponować, wróć …narzucić krajom członkowskim proporcjonalne rozlokowanie 120 000 uchodźców. Zgodnie z wyliczeniami do Polski trafiłoby 9 287 muzułmanów. Na Niemcy ma przypaść w udziela 31 443 imigrantów, na Francję 24 031, zaś na Hiszpanię 14 931. To samo ciało unijne, już w maju zaproponowało rozmieszczenie na terytorium Unii ok. 40 000 uchodźców, docierających na włoską wyspę Lampedusa. Na Polskę przypadło wówczas 2 659 z nich. Jednakże rząd Ewy Kopacz zadeklarował przyjęcie 1 100 wprost od Włochów oraz 900 przesiedlanych bezpośrednio z obozów położnych poza terytorium Unii Europejskiej. Dokonując prostego rachunku matematycznego Polska będzie zmuszona do rozlokowania na swoim terytorium 11 946 muzułmanów, którzy mienią się uchodźcami, ale w przytłaczającej – niczym lewacka naiwność – większości nimi nie są. To są zwyczajni imigranci ekonomiczni.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 5 razy -3

  Od bez mała kilku tygodni, widz w Polsce oraz w Europie, bezustannie bombardowany jest medialnymi newsami o wzrastającej z dnia na dzień fali uchodźców, którzy z ogarniętej wojną Syrii próbują dostać się do tzw. lepszego świata. Bogatej i sytej Europy, która nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Media jednak mają to do siebie, iż odsłaniają przed widzem tylko półprawdę, przeważnie tę, która ma uformować pogląd odbiorcy zgodnie z wytycznymi wszechobecnie panującej w krajach europejskich poprawności politycznej. A jak się ma europejska poprawność polityczna w stosunku do muzułmańskiej Niagary uderzającej z całym impetem w głąb „Starego Kontynentu” Oto słyszymy o wycieńczonych podróżą, przerażonych i wygłodzonych falach uchodźców: mężczyzn, kobiet, dzieci, młodych i starych, którzy resztkami sił, często sprzedając cały dorobek życia uciekają przed wojną, biedą i prześladowaniami ze swoich ojczyzn od Afryki Północnej i Blisko Wschód po Afganistan i Pakistan.
  Słyszymy jedno, ale zaraz, zaraz …czy przypadkiem widzimy czegoś zgoła innego? Ależ tak !!! Takiej rozbieżności pomiędzy fonią a wizją, nie było w środkach masowego przekazu od lat. Gdy spojrzymy na migawki lub fotografie ukazujące uchodźców, to co zaobserwujemy? Niemal zupełny brak kobiet i dzieci (!). Bez mała 80% owych „uchodźców” to młodzi, silni i zdrowi mężczyźni w sile wieku. Lwia część z nich nie ma więcej niż 30-35 lat. Mocni w gębie i krzepcy w barkach panowie wymachują na stacji Keleti w Budapeszcie najnowszymi iphonami i potrząsają srebrnymi bransoletami, wyrzucają z charakterystyczną dla siebie wściekłością prowiant i wodę ofiarowaną im przez węgierskie centra pomocy społecznej. Dlaczego to robią? Dlatego, iż choć mienią się uchodźcami nie chcą zostać na Węgrzech, w Serbii czy w Grecji. Oni – Ci wyjątkowo uciśnieni – chcą do Niemiec. Germany! Germany! Krzyczy rozwścieczony tłum młodych mężczyzn. Tak, to właśnie Germany ofiarują im zasiłki dla bezrobotnych i przywileje socjalne, które rozdymały niemiecki budżet do niespotykanych w historii rozmiarów. Ale co to interesuje typowego Mehmeta i Mustafę?

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 8 razy -2

  Jeszcze w lutym w "Faktach" TVN pokazywano takie rozmowy jak z imamem Choudary: "Prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce!"
  Należy przypomnieć pewien materiał z lutego, w „Faktach” pojawił się ciekawy materiał - rozmowa z muzułmańskim aktywistą, który zasłynął żądaniem wprowadzenia w Wielkiej Brytanii prawa szariatu. Jednego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi — mówił imam Anjem Choudary.
  Według brytyjskich władz jest on nie tylko jednym z najbardziej kontrowersyjnych i radykalnych, ale także niebezpiecznych imamów na Wyspach Brytyjskich.
  Mamy do czynienia z konfliktem dwóch cywilizacji. (…) To cywilizacje, które mają inne wartości i sprawy. Dla muzułmanów świętość Koranu i bożego posłańca Mahometa jest kwestią życia i śmierci. W islamie najwyższa kara jest za znieważenie Proroka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje