Czarne skrzynki malezyjskiego boeinga trafiły do Moskwy? Kolejne teorie Antoniego Macierewicza

- Tak jak Rosjanie mieli od razu dostęp do czarnych skrzynek w przypadku Smoleńska, tak tutaj też żołnierze rosyjscy natychmiast znajdują czarne skrzynki i jak się dowiadujemy, zamiarem było wysłanie ich do Moskwy. Nie wiemy więc, czy zanim je oddano, skrzynki nie trafiły do Moskwy - mówił w TV Republika poseł PiS Antoni Macierewicz.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Szef firmowanego przez PiS parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej odniósł się na antenie TV Republika do nieznanego dotąd materiału wideo z miejsca katastrofy MH17. Opublikowany przez australijskie media film przedstawia najprawdopodobniej prorosyjskich rebeliantów, którzy przeszukują bagaże pasażerów samolotu malezyjskich linii lotniczych i ze zdziwieniem odkrywają, że był to samolot pasażerski:Rebelianci na nagraniu starają się też znaleźć czarne skrzynki. Prawdopodobnie odnajdują jedną z nich. I o ten fragment filmu chodzi Antoniemu Macierewiczowi. Poseł PiS podkreślił, że w przypadku katastrofy smoleńskiej "Rosjanie mieli od razu dostęp do czarnych skrzynek". I podobnie - według niego - było w przypadku MH17, ponieważ zamiarem żołnierzy, którzy znaleźli czarne skrzynki malezyjskiego boeinga, było wysłanie ich do Moskwy.

- Nie wiemy więc, czy zanim je oddano, skrzynki nie trafiły do Moskwy - podsumował w TV Republika. Porównał też działania polskiego i holenderskiego rządu przy obu katastrofach i uznał, że Polska w tym porównaniu wypada źle, ponieważ rząd Tuska "nie chciał tego badać, od początku chciał oddać śledztwo w ręce rosyjskie".

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (303)
Czarne skrzynki malezyjskiego boeinga trafiły do Moskwy? Kolejne teorie Antoniego Macierewicza
Zaloguj się
 • wyksztalciuch.jeden

  Oceniono 1 raz 1

  Tak!!! Więcej Macierewicza, niech się ludzie opamiętają.

 • Ireneusz A

  Oceniono 2 razy 2

  Tez lubie science fiction ale nieco osadzone w realiach.

 • candid13

  Oceniono 3 razy 3

  Hipokryta i obludnk z Bogiem w wsieklym wykrzywionym z nienawisci pysku to jest BESTIA.

 • oloq

  Oceniono 3 razy 3

  Hurrrra, jebnięty wrócił!

 • tetradrachma

  Oceniono 2 razy 2

  Analizowanie mimiki Macierewicza to niezbity dowód prawdziwości teorii Darwina. Niestety, z tego założenia "wymyka się" twarz Piechocińskiego. To dowód, że musi byc jakas ..."druga linia".

 • Oceniono 2 razy 2

  ja tego do konca nie rozumie dlaczego tego debila ciagle pokazujecie sa specjalne programy edukacjne dla psychiatrow jezeli to konieczne zamkijcie ta malpe w kladce I moze okaze sie jakims brakujacym ogniwem w lancuchu teorji DARWINA

 • jerry224

  0

  Tak wysokiej kultury facetów w Polsce brak. To byłby prezydent bez uśmiechu Maliniaka !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX