Komentarze (999)
Duda w Berlinie o fali uchodźców zalewającej Polskę. Biedroń odpowiada: "Ktoś chyba nas oszukuje"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dryl1

  Oceniono 5 razy 1

  Prezydent Biedroń chyba nie dowidzi. Przecież Ukraińcy robią wszystko, żeby wyjechać ze swojego bandycko złodziejskiego kraju. Nie chcą walczyć za interesy oligarchów. Wyjazdy do pracy, studia, zezwolenia na pobyt , panie Biedroń to są jednak uchodźcy. I jest im w Polsce raczej dobrze i bezpiecznie. Proszę raczej zająć się Słupskiem i nie żebrać o kasę u Kopacz. bo tak każdy głupek będzie mieć sukcesy.

 • doc_900

  Oceniono 6 razy -2

  Ten pedzio Biedroń to jest prawdziwy idiota. Mowi że w Polsce niema ani jednego Ukraińca. Nie wiedzialem że pedzie są takimi idiotami

 • doc_900

  Oceniono 3 razy 3

  Ukraińcy po prostu siedzą i pracują na czarno i Duda ma racje. Tylko pedal Biedroń jest głupi i naiwny jak but. Polacy wydali w zeszłym roku Ukraińcom 800 tysięcy wiz do strefy Schengen, czyli prawie połowę wiz wydanych obywatelom Ukrainy przez pozostałe europejskie kraje.Za pierwsze półrocze bieżącego roku, Polska prawie dwukrotnie zwiększyła wydanie wiz krajowych dla Ukraińców w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku Za pierwsze półrocze tego roku Polska wydała Ukraińcom o 12,5% więcej - 434 tys. wiz w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

 • milfur

  Oceniono 1 raz 1

  Gdyby wyborcza przeznaczyła tyle energii na patrzenie na ręce PO przez ostatnie 8 lat co teraz wyczynia wobec Dudy to Polska byłaby w innym miejscu. Nie byłoby tego rozpasania i korupcji w PO. No ale oczywiście jest inaczej. Duda się przejezyczy - skandal międzynarodowy. Minister grad rujnowal z kolesiami gospodarkę - jest git. Grunt by reklamy spółek skarbu państwa dawały reklamy i ogłoszenia do GW. Cóż za patologia:/

 • doc_900

  Oceniono 6 razy -2

  Duda mówi prawde. Każdy widzi ile w Polsce jest Ukrainiców. Na budowach pracuja prawie sami ukrainicy w malych i srednich firmach. Wiem bo mam kuzyna w budowlance. Glupi pedzio Biedroń nie rozumie że skoro ie nikt nie zglosilna uchodzcę to znaczy że ich nie ma ? Czy potwierdzacie to że moze byc w Polsce kilkaset tysiecy Ukraińców ?

 • doktor_haus

  Oceniono 3 razy 1

  Maliniakowi coś w sztabie PiS kazali powiedzieć, coś mu tam profesor? Szczerski i magister Szydło bąknęli, zrozumiał chłopina tyle co zwykle, czyli niewiele, no i puścił kolejnego bąka...

 • koty_schrodingera

  Oceniono 4 razy 4

  nie wiem ilu pracowników zatrudnia Urząd ds. cudzoziemców i nie chce mi się tej informacji szukać, ale:
  w 2014r wpłynęły do nich 2253 wnioski a rozpoznali 1143, niewiele ponad połowę
  mniej niż 100 wniosków miesięcznie, przy 20 dniach roboczych w miesiącu to 5 wniosków dziennie, toż to praca dla jednego człowieka lub dwóch - góra trzech - urzędników.
  przyjmę każdy zakład, że w UdsC zatrudnionych jest o wieeeeeeeeeeeeeele większa grupa znajomych i krewnych królika

 • 20portal

  Oceniono 8 razy -6

  Pan Biedron powinien zajmowac się Słupskiem, a nie uchodźcami. Nie bardzo idzie mu na stanowisku prezydenta miasta (numery PR-owskie juz sie wyczerpują), więc znów zaczyna "celebrować" w wielkiej polityce.
  A może jednak do zwykłej, codziennej roboty?

 • smollag

  Oceniono 5 razy -5

  Wybiórcza jak zwykle czytają i komentują wielbiciele sprzedawczyków Polski oraz ukraińcy.Co za "śmietanka" .

 • smollag

  Oceniono 1 raz -1

  Ubieganie się o status uchodźcy , a faktyczny najazd hord ukraińskich robi różnicę.Polacy wydali w zeszłym roku Ukraińcom 800 tysięcy wiz do strefy Schengen, czyli prawie połowę wiz wydanych obywatelom Ukrainy przez pozostałe europejskie kraje.Za pierwsze półrocze bieżącego roku, Polska prawie dwukrotnie zwiększyła wydanie wiz krajowych dla Ukraińców w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku Za pierwsze półrocze tego roku Polska wydała Ukraińcom o 12,5% więcej - 434 tys. wiz w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

 • poppers68

  Oceniono 6 razy -2

  Pomijając łgrstwa Dudy....
  Jak możemy przyjmować uchodźców z kraju, z któego prezydentem łączą nas tak serdeczne choć jednostronne stosunki. To nielogiczne i dobrze , że Polska nie zezwala na stałe pobyty Ukraińcom. Nie ma podstaw.

 • student_zebrak

  Oceniono 1 raz -1

  tysiac

 • jarum

  Oceniono 2 razy -2

  Gazeciarze ale wy jesteście poyebani.

 • plautilla

  Oceniono 8 razy -8

  APEL DO PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY
  NIE DLA UZGADNIANIA PŁCI!
  Pomimo wielkiej fali społecznego sprzeciwu i tysięcy podpisów pod listem protestacyjnym, obie izby parlamentu przegłosowały skrajny projekt ustawy o uzgadnianiu płci.
  Teraz wystarczy tylko podpis prezydenta, aby dać lewackim aktywistom narzędzie do manipulowania podstawowymi pojęciami i deprawowania młodzieży. Ta ustawa to prosta droga do mnożenia się wielu patologii zagrażających elementarnemu ładowi społecznemu. ​Nie możemy na to pozwolić.

  Wejdź na www.protestuj.pl i powstrzymaj te patologie!

  Teraz mamy na to szanse większe niż kiedykolwiek.
  Prezydentem Polski został bowiem człowiek, który w swojej kampanii wyborczej zapowiadał: „Nigdy nie zgodzę się na takie działania ustawodawcze, które będą prowadziły do niszczenia tradycyjnej rodziny”.

 • dzezikus

  Oceniono 1 raz -1

  niezgodnosc nazewnictwa. status ucgodzcy nie jest potrzrbny aby legalnie przyjechac z Ukrainy do Polski, to poprostu emigracja, czy te dwa miliony Polaków w Londynie mają tam status uchodxcy?

 • niko8473

  Oceniono 5 razy -3

  Biedna Polska..., rozjechala "pojazdami gasienicowymi" droge Isztar w Babilonie, pomagala rozpieprzyc bliski wschod i polnocna afryke, finansuje IS tankujac paliwo pochodzace z terenow zajetych przez IS i jeszcze placze. Chcielisie do NATO? macie;)

 • sinepopuli

  Oceniono 3 razy 1

  Frajerzy, przeciez to samo co Duda powiedziala Kopacz mowiac o kilkudziesieciu tysiacach nomadow uscislajac jedynie ze ze wzgledu na specyfike rozwiazan prawnych, wielu imigrantow z Ukrainy nie ma statusu uchodzcow.

 • wgziicoidi

  Oceniono 5 razy 1

  Na moim osiedlu Ukraińców jest w ch..j. Nie wiem, czy mają status uchodźcy, ale są. O czym mowa?

 • anacki

  Oceniono 1 raz -1

  Petycja do Pani premier Rządu RP w sprawie ratowania uchodźców:

  W Google - avaaz Kopacz uchodzcy

 • plautilla

  Oceniono 5 razy 1

  W moim bardzo dużym mieście, gdzie można było przed rokiem spotkać studentów z egzotycznych krajów, obecnie w tempie geometrycznym przybywa Arabów i czarnoskórych, najczęściej z całymi wielodzietnymi rodzinami. W marketach gęsto od ciemnoskórych, czarnoskórych dobrze ubranych kobiet z czwórką, piątką dzieci. Robią zakupy, na które nie pozwalają sobie polskie rodziny. Czyżby Niemcy dawali im wyprawki i paszport w jedną stronę - do Polski ?!

 • Atees Thorsh

  Oceniono 1 raz 1

  tak tak, a w robocie pojawia się nagle 3 ukraińców (?) albo czegoś nie ma zapisane, albo ktoś kłamie, albo ktoś o czymś nawet nie wie :D

 • krzywelustro

  Oceniono 4 razy 4

  "Ktoś chyba nas oszukuje"
  Chyba nawet wiadomo, kto.
  No cóż, sami wybraliśmy PRZY-WÓDCE.

 • Alicja 313

  Oceniono 3 razy -1

  I nawet jeśli kłamie, to dobrze(,że) kłamie! Jak do tej pory nikt nie dba o interesy Polaków, więc dla czego miałby dbać o interesy uchodźców? Na pokaz? Sory, ale nie stać nas na to.. Po co tylu Polaków wyjechało za chlebem? Po to żeby
  Polska przyjęła uchodźców z innych krajów,? Bo inni mają gorzej?!?! No bez przesady..Nagle wszyscy tacy empatyczni, to odwrotny skutek deprsji?

 • kaszub102

  Oceniono 1 raz 1

  brawo UdsC, tak trzymac, odmowa-deportacja-nastepny cwaniak z glowy!

 • andrzejdialogowski

  Oceniono 5 razy 1

  Czy to za trudne za wesołka pojąc, że Ci ludzie są u nas , niezależnie czy dostali status czy nie?

 • emkaeljan

  Oceniono 7 razy 7

  Mieszkanie wynajmuje Ukraińcom (od około miesiąca), kolega z pokoju mieszkanie wynajmuje Ukraińcom (od tygodnia), remont sąsiedniego bloku robią Ukraińcy (jakieś 20-30 chłopa).Tylko dziś podczas spaceru po centrum Warszawy kilkanaście razy słyszałem rosyjski ,albo podobny do rosyjskiego, u osób, które bynajmniej na turystów nie wyglądały (np matka/opiekunka bawiąca się z dzieckiem w parku albo para z psem na spacerze), do tego kilka samochodów z ukraińskimi rejestracjami (a jakoś specjalnie na rejestracje nie zwracam uwagi). Wygląda na to, że albo ten cały urząd nie wie kto się do Polski ostatnio sprowadził, albo ja miałem szczęście dużą część Ukraińców w Polsce już poznać...
  Żeby nie było - ja nic do Ukraińców nie mam. Ci, których miałem okazję poznać osobiście są w porządku, ci co robią ten remont przykładnie zasuwają itd, ale wmawianie ludziom, że "nic się nie dzieje" tylko dlatego, że sprawę podniósł Duda, to jest dziennikarstwo godne Trybuny Ludu w czasach największej jej "świetności". Żenada...

 • kuma1

  Oceniono 1 raz 1

  Wystarczy, że praktykanta,oszołoma i kłamcę bez komentarza skierowano w drogę powrotną. To piąta liga i obciach pokazanie się z tym osobnikiem z kijem w plecach, głową w chmurach i zadkiem z zatwardzeniem.

 • jerzymoneta

  Oceniono 6 razy 4

  newsweek, kwiecień 2015 "Według danych Urzędu ds. Cudzoziemców od ubiegłego roku liczba legalnie mieszkających w Polsce obcokrajowców zwiększyła się o 50 tys. (do 175 tys.). Ponad połowę (28,9 tys.) stanowili Ukraińcy".
  No ale u Czerskich i Biedronia i ich biednych głupkowatych czytelników świat realny nie istnieje. Istnieje tylko "AntyPIS Matrix". Każda bzdura przejdzie

 • daras710

  Oceniono 5 razy -1

  Znowu wpis i propaganda wynurzeń pana Biedronia. A co on mądrego powiedział? Według niego nie ma Ukraińców w Polsce, bo nie dajemy im oficjalnych papierów. A jednak są ich tysiące. U mojego sąsiada na budowie pracuje dwóch Ukraińców i co rusz spotykam się z pracującymi obywatelami z tego kraju. I bardzo dobrze, że są i innych, którzy potrzebują pomocy też należy przyjmować. Mamy więc na wybiórczej: kłamliwego i głupiego pana prezydenta Dudę oraz zawsze wypowiadającego się rzeczowo, okaz uczciwości z partii Palikota wg. wyborczej pana Biedronia. Czyli wyborcza ma swojego "ideowego", lewicowego właściwego Prezydenta Biedronia - głównie od robienia heppeningów (spacer z p. Krupą, zdejmowanie zdjęcia JPII itp.) , szkoda, że juz porzucili jego szefa pana Palikota. Ale on ma na razie pracować i coś sensownego robić przede wszystkim dla Słupska. ;)

 • carolina_reaper

  Oceniono 7 razy 1

  Odezwal sie dyzurny autorytet GW. Zamknij te obsrana dupe panie prezydencie Slupska i wez sie do roboty jak obiecywales bo rezultatow jakos nie widac.

 • nowak30

  Oceniono 6 razy -2

  -prezydencie Słupska.
  lepiej przyjmij hinusów którzy lubią "urzywać"," dziewczynek" u osobach chłopaczków z obciętymi jajami (one mają nawet swoją nazwę) - z nimi masz SZANSĘ.
  Ci z bliższa "używają" biedronków -a potem sprzedają lub zabijają.

 • nowak30

  Oceniono 7 razy -1

  cyt.
  "Konkretnie Panie Biedroń ..."
  Ilu muzułmańskich imigrantów zamierza Pan przyjąć do Słupska ?
  Czy zapewni im Pan godne warunki zamieszkania i dobrą pracę?
  -a co Zrobisz jak będą większością i będą kamienować pederastów??

 • nowak30

  Oceniono 7 razy -1

  ..coś ta dziewczynka chce ugrać dla siebie. -chyba że ucięli jej jaja

 • jerzymoneta

  Oceniono 9 razy -1

  żenująco głupi tekst, prostacka manipulacja, ale czegóż można się spodziewać. najwidoczniej na Czerskiej sądzą że ich czytelnicy są idiotami. I być może są.
  Owszem - status uchodźców uzyskała garstka ludzi, natomiast liczba Ukraińców w Polsce, którzy mają teraz ułatwienia i uciekają m.in. przed wojną wzrosła wykładniczo. Idioci i manipulanci - sprawdźcie ile przybyło wniosków o pobyt czasowy....

 • racjonalizmmm

  Oceniono 5 razy 1

  W moim mieście, jeszcze 2 lata temu, nie można było usłyszeć na ulicy, ani języka rosyjskiego ani ukraińskiego. Teraz bardzo często. Co piąte ogłoszenie w PUPie jest adresowane do Ukraińców. A wniosek jaki mam wyciągnąć z tej sytuacji, jest chyba taki, że imigranci nie istnieją.

 • jon bakari

  Oceniono 4 razy 0

  kłamał (Duda) też w 2010 roku w filmie o katastrofie w Smoleńsku. Ta katastrofa nie stała się w Rosji tylko w Warszawie gdzie ktoś wydał rozkaz "lecimy"...

 • racjonalizmmm

  Oceniono 3 razy 1

  Rok 2014, był w zeszłym roku!

 • jakis_gosc01

  Oceniono 7 razy 1

  Za to funduje się u nas tysiącom młodych Ukraińców darmowe studia i stypendia. A nie widać żeby to była jakaś biedota. Zazwyczaj przyjeżdżają tutaj autami wartymi minimum kilkadziesiąt tys zł. A oni się potem jeszcze "odwdzięczają" za to latając z symbolami UPA i opluwając pomniki i groby naszych bohaterów narodowych. Kto na to zezwala? I ile w sumie tej hołoty się tutaj na te studia zjechało?

 • lukasbed

  Oceniono 3 razy 1

  statystyki... wybierz sie na zakupy do marketu we wrocławiu. na kasach mlodzi ukraincy, wiekszosc kupujacych to samo. jedyny plus ze przyjechali i pracuja na swoje utrzymanie. jezeli pracuja to nic do nich nie mam. tak samo nasi rodacy wyjezdzaja w celach zarobkowych.

 • banwit

  Oceniono 11 razy 5

  Duda - kłamczuch, to chyba wiedzą wszyscy oprócz PISduraków

 • dzemski

  Oceniono 7 razy -1

  bzdury Pan Biedroń Gada. To, że w tym jego małym miasteczku nie ma Ukraińców nie znaczy, że ich nie ma. W Lublinie na każdym kroku można ich spotkać. Ale fakt, oni pracują, nie to co uchodźcy muzułmańscy. Ukraińcy to emigracja w pewnym sensie zarobkowa, tacy nie starają się o status uchodźcy w Polsce, co nie oznacza że uchodźcami nie są.

 • kkes

  Oceniono 5 razy -3

  To rewanż POżytecznego idioty w podziękowaniu dla fadromy za sypnięcie groszem

 • rash-omon

  Oceniono 5 razy -3

  Gamonie przecież Duda powtarzał dotychczasowe stanowisko rządu .

 • cal13

  Oceniono 7 razy -3

  Proponuje aby wszystkich imigrantow z krajow muzulmanskich osiedlac w Slupsku. Pan Biedron niewatpliwie sie ucieszy.

 • black.hrk

  Oceniono 5 razy -3

  do tej pory, to Biedronia a nie Dude miałem za rozsądnego... jak to się można pomylić! repatriować Polaków z b. ZSRR za pośrednictwem statusu uchodźcy i "wyrobimy" dzięki temu unijne statystyki!!!!!!

 • Oceniono 4 razy -2

  Nikt nikogo nie Oszukuje, Prezydent Duda ma rację są setki tysiące emigrantów już w Polsce, wystarczy pojechać do Wrocławia, Poznania, Warszawy, Krakowa bądź niewielkiego Sopotu aby się przekonać. Nie chcą się uczyć Języka Polskiego, są aroganty do Polaków zasłaniając się rasizmem na każdym kroku. Skoro Biedroń chce imigrantów to niech się przeniesie do Afryki, bądź krajów islamskich.

 • Dariusz C.

  Oceniono 8 razy -6

  Pracuję w dość dużym mieście na śląsku. Dziś nasz prezes przyjął człowieka z Ukrainy który przyjechał do Polski po namowie swojego syna który ma tutaj już pobyt stały. Nasz pracownik ma na razie pozwolenie na 90 dni. Bardzo rzadko się zgadzam ze skrajną prawicą, ale ten fakt widzę na własne oczy. Sam znam co najmniej kilka osób szukających pracy, a tu takie coś...

 • jkredman

  Oceniono 7 razy 1

  Słupsk przyjmie 30 tys uchodźców, brawo Biedroń

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX