"Adresat już tu nie pracuje". List do Komorowskiego odesłany nadawcy

Andrzej Duda w Pałacu Prezydenckim

Andrzej Duda w Pałacu Prezydenckim (Fot. HANDOUT/ REUTERS)

"Adresat nie pracuje w Kancelarii Prezydenta RP", "Korespondencja nie dotyczy Kancelarii Prezydenta RP". Pieczątki takiej treści zobaczyła na liście pani Katarzyna, która wysłała list do Bronisława Komorowskiego dwa dni przed końcem jego kadencji.
"Cipaństwo (pisownia oryginalna - red.) z nowej kancelarii wyrzucili nasze kartki do kosza... Nie przekazali ich prezydentowi Bronisław Komorowskiemu..."Adresat nie pracuje w KANCELARII PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ", "Korespondencja nie dotyczy KANCELARII PREZYDENTA RP" - post takiej treści opublikowała na Facebooku pani Katarzyna.List został wysłany 4 sierpnia. Dwa dni później urząd prezydenta RP objął Andrzej Duda. Czy w Pałacu Prezydenckim nikt nie wpadł na to, by przekazać list adresatowi na nowy adres? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Kancelarię Prezydenta i czekamy na jej stanowisko.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Zobacz także
 • Premier Ewa Kopacz podczas spotkania z kardynałem Stanisławem Dziwiszem Kopacz spotyka się z kard. Dziwiszem. "Kościół nigdy nie obrażał się na Platformę"
 • Kombinacja okładek "W Sieci" Liczba dnia - 11. Na tylu okładkach "wSieci" pojawił się Andrzej Duda. Dokładnie na 11 z ostatnich 15
Komentarze (853)
"Adresat już tu nie pracuje". List do Komorowskiego odesłany nadawcy
Zaloguj się
 • rydrych

  0

  Ci SZCZEGÓLNIE zachwyceni PISujący - chwalby i dziękczynne peany kierujcie na adres
  CI...n Prezydent........no, teraz mogę iść i ulżyć sobie przy PISuaże

 • podwickag

  0

  Niezły imbecyl z tego 17-latka, jak to u kazdego teczowego....buahahahah

 • podwickag

  0

  Niezły imbecyl z tego 17-latka, nie potrafi zaadresować listu. Nawet absolwent gimnazjum specjalnego wie, że koperty do prezydenta adresuje się na ul. Krakowskie Przedmiescie. No ale co tu wymagać od pomiotu współpracowniczki GeWu, prawda pani Kasiu?

 • muzyk_barokowy

  0

  Ale fajny kociołek z buzującymi emocjami na tym forum. :-D

 • kratamata

  Oceniono 1 raz -1

  Chamstwo! Ludzie bez stylu, buractwo...

 • rowtop

  0

  Przyjrzyjcie dobrze tej kopercie. Przecież adres (a co najmniej słowo PREZYDENT" zostało napisane na zielonej pieczątce BOR-u, czyli później. Ktoś wziął opieczętowaną pieczątkami kancelarii pustą kopertę i dopisał na niej adres prezydenta Komorowskiego. Nie rozumiem, dlaczego zamiast dokładnie obejrzeć "corpus delicti" tak się podniecacie nieudolną fałszywką.

 • o.beyzyma

  0

  "To nie prezydent Komorowski pracował w kancelarii, tylko kancelaria pracowała dla prezydenta" - zgadzam się z komentarzem p. red. Paradowskiej

 • marcin1978p

  0

  Zwykła podłość i tyle. Bronisław Komorowski nie jest turystą z pola namiotowego czy klientem supermarketu. Był prezydentem RP. Dlatego nie umarliby jakby ktoś sie z nim skontaktował i pzrekazał korespondencję do B.Komorowskiego. Wymaga tego zwykła kultura. Mam nadzieję, że Dudzie nastepca zrobi tak samo i to już za 5 lat.

 • ewanowak45

  Oceniono 1 raz 1

  Wyjątkowe chamstwo. Kolejne kłamstwo, bo Szanowny pan Prezydent Bronisław Komorowski nigdy nie pracował w kancelarii a to Kancelaria Pana Prezydedta Bronisława Komorowskiego pracowała dla Pana Prezydenta. Ciemnota pisowców nie zna granic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje