Komentarze (506)
Senat przyjął ustawę o in vitro. Przeważyły trzy głosy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • qeton

  Oceniono 7 razy 7

  Z Księgi Objawienia:
  I rzekł Pan. Bestia objawi się w trzech osobach, i maluczcy o IQ<80 pokłony bić jej będą. A Bestia pluć jadem będzie i ziarno nienawiści siać będzie. Ona ta bestia mrok na ludzi ześle, a imię jej po trzykroć Antonio, Jaro i Zbigniewo. A kto tej Bestii wyznawcą będzie, na wieki już potępiony będzie. Amen.

 • pietrek1960

  Oceniono 9 razy 7

  Katokołtuństwo wraz z episkopatem zgodzie ze swoją wypaczoną i zdeformowaną ideologią zamiast domestosa powinni wkładać do toalet mikroskopy i skrobać szpatułkami. A co uskrobią - do adopcji. Zapewne wyrosną z tego "prawdziwi" Polacy.

 • rlnd

  Oceniono 8 razy 6

  "Jego zdaniem dyskryminuje ona życie ludzkie ze względu na sposób poczęcia."

  Nie panie senatorze Maria. To Kościół Katolicki dyskryminuje życie ludzkie ze względu na sposób poczęcia.

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 13 razy -9

  Myślałem, że Kucyk już nie żyje albo przynajmniej jest na podtrzymaniu. Cholera, pomyliłem się :(

  Borowski - pijaczek, Cimoszewicz - komuch, totalne dno.

 • wrobrewrobrewrobre

  Oceniono 4 razy 2

  Uzależnieni religijnie nie chcieli dopuścić aby ludzie rodzili się podobnie jak ich idol Jezus. Kiedyś nazywano to niepokalanym poczęciem a dzisiaj nazywa się to metodą in vitro.

 • skladzio

  Oceniono 6 razy 4

  Okazuje się ,że bez głosów ludzi lewicy zwyciężyłby ciemnogród i katotalibowie !!! Zastanówcie się dobrze na kogo będziecie oddawać głos w wyborach . Czy na oszołomów spod znaku kiepskiego piosenkarza , czy sługusów episkopatu , czy też lepiej na lewicę , która przynajmniej przypilnuje rozdziału państwa od kościoła !!!

 • tadjan

  Oceniono 5 razy 3

  a to ci platforma się popisała ....... to takie gnijące goovno udające partię. Może sobie Kopacz jeździć trolejbusem i ośmieszać się jeszcze bardziej, a i tak wiadomo, że dawno watykanowi się zaprzedali.

 • karol_7

  Oceniono 5 razy -3

  w sumie to mi lata, ale....
  brakuje kasy w NFZ na ratowanie życia a na powielanie wadliwych genów ma się zaptem znaleźć
  Jak dla mnie to może być sobie in witro dozwolone bez żadnych regulacji ale za pieniądze zainteresowanych

 • nirelle

  Oceniono 11 razy -7

  Przepchnięto niekonstytucyjną ustawę. Tak ma wyglądać praworządność.
  Trzba popierać Kukiza i rozpędzić to towarzystwo z sejmu i senatu pobierające za darmo pieniądze przez 3 i więcej kadencji.

 • maciej.sowinski1947

  Oceniono 9 razy 9

  Bóg modlitw nie wysłuchał bo Bóg jest mądrzejszy niż wszyscy polscy biskupi razem wzięci. I na tym polega wielkość Boga a polscy nadgorliwi katolicy niech się lepiej modlą za swoje grzechy.

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 20 razy -14

  Przeszło głosami dwóch komuchów i jednego zdziadziałego artysty......

 • malgosiazb

  Oceniono 11 razy 11

  Dziękuję posłom niezależnym! Warto głosować na takich jak Wy. Szkoda, że pan Cimoszewicz już nie chce się z tym użerać /bo to jednak orka na ugorze jak się słucha tych bzdur jakiś kogutów, peków, hatek i innych.../

 • czarcia_mara

  Oceniono 17 razy 13

  Trzech najbardziej sensownych polityków z tego całego towarzystwa musiało ratować dupsko zdewociałej Platformie. Na pohybel moherom!

 • pietrek1960

  Oceniono 11 razy 11

  Pambuk nie wysłuchał modlitw katokołtunów ,chyba nie modlili się zbyt żarliwie ,albo co gorsze on już ich od dawna nie słucha.

 • tadjan

  Oceniono 10 razy 10

  dobrze widzieć ilu to obywatele wybrali sobie watykańskich sqrwys.nów..... wybierajcie tak dalej, a będziemy parobkami u plebana niebawem. polonia prostituta!

 • gwmacie

  Oceniono 5 razy 5

  Dzięki Ci, Boże, że wysłuchałeś modły Narodu!
  Niech Senat RP będzie błogosławiony!

 • spikerone

  Oceniono 9 razy -9

  wklejanie URLi zakazane a wiec prosze wejsc na you tube i podmienic koniec adresu na:
  HqQs-TimJf8
  za nasza kase, lemingi, za nasza kase !

 • r0b0l

  Oceniono 14 razy 8

  trzech ostatnich sprawiedliwych w polskiej sodomie.....

 • lismann

  Oceniono 8 razy -6

  No i dlatego syn Cimoszewicza ma pewne miejsce na listach PO. Nie musi zmieniać nazwiska jak proponuje tato. Ale robi mu reklamę.

 • hulababula

  Oceniono 4 razy 4

  "Wierzyli, że Bóg uwzględni tak dużą dawkę modlitwy."

  Na szczęście "Bóg" wie lepiej niż ich słuchać.

 • buffalo69

  Oceniono 13 razy 13

  Jak informowały media, wczoraj tysiące tysiące ludzi modliły się prosząc Boga WSZECHMOGĄCEGO, by spowodował odrzucenie przez Senat ustawy o in vitro.
  Dziś Senat większością głosów przyjął ustawę.
  WNIOSEK: Bóg nie podzielił poglądu części swoich wyznawców (wym polskiego kleru), że ustawa o in vitro jest sprzeczna z którymkolwiek z jego przykazań i pozwolił na jej przyjęcie przez Senatorów. Każdy inna konkluzja nieuchronnie prowadziłaby do bluźnierczego wniosku, że Bóg nie jest wszechmocny.
  Zwracam uwagę, iż twierdzenie, że uchwalenie tej ustawy jest dziełem szatana, również podważałoby wszechmoc Boga, bo prowadziłoby do wniosku, że szatan ma większą moc niż Bóg.

 • gwmacie

  Oceniono 12 razy 6

  Mam nadzieję, że to koniec tego cyrku w tej kadencji. Oczywiście, faszystowskie świnie z PiS zrobią wszystko, jeśli wygrają wybory, żeby dogodzić polskiemu kościołowi katolickiemu, tej wrogiej dla Polaków instytucji, zarządzanej przez "abpp Wesołowskich". Co za średniowiecze. Wypowiedzi senatorów PiS to kuriozum logiki, wiedzy i jak zwykle same zabobony. Kto takich fiutów wybrał do Senatu? Tacy sami wyborcy chyba...

 • audiophil500

  Oceniono 3 razy 3

  Okazuje się, że znaczna część senatorów PO głosowała przeciw ustawie. No cóż, PO - myleńcy to też prawica i dlatego nigdy na nich nie głosuję.

 • lusjola

  Oceniono 9 razy 1

  Brawo Panowie i wielkie dzięki za pomoc ludziom którzy pragną mieć dzieci!!!

 • sorrry

  Oceniono 6 razy 6

  Jak to jest, że ten wasz bóg ma wywalone na te wasze modły? Może po prostu ma was za idiotów i nie chce mu się z wami gadać?

 • chocian

  Oceniono 9 razy 9

  Jestem za invitro, ja jestem - roznica miedzy mna a tymi co sa przeciwni polega na tym ze ja nie narzucam swoich pogladow, Ci ktorzy sa przeciwni nie musza tego robic, ale dlaczego uzurpuja sobie prawo do narzucania swoich pogladow innym??. Wystarczy powidziec jestem przeciw i tego nie zrobie nie rozumiem takiego nazistowskiego myslenia.

 • evergreen111

  Oceniono 4 razy 2

  No i co, katolibowie? Po raz kolejny wymyślony przez was bożek olał wasze modlitwy!

 • leon51lw

  Oceniono 12 razy 8

  Szacunek dla Panów Cimoszewicza, Kutza i Borowskiego. Natomiast tych dziesięciu łachmytów po swoje czterdzieści srebrników do oberfuhrera pisu

 • trudek46

  Oceniono 6 razy 6

  Święta Trójca,"zrobila co należy", Panowie szacun,przejdziecie do historii,ale kościół katolicki nigdy wam nie przebaczy,ale nie martwcie się,o ile jest "piekło" to się i tak nie zmieścicie,bo wszystkie miejsca w piekle zajmą polscu biskupi i reszta obłudnego kleru katolickiego,haha'

 • prezes_kaczynski_moim_panem

  Oceniono 8 razy -8

  sPOkojnie, dojdziemy z PiS do władzy to natychmiast nalezy wprowadzic kary wiezienia za stosowanie tej antypolskiej ustawy. Polska krajem katolickim! Brawo senatorzy PiS!

 • 2midaj

  Oceniono 10 razy 2

  Brawo!!!! Mądrość zwyciężyła debili wolskich!!!

 • hens

  Oceniono 13 razy 9

  Pani poseł stwierdziła że zarodek to już człowiek !
  A ile zarodków pani poseł spuściła z wodą w kiblu razem z tamponem ?
  Pani zapewne nie używa tamponów lecz pieluchę,
  bo tampon to prawie onanizm.
  Ja bym się bał Boga na Pani miejscu.

 • radon13

  Oceniono 4 razy 4

  Duży błąd PO polegał na koalicji z gumofilcami. Wywalając zdrajców , w Koalicji z Palikotem i SLD przeprowadził by kilka ważnych ustaw dawno temu , przy okazji poprawiając KRUS.

 • buul_to_jest_nasz_ostatni

  Oceniono 10 razy -4

  Trzy ohydne mordy.

 • korcia2000

  Oceniono 7 razy 3

  Zwyciężył rozum. Szkoda tylko, że w przeciwstawieniu takiemu morzu głupoty.....!

 • adirun

  Oceniono 4 razy 4

  93? A gdzie reszta nierobów? Na wakacjach? A może w domach, na bani? Przecież to takie nieważne głosowanie.. szkoda gadać.

 • turkiestan

  Oceniono 9 razy 5

  Jaki ten PiS jednomyślny.A jak nie lubi dzieci!!!!! W 2007r mieli około 160 posłów w sejmie.Wszyscy oprócz jednego który się wyłamał głosowali przeciw wprowadzeniu ulgi prorodzinnej (jeden wyłamał się i głosował za).W 2007r tylko 2 posłów z PiS głosowało za becikowym.Reszta ze 160 posłów PiS była przeciwna przyznawaniu becikowego.Zapewne wiele osób pomyśli że coś mi się pomieszało bo przecież Jarosław i inni PiS-owcy od lat się chwalą że to oni wprowadzili ulgę prorodzinną oraz becikowe.Oczywiście że wprowadzili ale dzięki głosom innych partii a nie PiS.PiS był przeciwny!!!!!!!!!!.Można to sprawdzić w stenogramach z posiedzeń sejmu żeby zobaczyć czym i kim są PiS-owcy.No a najlepiej i najprościej wpisać w wyszukiwarkę .......Giertych vs Kurski...... Tam jest oryginalne nagranie z posiedzenia sejmu RP z listopada 2007r.Radzę się pospieszyć zanim PiS wyczyści internet-jeżeli kogoś to interesuje.Do czego są zdolni-podam przykład . w grudniu 2014 rano media podały że Orban gościł u Putina i dostał od niego 10 miliardów Euro.Ostatnią wiadomość na ten temat wyemitowano o godz 8 rano.Przyjechałem do domu i sprawdziłem w internecie.Okazało się że to prawda.Po południu w pracy powiedziałem o tym kolegom w pracy.Słuchali wiadomości a nawet dzwonili do domu żeby rodzina sprawdziła w telewizji.Ani słowa na ten temat.Oczywiście koledzy kazali mi iść do psychiatry i zbadać się.Po 22 przyszedłem do domu i włączyłem internet.Żadnej wiadomości o Orbanie i Putinie.Zacząłem się więc zastanawiać jaki był tytuł tego artykułu .Przypomniałem sobie i wpisałem.Okazało się że z moją głową wszystko w porządku.Tylko żadne linki do tej strony nie działają.Ja pamiętam jak Jarosław Kaczyński w czasie jednej z jego zadym w Warszawie wygłosił przemówienie że w stanie wojennym było więcej wolności niż jest obecnie w Polsce.Uświadomiłem sobie to właśnie wtedy w grudniu 2014r że to prawda.Mam jednak nadzieję że Pan Bóg jeszcze raz ulituje się nad nami Polakami i usunie od nas tego bandziora zanim zniszczy Polaków oraz naszą ojczyznę Polskę.Tylko o to się ostatnio modlę.Myślę że inni uczciwi i naprawdę prawi Polacy też o to się modlą.Tak więc słuchaj Boże jak Cię błaga lud....Polski lud......Zabierz wreszcie bydlaka a wróć nam porządnego Polaka!!!!!!

 • Wanda Saganek

  Oceniono 7 razy 5

  Może wreszcie rozum dojdzie do władzy!!Tyle młodych ludzi czeka na ustawę , która da im szczęście - dzieci!!!!!!!!!!!A onanizm był, jest i jak znam facetów - będzie, a jeśli to w takim celu ważnym to nie grzech:):)

 • prinsik

  Oceniono 14 razy 10

  Ciagle jednak 43 bydlakow i bydlaczek.

 • le_szek

  Oceniono 11 razy 7

  "Uczestnicy prosili o "dary mądrości i roztropności, męstwa i pobożności" dla polityków. Wierzyli, że "Bóg uwzględni tak dużą dawkę modlitwy"."

  Czyli Bóg jest za in vitro, skoro taka ilość modłów nie zmieniła wyniku głosowania :)

 • horatio_valor

  Oceniono 13 razy 9

  > "Uczestnicy prosili o "dary mądrości i roztropności, męstwa i pobożności" dla polityków. Wierzyli, że "Bóg uwzględni tak dużą dawkę modlitwy"."

  Nie uwzględnił. Załatwiono odmownie.

 • mineyko

  Oceniono 16 razy 10

  Dziewięciu z PO rozumu się wyrzekło,
  Za to z pisiorami pójdą do nieba,
  Gdzie przeżyją piekło!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX