PiS pokazuje nowy spot. Olejnik: Wykorzystali mój głos bez zgody

W nowym spocie PiS widzimy fragmenty programów telewizyjnych, w których wypowiadali się politycy PO, m.in. audycji "Kropka nad i". Prowadząca go Monika Olejnik napisała na Facebooku, że PiS wykorzystał kawałek programu bez jej zgody.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Prawo i Sprawiedliwość wykorzystało BEZ MOJEJ ZGODY fragment programu Kropka nad i oraz mojego głosu w spocie wyborczym" - pisze oburzona Monika Olejnik. I nazywa sprawę skandalem.

Dziennikarka pisze, że nie życzy sobie, żeby politycy korzystali z jej pracy bez jej zgody. "Niezgodnie z etyką" - bulwersuje się Olejnik.

Oczywiście, pod wpisem rozgorzała dyskusja. "Pani Moniko, to chyba niezgodne z prawem?" - pisze jeden z fanów dziennikarki. Monika Olejnik nie odpowiedziała, czy zdecyduje się na pozew.

Prawo i Sprawiedliwość wykorzystało BEZ MOJEJ ZGODY fragment programu Kropka nad i oraz mojego głosu w spocie wyborczym....

Posted by Monika Olejnik on  3 września 2015
Nowy spot PiS dotyczy projektu "500 zł na dziecko". Składają się na niego krótkie fragmenty wypowiedzi polityków PO - m.in. premier Ewy Kopacz i byłego. premiera Donalda Tuska - zestawione z danymi o ubóstwie i niedożywieniu dzieci przedstawionymi na podstawie informacji GUS. Potem widzimy Beatę Szydło, która mówi: "Dzieci to nie koszt, to najlepsza inwestycja".

Oprócz nagrań z programu "Kropki nad i" w spocie wykorzystano m.in. materiały pochodzące z "Faktu".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (524)
PiS pokazuje nowy spot. Olejnik: Wykorzystali mój głos bez zgody
Zaloguj się
 • TIGER BENGAZI

  Oceniono 1 raz 1

  TAK PANI MONIKO NA SWÓJ GŁUPI FOTOMONTAŻ Z PREZYDENTEM DUDĄ ,,NIE ROBI NA SIEBIE POZWU ZA ZNIEWAGĘ JAK PANIĄ KTOŚ OBRZUCI BŁOTEM I PÓJDZIE TO W POLSKA A POTEM POWIE PRZEPRASZAM ,,,TO JAKIE BY MIAŁA SWOJE POCZUCIE ..

 • junkamm

  0

  a kim ty jestes olejnikowo? najgorsza z dziejnkarzy a podskakuje jak żaba . a poszła ty wont .

 • aniechtowas

  0

  Jak nie mozna tam, gdzie trzeba, zobacz tu. Oczywiscie na YT (z pewnoscia zaraz skasuja).

  Zobacz: Syrian boy drowned because his Father wanted new teeth

 • olias

  0

  ona i etyka!!!

  proszę pani - należy zawsze postępować tak, by nie wstydzić się ani swoich słów, ani czynów.

 • 01kotek01

  Oceniono 1 raz 1

  "PiS pokazuje nowy spot. Olejnik: Wykorzystali mój głos bez zgody"
  '"Niezgodnie z etyką" - bulwersuje się Olejnik."
  Dobre, naprawdę dobre...dawno się tak nie uśmiałem gdy to przeczytałem, jeszcze to powoływanie się na etykę !!!
  Nazwać to komedią to obraza dla tego gatunku, groteską też nie bardzo pasuje... Chyba nazwę to a'la Rydzyk: to szambo, ktore udaje że jest perfumerią -ot to chyba najbardziej oddaje real .
  60letnia staruszka z naciąganą skorą, z kilogramami pudru i pomadki, ktora udaje kogo innego niż jest, a jest medialną prostytutką za przeproszeniem, ktora nie jednemu się sprzedała, udaje cnotliwą i żąda zwrotu honoru, ktorego nie ma, no i ta etyka na ustach.
  Osoba, ktora w latach 80 dziesiątych, gdy porządnych dziennikarzy wyrzucano z pracy, objęła za nich posadę za wstawiennictwem tatusia z SB i jeszcze stała się tajnym donosicielem na kolegow i wykonawcą poleceń władzy reźimowej pod pseudonimem TW "Stokrotka". Dobra znajoma Urbana, ktora bez zająknienia wykonywała zadania nowo-starego establiszmentu, czyli w języku niezależności dziennikarskiej: obrazowo mowiąc dawała doopy na lewo i na prawo, teraz krzyczy, że ktoś naruszył jej cnotę czyniąc wielki dyshonor ???!!!
  O matko i corko, ludzie trzymajcie mnie, bo umrę ze śmiechu....?!
  Odpowiedź w takiej sytuacji może być tylko jedna, a dosadna: - a spadaj ty stara lafiryndo i ladacznico, idź złoż zażalenie na Berdyczow !
  Ot i tyle w takiej sytuacji...

 • Krzysztof Wolicki

  Oceniono 1 raz 1

  PRZESTAŃCIE ZAPRASZAĆ TYCH IMBECYLI DO STUDIA, PRZESTAŃCIE ROBIĆ Z NIMI WYWIADY - TO SAMI ZNIKNĄ Z ARENY.

 • Mr X

  Oceniono 2 razy 2

  Brudasy z islamabadu właśnie zaczęły atak na Europę, lewackie cioty głaskają ich po głowach a oni w podziękowaniu atakują ludzi w Grecji. Od kiedy uchodźca który boi się wojny w swoim domu wszczyna ją w krajach w których prosi o azyl. A wy dziady z GW blokujecie komentarze. Nie zamkniecie nam ust wyłączając komentarze pod artykułami o muzułmanach którzy chcą w Europie zrobić piekło.

 • zalep

  Oceniono 1 raz 1

  Czy był to głos ze skupu butelek?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX