Arcybiskup w kazaniu w rocznicę Powstania Warszawskiego: "Obecnie przychodzi do nas lewacka zaraza"

02.08.2015 11:10
Abp Marek Jędraszewski

Abp Marek Jędraszewski (Fot. Marcin Stępień/AG)

"In vitro i konwencja antyprzemocowa to zdrada wartości moralnych Powstania". Tak abp Marek Jędraszewski z Łodzi zakończył kazanie podczas mszy w rocznicę Powstania Warszawskiego.
Zobacz także
Komentarze (961)
Arcybiskup w kazaniu w rocznicę Powstania Warszawskiego: "Obecnie przychodzi do nas lewacka zaraza"
Zaloguj się
 • daisy2005

  Oceniono 2 razy 2

  Co ten kler wygaduje i wyprawia, co biskup to obrzydliwsze słowa, jak ludzie mogą dać się im prowadzić tak na sznurku, jak ludzie mogą wierzyć i ufać takim nienawistnym typom, bo nie wiem już jak ich nazwać! Sama jestem katoliczką, chodzę do kościoła, ale już nie na msze, tylko wtedy, kiedy tego chcę, kiedy chcę "porozmawiać" z Bogiem. Jezus mówił w swoich naukach o miłosierdziu, a oni tylko PIS i PIS, i żądają, a to ma nie być aborcji, a to ma nie być in vitro, a to ma nie być uchodzców, bo jak się rozmnożą, to mniej będzie katolików, etc. Tego się już nie da przesłuchać, tak jak księdza Oko, czy choćby tego biskupa z artykułu. Zamiast szerzyć dobo, nasz kler od jakiegoś czasu szerzy nienawiść...

 • Sylwia Chłystun

  Oceniono 2 razy 2

  Przykra sytuacja..jak można nie rozumieć tego, że ktoś marzy o posiadaniu dziecka. Jeśli jest w stanie zapewnić dziecku szczęśliwy i dobry dom to powinien mieć taką możliwość…

 • mirekch60

  Oceniono 2 razy 2

  To jest wasza mowa nienawiści,skłócanie rodaków, to macie we krwi od wieków.A zarazą to wy jesteście od wieków.

 • paavo.mk

  Oceniono 2 razy 2

  Jest to jednak obrzydliwy ku...syn.

 • gozal

  Oceniono 2 razy 2

  żałosny ideolog wpierniczający się do spraw, od których powinien trzymać się z daleka. akurat te regulacje są potrzebne społeczeństwu, bez względu, co ględzą katabasy. do kruchty won, a nie mieszać w polityce, życiu społecznym i budżecie państwa!

 • macdorka

  Oceniono 1 raz 1

  Wojna z państwem tylko do października:/

 • dorik2

  Oceniono 5 razy 5

  Powstańcy walczyli o to, żeby niepłodne pary nie mogły mieć dzieci, a domowi tyrani mogli zgodnie z tradycją bić żony... To już kompletny obłęd rodem z Tworek!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje